Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V9.3.1 Custom Rom

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315

merihyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Merih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci İnşaat müh.
Konular
11
hocam ben romu yüklemeye çalıştığımda twrpden herşeyi yapıyorum sonra romu flaslıyorum wipin partitions diyo enson miiroom yazıları filan çıktıktan sonra ama sonra telefon kendini kapatıp fastboot ekranına alıyo neden oluyor bu acaba ?Yani defalarca romu flashlıyorum ama bi türlü wiping partitions dedikten sonrasını göremeden telefon fastboota geçiyor yani bootloader kilidi açık twrp yükledim verileri sifirladim wipe işlemlerini yaptım daha napim anlamadım ya mi 5 kullanırken hiç böyle bişey ile karşılaşmamistim anlarım yani normalde biraz bu işlerden ama delirdim geri fastboottaj stabil rom yükledim şuan bu turlu şu miroomu kuramadım

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
hocam ben romu yüklemeye çalıştığımda twrpden herşeyi yapıyorum sonra romu flaslıyorum wipin partitions diyo enson miiroom yazıları filan çıktıktan sonra ama sonra telefon kendini kapatıp fastboot ekranına alıyo neden oluyor bu acaba ?Yani defalarca romu flashlıyorum ama bi türlü wiping partitions dedikten sonrasını göremeden telefon fastboota geçiyor yani bootloader kilidi açık twrp yükledim verileri sifirladim wipe işlemlerini yaptım daha napim anlamadım ya mi 5 kullanırken hiç böyle bişey ile karşılaşmamistim anlarım yani normalde biraz bu işlerden ama delirdim geri fastboottaj stabil rom yükledim şuan bu turlu şu miroomu kuramadım
Merhaba hangi twrp de deniyorsunuz, twrp değişikliği yapıp tekrar dener misin, aynı sorunla bende karşılaştım Atg twrp ile kurulum yaptım..

merihyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Merih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci İnşaat müh.
Konular
11
Merhaba hangi twrp de deniyorsunuz, twrp değişikliği yapıp tekrar dener misin, aynı sorunla bende karşılaştım Atg twrp ile kurulum yaptım..
Hocam bu official twrp ile kurulum yaptım şimdi siz diyince netten forum xda dan atg twrp 3.2.1.0 sürümünü indirdim onu bi deneyim bakim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tabi
Hocam bu official twrp ile kurulum yaptım şimdi siz diyince netten forum xda dan atg twrp 3.2.1.0 sürümünü indirdim onu bi deneyim bakim
tabi sizin önerdiğiniz link varsa atabilirseniz oradan indirim

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315

merihyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Merih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci İnşaat müh.
Konular
11

merihyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Merih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci İnşaat müh.
Konular
11
ya bu rom iyi güzel de kulaklıkla müzik dinlerken ses az geliyor ya yokmu bi çaresi bunun ?

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
Hocam bu rom official twrp ile yüklenmiyor mu?

Üst Alt