Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 5/Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta

cihan8942

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Aynen öyle, Miflash ile kurulum yaparken Clean All seçeneğinin seçili olmasına dikkat et. Clean all and Lock'u işaretleme.
Clear all and lock seçmişim şuanda cihaza yazılım atamıyorum:(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen öyle, Miflash ile kurulum yaparken Clean All seçeneğinin seçili olmasına dikkat et. Clean all and Lock'u işaretleme.

Bootloader kilitli kaldı kaldıramıyorum da mi unlock kabul etmiyor.ne yapabilirim

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam teşekkürler, dediğiniz gibi yaptım fastboot üzerinden temiz kurulum yapıp öyle twrp üzerine de masik 2.2 yükledim şuan oldukça stabil oldu.. sağolun tekrardan.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim olduysa sevindim.

kocinyus28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cihat çağrı
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Selam dostlar benim redmi note 5 im var 10.0.6 dan 9.6.4 e donmek istemistim fakat yanlislikla miflash ta clean and lock yapmistim bu nedenle telefona uzun sure yazilim atamadim.
Su an telefon kullanilabilir. Su anda miui 10. 0.6 kullaniyorum ve 9.6.4 e donmek istiyorum mi flastan clean all isaretleyip tekrar denesem brick olur mu?

Bir de twrp den yukleyebilecegim miui 9 romu var midir uygun int te pek bulamadim.
Tesekkur ederim

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Selam dostlar benim redmi note 5 im var 10.0.6 dan 9.6.4 e donmek istemistim fakat yanlislikla miflash ta clean and lock yapmistim bu nedenle telefona uzun sure yazilim atamadim.
Su an telefon kullanilabilir. Su anda miui 10. 0.6 kullaniyorum ve 9.6.4 e donmek istiyorum mi flastan clean all isaretleyip tekrar denesem brick olur mu?

Bir de twrp den yukleyebilecegim miui 9 romu var midir uygun int te pek bulamadim.
Tesekkur ederim
Konuda yer alan AntiRolback V4 romları arasında geçiş yapabilirsiniz. Yani 9.6.4'e Clean All seceneğiyle dönüş mümkün.

kocinyus28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cihat çağrı
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
hocam tekrardan teşekkürler indirdim yükledim su an cok iyi sekilde çalışıyor. Yüklemek isteyen arkadaşlara tavsiyem yükleyin ancak miflasta dikkat edin sakın clean and lock işaretlemeyin yoksa ço uğraşırsınız.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Geçen bir internet sitesinde okuduguma göre Redmi note 5'inde içinde olduğu cihazlar android pie güncellemesi alacağını yazıyordu. Hatta marta kadar yayınlanacak diyordu

Aslı var mı acaba ?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
hocam tekrardan teşekkürler indirdim yükledim su an cok iyi sekilde çalışıyor. Yüklemek isteyen arkadaşlara tavsiyem yükleyin ancak miflasta dikkat edin sakın clean and lock işaretlemeyin yoksa ço uğraşırsınız.
Rica ederim.Evet dikkat edilmesi lazım.

Üst Alt