Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Otomatik TWRP Recovery Yükleme Aracı

skara35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
zaman bu sürüm icin twrp cıkana kadar bekleyin.
yardımızın için çok teşekkür ederim.Benim kullandığım 10.3.4.0 bu sürüm sadece ingilizce ve çince ben buna türkçe desteği olan hangi romu yüklemeliyim hocam?

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
yardımızın için çok teşekkür ederim.Benim kullandığım 10.3.4.0 bu sürüm sadece ingilizce ve çince ben buna türkçe desteği olan hangi romu yüklemeliyim hocam?

fasboot roomu indirin

Rom - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.6.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

miflash tools indirin

Mi Flash Tool 20160401 – Xiaomi Tools

flash tool ile yükleme yapın. (cihazı kapatın ses kısma + güc tusu ile fasboot moda alın
indirdiğin fasboot romu zipten cikarın klasoru gösterin telefonu pcye baglayın. refresh diyin ve flash a basın. video da flash atmadan once işaretli olan stroge kısmına dikkat et. all dersen bootloader kilidi kapanabilir .)

Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu

Son düzenleme:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
ben yükledim ama twrp açılınca şifre istiyor ne yapmalıyım iptal e tıklayıınca hafızayı görmüyor bu yüzden magisk yükleyemeiyorum twrp uçuyor (global 10.3.6)

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
ben yükledim ama twrp açılınca şifre istiyor ne yapmalıyım iptal e tıklayıınca hafızayı görmüyor bu yüzden magisk yükleyemeiyorum twrp uçuyor (global 10.3.6)
Hocam, twrpde iken temizle kısmına girin ve format data seçeneğine tıklayın yes yazarak. Twrpyi yeniden başlatın, dahili hafıza görünecek.
Not: herşey silinecektir, yedeginizi alın.

78erhan78

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
4
10.2.2 oreo 8.1 cihazı format data yapmadan rootlama şansı yokmu twrp ekranında şifre istiyor dahili hafıza sıfır
illa silmemiz mi gerekiyor silmeden root yapmam gerek önemli dosyaların yedeğini almam lazım

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
10.2.2 oreo 8.1 cihazı format data yapmadan rootlama şansı yokmu twrp ekranında şifre istiyor dahili hafıza sıfır
illa silmemiz mi gerekiyor silmeden root yapmam gerek önemli dosyaların yedeğini almam lazım
Adb sideload ile rootlayabilir siniz zamanında öyle yapmıştım. :)

Magisk 19.3 dosyasını Adb sideload aracılığıyla flashlamanız gerekiyor. ADB Sideload ile Dosya Yükleme Güncellendi

Ekli dosyalar

• Magisk-v19.3(19300).zip
    5,1 MB · Görüntüleme: 8

korfez4152

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi8se
Konular
1
note 6 pro android 8 pinblack twrp kurdum rootladım ama yeni güncelleme zipini twrpden flaslıyamıyorum twrp şifre istiyor ve 0mb gösteriyor.

gunebakanweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
arkadaşlar twrp de dokunmatik düzgün çalışmıyor. alakasız yerlere tıklıyor. kaydırma çubuğu yarıya kadar geliyor ve geri gidiyor. Hiç bir işlem yapamıyorum. bunun çözümü nedir.

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
arkadaşlar twrp de dokunmatik düzgün çalışmıyor. alakasız yerlere tıklıyor. kaydırma çubuğu yarıya kadar geliyor ve geri gidiyor. Hiç bir işlem yapamıyorum. bunun çözümü nedir.

Ekran koruyucu filminiz sebep oluyor olabilir. Koruyucu filmi söküp bir deneyin isterseniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

note 6 pro android 8 pinblack twrp kurdum rootladım ama yeni güncelleme zipini twrpden flaslıyamıyorum twrp şifre istiyor ve 0mb gösteriyor.
Telefonu açın ve dahili hafızayı pcye yedekleyin. Sonra twrp açın ve temizle kısmından gelişmiş temizliğin yanında ki yere tıklayın ve kaydırma çubuğunu kaydırın. Format atacak telefona yes yazın ve onaylayın. Sıfır mb sorunu kalkacaktır. Telefonu açın ve kurulumu yapın. Yedeklerinizi telefona geri atın.

namerdim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
namerdim
Cihazım
xaimıo
Konular
0
kankam ben dosya falan ekleyemiorum yani twrp dosyaları görmior ?????

Üst Alt