Uygulama Xiaomi Redmi Not 3Mtk Fold Animation

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Merhaba redmi not 3 mtk kullanıcıları kendim hazırladığım animasyon modudur bağlantı daki dosyayı kurtarma modunda flaslayin iyi günlerde kullanın..

DOWNLOAD

Ön izleme videosu
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Merhaba redmi not 3 mtk kullanıcıları kendim hazırladığım animasyon modudur bağlantı daki dosyayı kurtarma modunda flaslayin iyi günlerde kullanın..

DOWNLOAD

Ön izleme videosu

abi döktürmüşsün maşaALLAH
ellerine emeine sağlıkclap~~

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Devamı gelecek kardeşim daha güzel modlar da var tüm cihazlar için nasıl yapılır genel anlatım olarak yapacağım inşallah herkes faydalansin...

Xiaomi Redmi Not 3 MULTİROM 7.2.9

• Beğen
Tepkiler: VSM

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Devamı gelecek kardeşim daha güzel modlar da var tüm cihazlar için nasıl yapılır genel anlatım olarak yapacağım inşallah herkes faydalansin...

çok iyi olur abi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Emeğine sağlık kardeşim clap~~

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
<font color="#ff0000">HORİZANTEL GEÇİŞ ANİMASYONU</font><br /><b><font color="#000000">Oldukça güzel bi animasyon inanın ios dan da etkili bence.Vemiş olduğum olduğum linkten zip dosyasını açın franworke içinde anim dosyasının içindeki tüm dosyaları seçip kendi rom dosyanızn içindeki franworke res dosya içindeki anim dosyasındakiler ile değiştiriyoruz.Yalnzca GELİŞMİŞ AYARLARdan GEÇİŞ ANİMASYON değerini </font><font color="#ff0000">1 </font><font color="#000000">den </font><font color="#ff0000">0.5</font><font color="#000000"> aliyoruz.</font></b><br /><b><font color="#000000"> </font></b><br /><br />
<br /><br />Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sayın arkadaşlarım yanlış anlaşılmasın lakin bu animasyon bana biyerden tanıdık gibi geliyor yinede eline sağlık escobar

nx512j cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
<font color="#ff0000">HORİZANTEL GEÇİŞ ANİMASYONU</font><br /><b><font color="#000000">Oldukça güzel bi animasyon inanın ios dan da etkili bence.Vemiş olduğum olduğum linkten zip dosyasını açın franworke içinde anim dosyasının içindeki tüm dosyaları seçip kendi rom dosyanızn içindeki franworke res dosya içindeki anim dosyasındakiler ile değiştiriyoruz.Yalnzca GELİŞMİŞ AYARLARdan GEÇİŞ ANİMASYON değerini </font><font color="#ff0000">1 </font><font color="#000000">den </font><font color="#ff0000">0.5</font><font color="#000000"> aliyoruz.</font></b><br /><b><font color="#000000"> </font></b><br /><br />
<br /><br />Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sayın arkadaşlarım yanlış anlaşılmasın lakin bu animasyon bana biyerden tanıdık gibi geliyor yinede eline sağlık escobar

Yanlış anlaşılmasın derken?

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Ben bunu geçen sene yayinlamistim dostum sen kendim hazırladım demişsin ben ise bunu bir redmi note2 ye hazırlanan Rus romun için den çekip almıştım ilgilenen arkadaşlar xda da nikrom a bakabilirler bilgi paylaştıkça guzeldir

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
[quote uid=2953 name="gnys" post=51228]<font color="#ff0000">HORİZANTEL GEÇİŞ ANİMASYONU</font><br /><b><font color="#000000">Oldukça güzel bi animasyon inanın ios dan da etkili bence.Vemiş olduğum olduğum linkten zip dosyasını açın franworke içinde anim dosyasının içindeki tüm dosyaları seçip kendi rom dosyanızn içindeki franworke res dosya içindeki anim dosyasındakiler ile değiştiriyoruz.Yalnzca GELİŞMİŞ AYARLARdan GEÇİŞ ANİMASYON değerini </font><font color="#ff0000">1 </font><font color="#000000">den </font><font color="#ff0000">0.5</font><font color="#000000"> aliyoruz.</font></b><br /><b><font color="#000000"> </font></b><br /><br />
<br /><br />Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]<br />Gerçekten çok güzel olmuş nasıl yapılacak hazirdaki rom dosyasını içinde düzenleyip sonramı flaş liyacaz biraz daha detaylı anlatırsan sevinirim mutlaka yapmam lazım...

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Ben bunu geçen sene yayinlamistim dostum sen kendim hazırladım demişsin ben ise bunu bir redmi note2 ye hazırlanan Rus romun için den çekip almıştım ilgilenen arkadaşlar xda da nikrom a bakabilirler bilgi paylaştıkça guzeldir

Sizin yayinladiginiz modu biliyorum hatta özelden nasıldı yapılacağına dair görüşmüştük doğrudur hazır olan anim dosyasını editledim neticede bir uğraş var bu işin içerisinde lakin sizin hazırladığınız mod ve bu aynı değil elim de bunun gibi modlar var tüm cihazlar için nasıl yapılır gerekli anlatım ve animasyon dosyalarını paylaşacağım herkes faydalansin...

Üst Alt