Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Kurulum [Build Prop] • [Root]

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Miui 10.3.3 pie icin olurmu? Bootloaderi açmadan root ile yapabiliyormuyuz?. Rootdan sonra ota güncellemesi gelirmi? Rootu Kaldirmak icin mi flash ile romu 0 dan yuklemek yeterli mi? Rootu kaldırınca, yazilimi guncelleyince yaptığımız ayarlar gidermi?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Miui 10.3.3 pie icin olurmu? Bootloaderi açmadan root ile yapabiliyormuyuz?. Rootdan sonra ota güncellemesi gelirmi? Rootu Kaldirmak icin mi flash ile romu 0 dan yuklemek yeterli mi? Rootu kaldırınca, yazilimi guncelleyince yaptığımız ayarlar gidermi?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pie için bu işlem işe yaramayabilir, diğer konudaki twrpden enablehal3 dosyasını twrpdenyukleyin, Roottdan sonra ota gelir, rootu kaldırmak için miflash olur veya Root kaldırıcı zip dosyasını twrpden yüklemek te olur, rootu kaldırınca root ayarları gider, normal ayarlarınız durur.

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Pie için bu işlem işe yaramayabilir, diğer konudaki twrpden enablehal3 dosyasını twrpdenyukleyin, Roottdan sonra ota gelir, rootu kaldırmak için miflash olur veya Root kaldırıcı zip dosyasını twrpden yüklemek te olur, rootu kaldırınca root ayarları gider, normal ayarlarınız durur.
Ben biraz bu konularda acemiyim hocam teşekkürler. Anladığım kadarıyla bootloaderi açmadan bu konudaki twrpyi kalıcı yükleyip ve root yapıp, şu konudaki g.cam camera api2 işlemiyle google camera aktivasyonunu yapabiliyoruz. Rootu twrpden root kaldırıcı dosya ile kaldırdığımız da cameraapi2 ayarı silinirmi?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Ben biraz bu konularda acemiyim hocam teşekkürler. Anladığım kadarıyla bootloaderi açmadan bu konudaki twrpyi kalıcı yükleyip ve root yapıp, şu konudaki g.cam camera api2 işlemiyle google camera aktivasyonunu yapabiliyoruz. Rootu twrpden root kaldırıcı dosya ile kaldırdığımız da cameraapi2 ayarı silinirmi?
Hocam büyük ihtimalle silinmez diye düşünüyorum, bir deneyimlemeniz lazım

uguradikti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
gt-ı9300
Konular
0
iyi günler ben telefonu rotladım ama kodlar işe yaramıyor test hepsi kırmızı
tamam hallettim

Son düzenleme:

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Cihazımız bl kilidi açık ve rootlu ancak enable 1 yapıp yeniden başlatınca aktif olmuyor neden olabilir?

Üst Alt