Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Ellerine sağlık emeğin için teşekkürler. Yazıdan anladığım kadarıyla otomatik olarak fabtika ayarlarına dönüyor ancak önceden mi cloud ile senkranizasyon yaptığımız için telefonu yedeklememize gerek kalmıyor. Doğru mu anlamışım ?
Mi cloud yedeği alın tabi, ayrıca diğer resimler,dosyalar,müzikler vs. Onlarıda bilgisayara veya hafıza kartına atın güvende tutmak için.

termomen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rom yükleme
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
diyelimki 15 gün sonra pc ye cihazı bağlamadan yine telefon üzerinden hesap ekle yapmak zorundamıyız yoksa fastboot a almak yeterlimi

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
diyelimki 15 gün sonra pc ye cihazı bağlamadan yine telefon üzerinden hesap ekle yapmak zorundamıyız yoksa fastboot a almak yeterlimi
15 gün sonra süre bittiğinde, cihazı bilgisayara bağlamak zorundasın. Programa tanıtıcan, kilit aç diyeceksin ve kilidin açılacak. Hesabin da baglı olması lazım yani

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Elinize Emeğinize sağlık oldukça doyurucu ve net açıklamalı Paylaşım olmuş..Teşekkürler..Ayrıca yeni sorumluluğunuzda hayırlı olsun Başarılar Diliyorum..

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Elinize Emeğinize sağlık oldukça doyurucu ve net açıklamalı Paylaşım olmuş..Teşekkürler..Ayrıca yeni sorumluluğunuzda hayırlı olsun Başarılar Diliyorum..
Teşekkürler çok sağolun düşünceniz için :)

Muste529

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Merhabalar herkese, şu anda 2 adet redmi note 6 pro var elimde biri siyah biri mavi birini eşim kullanıyor diğerini ben bootloader kilidini açıcam 2 cihazında şu anda denedim ve ikisi içinde 360 saat süre verdi şimdi sorum şudur eşimle telefonları değiştirmek istiyoruz renkleri yani telefonları değiştirirsek mi hesablarımız da değişecek ben 360 saat sonra kilidi açmak istediğimde nasıl yol izleyeceğim yani sıkıntı olur mu siyah bende mavi eşim de siyahı eşim alacak maviyi ben bi sıkıntı olur mu acaba cihazlardaki mi hesaplarını değiştirirsek

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhabalar herkese, şu anda 2 adet redmi note 6 pro var elimde biri siyah biri mavi birini eşim kullanıyor diğerini ben bootloader kilidini açıcam 2 cihazında şu anda denedim ve ikisi içinde 360 saat süre verdi şimdi sorum şudur eşimle telefonları değiştirmek istiyoruz renkleri yani telefonları değiştirirsek mi hesablarımız da değişecek ben 360 saat sonra kilidi açmak istediğimde nasıl yol izleyeceğim yani sıkıntı olur mu siyah bende mavi eşim de siyahı eşim alacak maviyi ben bi sıkıntı olur mu acaba cihazlardaki mi hesaplarını değiştirirsek
Evet olur, BL kilidiniz açılana kadar bekleyin

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Bootloader Kilidiniz açılana kadar mi hesaplarını değiştirmeyin. Kilidiniz açıldıktan sonra kendi Mi hesabınıza dönün bu şekilde sorun olmaz.

Üst Alt