Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 5/Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Geçen bir internet sitesinde okuduguma göre Redmi note 5'inde içinde olduğu cihazlar android pie güncellemesi alacağını yazıyordu. Hatta marta kadar yayınlanacak diyordu

Aslı var mı acaba ?
Evet doğru redmi note 5 de büyük ihtimal pie güncellemesini alacak.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Son güncel Global Rom'lar eklenmiş olup konu yeniden düzenlenmiştir

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Redmi Note 5 android Q güncellemesi almayacak muhtemelen ,peki MIUI 11 gelecek mi bu cihaza?

nrdn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Giriş
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Merhaba elimde redmi note 5 pro cihaz mevcut cihaza çin yazılımı yüklü ve türkçe dili yok cihaza türkçe dil desteği olan global veya eu rom yüklemek istiyorum fakat denedigim tüm yazılımlarda recovery mod açılıyor ve alt kısımda yazılım uyumsuz şeklinde hata veriyor ve cihaz açılmıyor cihaz bilgilerini aşağıya ekliyorum rica etsem uyumlu yazılımı söyleyebilir misiniz.....

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-08-03 at 12.16.30.jpeg
    WhatsApp Image 2019-08-03 at 12.16.30.jpeg
    145,8 KB · Görüntüleme: 8

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba elimde redmi note 5 pro cihaz mevcut cihaza çin yazılımı yüklü ve türkçe dili yok cihaza türkçe dil desteği olan global veya eu rom yüklemek istiyorum fakat denedigim tüm yazılımlarda recovery mod açılıyor ve alt kısımda yazılım uyumsuz şeklinde hata veriyor ve cihaz açılmıyor cihaz bilgilerini aşağıya ekliyorum rica etsem uyumlu yazılımı söyleyebilir misiniz.....

Twrp yüklü mü peki ? Yüklü değilse linkteki konuyu okuyarak yükleyin Yes~~

Recovery - Xiaomi Redmi Note 5/Pro - Orange Fox Recovery Project [Twrp]•[r8.3.2]•[OFFİCİAL]

nrdn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Giriş
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
cevabınız için teşekkür ederim cihaz arka kapak açık edl modda yükleme yapıyorum twrp yüklü değil ve unlock değil linkteki konu twrp den yükleme galiba...

Son düzenleme:

yasin buruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Redmi note 5 cihazında beta 9.6.27 var.telefin ara ara kendi kendine kapanıyor.buna stabil rom yükledim mi flash ile fastboot stabil rom sıkıntı ölümü.saygilar

athletic-o

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Note 5 Dual
Konular
0
Herkese selamlar. Arkadaşlar ben Xiaomi'de yeniyim. Redmi Note 5 Dual var bende (4/64). Telefonuma yanlışlıkla recovery modunda format attım. Derinlemesine tarama yapmak ve silinen fotoğraf-kayıt-dosyalarımı bulmak için root atmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremedim. Ayrıca bu global rom vs. nedir bunları da hiç anlamadım. Cihazıma en kolay ve güvenli bir şekilde nasıl root atabilirim? Ayrıca silinen dosyalarımı geri getirebilmem için önerileriniz nedir? Yanlış konu başlığı altına yazdıysam kusura bakmayın, acemisiyim Xiaomi'nin ve de forumun.

Üst Alt