Çözüldü Xiaomi Redmi Airdots şarj sorunu

Tugaytalha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tugay Talha
Cihazım
Asus zenfone 5
Konular
0
Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum da şimdi bi anda %30 şarjda olmasına rağmen kulaklıklar(teker teker bağlayıp baktım ikisi de %30)kutu şarjları tamamen dolu gibi davranıyor. Niye olabilir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Baya zaman geçmiş ama hala varsa kulaklıkları kullandığın kısmı temizlemeyi falan denedin mi ben de birkaç kere bh sorunla karşılaştım temizleyince düzelmişti penyenin bi kenarıyla falan
Benim sorunum kutuyu adam gibi larj edince düzeldi tekrardan

svgcnsvr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sevgican
Cihazım
xiaomi mi
Konular
0
merhaba,

kulaklığı alalı 1 sene oluyor yaklaşık 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum fakat son 1 haftadır sağ kulaklıkta şöyle bir problem vardır.
banktan çıkarıp telefona bağlıyorum fakat yaklaşık 10 dakika içinde şar bitiyor sinyali veriyor. banka takıyorum şarj olması için bu seferde 1 dakika kadar kırmızı ışık yanıyor sonrasında ışık beyaza dönüyor. tekrar telefonla eşleştirdiğimde %60 70 kadar şarj olmuş görünüyor bazen hiç açılmıyor kafasın göre takılıyor. bankta bir soru yok sağ kulaklıklığın kendisinde sıkıtı var lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

bromkrom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BROM
Cihazım
REDMİ AİRDOTS
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben kulaklığımı yeni aldım ilk aldığım gün şarja taktım şarj kutusunun dışında kırmızı yanıyordu aldığımın ikinci günü şarj kutusunun dışında kırmızı yanıp sönüyor bu sorunuma yardım eder misiniz?

Volkankaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan kaya
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Merhaba kulaklığı bugün aldım ve kullandım şarjı bitince de şarjına taktım. İlk 1 saat sıkıntı yoktu şarj kutusunun önünde kırmızı ışık yanıyordu fakat 1 saat gibi bir süre sonra yanmamaya ve kulaklıkları şarj etmemeye başladı sorun nedir acaba? Arkadaki şarj yerinden tak çıkar yapınca milim saniyelik olarak kırmızı ışık yanıp sönüyor ama şarj etmemeye devam ediyor. Cihazın orjinal olduğundan da eminim. (Şarj kutusunun üzerinde MI yazıyor)
Bendede kulaklik ışıkları yanmıyor nedense bendede mi yazıyor kutu üzerinde

Enes Öcalan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi mi true
Konular
0
Mi True Wireless Earbuds Basic kulaklığımın kutusunu kaybettim, acaba elinizde mevcut mu

bulent_dt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bülent
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
merhaba. yaklaşık 4-5 aydır airdots s kullanıyorum. şarj kutusunun bataryası çok hızlı bitiyor. kulaklıkları 1 sefer ancak şarj ediyor. şarj kutusunu bulma şansım var mıdır?

globy7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Earbuds
Konular
0
Kardeşim şarjlarda sorun var sanırım ben perşembe günü aldım ürünün sol kulaklığı şarj olmuyor çok pişman oldum aldığıma
Sol kulaklığı tuşuna basarak tak şarja benim o şekilde düzeldi, şarjı tam biterse bu sorun oluyor

Üst Alt