Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.3.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
arkadaşlar bu güncellemeyi ilk verdiklerinde yaptım fakat temalar sdcard ta kaydet seçenegi kaybolmuş yada kaldırmışlar tekrardan temiz kurulumda yaptım yine aynı v10.2.2.0_8.1 oreo.da sdcard ta kaydetme vardı temalar ayarlar kısmında ama bu güncelleştirmede yok depolama ayarlarında harici hafızaya kaydet seçili oldugu halde cihaz hafızasına indiriyor herkesdemi bu şekilde bir çözümü varmı tekrar oreoya dönüş yaptım farklı mi custom romlarda denedim onlarda cihaza kaydediyor

Selahattin Enes Çelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Aynı sorun bendede var uykuda çok şarj yiyor hard reset attın mı? düzeldi mi?
Hard reset nedir? Bide telefonun bataryası biraz değişik bir ruh hali içinde uykuda bi 3 şarj bi 5 şarj falan yiyor hadi onu geçtim bataryam 1 günden az sürede bitiyor 4000mah a göre bence az mesela sabah 12 de sarjdan çekersem aksam 9, 10 gibi bitiyor şarjım. Sende var mı böyle bişey? Yada böyle sorunu olan note 6 pro kullanicilari var mi? Beni bilgilendirecek

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Hard reset yap kardeşim çözüm olacaktır senin bu batarya sorunun için..

gelecek3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
matematikci
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
2
ben reset attim duzeldi.

cemcanx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
mi note 3
Konular
0
telefonun
Hard reset nedir? Bide telefonun bataryası biraz değişik bir ruh hali içinde uykuda bi 3 şarj bi 5 şarj falan yiyor hadi onu geçtim bataryam 1 günden az sürede bitiyor 4000mah a göre bence az mesela sabah 12 de sarjdan çekersem aksam 9, 10 gibi bitiyor şarjım. Sende var mı böyle bişey? Yada böyle sorunu olan note 6 pro kullanicilari var mi? Beni bilgilendirecek

hard reset atmadan önce uykuda şarj yiyordu şimdi o sorun kalktı. kullandığın bir uygulama arka planda sürekli açık kalıp şarjı yiyebilir. telefonun pil menüsünde uygulamaları seçip arka planda çalışmasını kapatabilirsin. hard reset nasıl atılacağını arkadaşımız güzel anlatmış buradan öğrenebilirsin.
Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Hard Reset [Fabrika Format] İşlemi • [Xiaomi Hard Reset]

aliekiz3428

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Arkadaşlar bu 10.3.3 güncelleyiciden kaldırmışlar sitede 10.3.2 gözüküyor ben yanlış mı bakıyorum

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Üst Alt