Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.2.2.0 OEKMIXM Global Kararlı Rom

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
Arkadaşlar günaydın. Cihazı 3 ay önce aldım ve şu son güncellemeye kadar olağanüstü memnundum. Fakat güncellemeden sonra saçma sapan bir şekilde ekranda tepkisizlik, parmak izini okumama ve arayanların bana ulaşamaması gibi bir çok sorun ile karşı karşıyayım. Saçma gelebilir ama burada yazılanların bir çoğunun ne anlama geldiğini de bilmiyorum ve anlamıyorum. Sadece bir kaç basit işlem ile bir önceki sürüme dönebilecek miyim onu sormak istiyorum. Farklı bir forumda bu konu hakkında tartışırken arkadaşımızın bir tanesi '' Eğer düzelmezse şuradan V10.2.1.0 OEKMIXM indirip fastboot ile yükleyin.
'' yazıp bu linki gönderdi. Dosyayı indirdim fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Dosy 2,4 GB boyutunda bir dosya öncelikle doğru bir dosya mıdır ? Fastboot nedir adım adım anlatabilecek birileri var mıdır arkadaşlar. Ciddi anlamda desteğinize ihtiyacım var. Bir önceki sürüme geri dönmek ve telefonumu düzeltmek istiyorum. Yorum yazan, cevap veren, yardımcı olan herkesten Allah razı olsun.
Recovery den yükledim ben recovery dosyası ayrı o dosyayı indirip direkt telefondan yukledim bilgisayarla ugradmadim hic

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Uzmankan hocam bir özeline bakmanı rica ediyorum. Sabah bir mesaj göndermiştim size. Özel mesaj yolu ile görüşebilir miyiz ?

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27

Burdan cihaziniz globalse ona göre seçim yapıp indirebilirsiniz aşağıdaki resimdeki gibi oradan da 10.2.1 romunu recovery olarak yükledim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Recovery den yükledim ben recovery dosyası ayrı o dosyayı indirip direkt telefondan yukledim bilgisayarla ugradmadim hic

Uzmankan hocam bir özeline bakmanı rica ediyorum. Sabah bir mesaj göndermiştim size. Özel mesaj yolu ile görüşebilir miyiz ?

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Eyvallah 10.2.1.0 a dönüş yaptm düzeldi.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Arkadaşlar günaydın. Cihazı 3 ay önce aldım ve şu son güncellemeye kadar olağanüstü memnundum. Fakat güncellemeden sonra saçma sapan bir şekilde ekranda tepkisizlik, parmak izini okumama ve arayanların bana ulaşamaması gibi bir çok sorun ile karşı karşıyayım. Saçma gelebilir ama burada yazılanların bir çoğunun ne anlama geldiğini de bilmiyorum ve anlamıyorum. Sadece bir kaç basit işlem ile bir önceki sürüme dönebilecek miyim onu sormak istiyorum. Farklı bir forumda bu konu hakkında tartışırken arkadaşımızın bir tanesi '' Eğer düzelmezse şuradan V10.2.1.0 OEKMIXM indirip fastboot ile yükleyin.
'' yazıp bu linki gönderdi. Dosyayı indirdim fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Dosy 2,4 GB boyutunda bir dosya öncelikle doğru bir dosya mıdır ? Fastboot nedir adım adım anlatabilecek birileri var mıdır arkadaşlar. Ciddi anlamda desteğinize ihtiyacım var. Bir önceki sürüme geri dönmek ve telefonumu düzeltmek istiyorum. Yorum yazan, cevap veren, yardımcı olan herkesten Allah razı olsun.
Fastboot rom yüklemesi anlatımı mevcuttur.
Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

srknmsa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan masa
Cihazım
GM 5
Konular
2
MIUI 10.2.1 e dönme şansımız varmı bu sürümde hatalar var yardımcı olurmusunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hakan hocam merhaba, nasıl geri döndünüz ? İndirdiğiniz dosya recovery dosyası mı ve kaç GB ?
Ota dosyası ile geri dönülmüyor

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Hakan hocam merhaba, nasıl geri döndünüz ? İndirdiğiniz dosya recovery dosyası mı ve kaç GB ?
Merhaba bu linkten indirin
en son sürüm sorunsuz kararlı rom, daha sonra geliştirici özelliğini aktif edin güncelleyiciye gelin oradaki 10 yazan yere tıklayın bir kaç kere ardından sağ üstteki üç noktaya tıklayın ve güncelleme dosyası seç gibi bir seçenek var ordan indirdiğiniz dosyayı seçin bu kadar.

emingunyer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Merhaba bu linkten indirin
en son sürüm sorunsuz kararlı rom, daha sonra geliştirici özelliğini aktif edin güncelleyiciye gelin oradaki 10 yazan yere tıklayın bir kaç kere ardından sağ üstteki üç noktaya tıklayın ve güncelleme dosyası seç gibi bir seçenek var ordan indirdiğiniz dosyayı seçin bu kadar.
Hocam yümlenen uygulamalar vs. Siliniyor mu?

Üst Alt