Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.3.21 [9.0 Pie] Global Beta Rom

ufuk2834

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kullanıcı
Cihazım
redmi note6 pro
Meslek
Emlak Danışmanı
Konular
7
Güncelleme de bir sorun yok
4g ,4,5g olmuş.tam ekran modu gelmiş
Androıd güvenlik yaması 5 Nisan 2019 olmuş;daha Nisan ayı gelmedi bir hata olmuş

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Eu rom nasıl bir rom deneyimlediniz mi?

Yani haftalık betalara nazaran daha sorunsuz. Stabil olanı yükleyip uzun bir süre başka rom yüklememek gerekiyo bana kalırsa. Daha önce eu10.2.1.0 vardı mesela her yönüyle mükemmeldi. Hiç hata olmadı gayet akıcı menü ve batarya süresi de baya iyiydi..

cem701

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Konular
2
İyide ben bundan kararli roma gectim 10.2.2 olana ekran durumu duzelmedi hala bildirimlerde siyah ekran ???????

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
İyide ben bundan kararli roma gectim 10.2.2 olana ekran durumu duzelmedi hala bildirimlerde siyah ekran ???????

dostum 10.2.2.0 de hatalar dizboyu idi, 10.2.1.0'a geçmen gerekiyor. birde rom yükledikten sonra cihazı fabrika ayralarına döndürüp ( sıfırlama değil ) kapatıp açarmısın. en son pie romunda şuan o yolu izleyip normale döndü. sadece ara sıra birdirim sesi gelmiyor bende. boot açılınca bende eu 10.2.1.0'a dönücem. dediğim gibi senin rom sorunluydu , sonradan düzeltme geldimi o roma bilmiyorum. serhat.yldz hoca saolsun note 6 pro konusunda çok yardımcı oluyor forumlarda. paylaşımlarını takip edersen çözersin sorununu.

karahan tasliyurt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Blacksxxs
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
dostum 10.2.2.0 de hatalar dizboyu idi, 10.2.1.0'a geçmen gerekiyor. birde rom yükledikten sonra cihazı fabrika ayralarına döndürüp ( sıfırlama değil ) kapatıp açarmısın. en son pie romunda şuan o yolu izleyip normale döndü. sadece ara sıra birdirim sesi gelmiyor bende. boot açılınca bende eu 10.2.1.0'a dönücem. dediğim gibi senin rom sorunluydu , sonradan düzeltme geldimi o roma bilmiyorum. serhat.yldz hoca saolsun note 6 pro konusunda çok yardımcı oluyor forumlarda. paylaşımlarını takip edersen çözersin sorununu.

Sorun için yardım edecek var mı ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-23-22-10-54-940_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-03-23-22-10-54-940_com.android.updater.png
    259,9 KB · Görüntüleme: 79

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3

bu dosyayı indirip mi bu hatayı alıyosun. normalde senin romdan bu roma geçiş çok basit.. cihaza indirip güncelleyiciden bu dosyayı direk yüklüyorsun. ona rağmen hata veriyorsa o kısım beni aşıyor. tecrübeli arkadaşları sahneye almak lazım.

cem701

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Konular
2
Dostum o hatayi bende aldim careyi fastboot ile cozdum mi flash programi ile flashla ama bildirimler siyah ekranda kaliyor bilgin olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaptim ama eu deyip global 10.2.1 versiyonunda denedim nafile duzelmedi :(

Mevhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
360CEPPORT
Cihazım
Redmi Note6Pro
Konular
0
Teşekkürler :):):):):):)

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Dostum o hatayi bende aldim careyi fastboot ile cozdum mi flash programi ile flashla ama bildirimler siyah ekranda kaliyor bilgin olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaptim ama eu deyip global 10.2.1 versiyonunda denedim nafile duzelmedi :(

bootloader kilidi açık mı cihaz da

cem701

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Konular
2
Bootloader acik yok arkadaş kiracam bu teli az kaldı ne yaptıysam olmadı bu ne saçmalık beta romdan sonra yeni rom yuklenince düzelmesi gerekir hala whatsapp aramada ekran karanlik ??????

Üst Alt