Yardım Xiaomi redmi air dots birkaç saniyede bir ses kesiliyor ve hızlanıp yavaşlıyor

Turtalya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet ÇELİK
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Mi 6 telefonum için xiaomi redmi air dots Bluetooth kulaklık aldım iki kulaklıkta birbirine eşli ama müzik dinlerken kısa süreli kesilmeler ve o kesilmelerin ardından müziğin hızlanması ve sonrasında normale dönmesi gibi bir sorunla karşılaşıyorum nedeni nedir nasıl çözebilirim? Yaklaşık 15 saniyede bir bu şekilde kesilip ardından hızlanıyor.

HakanNY

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Muhtemelen kullandığınız cihaz sahte, bende hiçbir kesinti olmuyor, telefon 10m uzaktayken bile kesilme yok.
Telefonu odama koyup mutfağa gidiyorum arası 13 metre bı sıkıntı olmuyor ama cebimde iken üstümde de mont ceket varsa kesiliyor cihaz sahte değil mi store dan

Oyla:

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Muhtemelen kullandığınız cihaz sahte, bende hiçbir kesinti olmuyor, telefon 10m uzaktayken bile kesilme yok.
bende de ayni sorun var cihaz note 7 xiaomi tr garantili sizin miui global mi avrupa mı

Oyla:

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16

Ekli dosyalar

• IMG_20200310_203759.jpg
    IMG_20200310_203759.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20200310_203750.jpg
    IMG_20200310_203750.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Oyla:

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Global n11 den almıştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
yok onu sormadim telefonun surumu global mi yoksa avrupa mi

yazilimdan kaynakli sorun ondan sordum bende f9 tws kulaklik var yukaridaki arkadasin dedigi sorunu yasiyorum samsungda denedim sorun olmadi

Oyla:

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
yok onu sormadim telefonun surumu global mi yoksa avrupa mi

yazilimdan kaynakli sorun ondan sordum bende f9 tws kulaklik var yukaridaki arkadasin dedigi sorunu yasiyorum samsungda denedim sorun olmadi
Eu beta

Oyla:

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Nasıl çözdünüz sorunu? Ben daha dün Haylou model bir kulaklık aldım fakat ses sürekli kesiliyor, takılıyor falan, gerek çevrimiçi gerek dosya üzerinden dilenmelerimde her şekilde aynı, kulaklığı arızalı diye iade etmeyi düşünürken, annemim eski model telefonunda denedim ve hiç bir sorun olmadı.. Bu durumda sorunu nerede aramalıyım? Mi a2 lite kullanıcısıyım

Oyla:

Osmancrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi mi a2 li
Konular
0
Arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Nasıl çözdünüz sorunu? Ben daha dün Haylou model bir kulaklık aldım fakat ses sürekli kesiliyor, takılıyor falan, gerek çevrimiçi gerek dosya üzerinden dilenmelerimde her şekilde aynı, kulaklığı arızalı diye iade etmeyi düşünürken, annemim eski model telefonunda denedim ve hiç bir sorun olmadı.. Bu durumda sorunu nerede aramalıyım? Mi a2 lite kullanıcısıyım
Bire bir bende de aynı şey oluyor. Haylou gt1 plus modelini aldım kesilmeler ve dalgalanmalar oluyor seste. Lütfen bi çözüm yolu bulabilir misiniz?

Oyla:

Kemalettin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemalettin
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Mi 6 telefonum için xiaomi redmi air dots Bluetooth kulaklık aldım iki kulaklıkta birbirine eşli ama müzik dinlerken kısa süreli kesilmeler ve o kesilmelerin ardından müziğin hızlanması ve sonrasında normale dönmesi gibi bir sorunla karşılaşıyorum nedeni nedir nasıl çözebilirim? Yaklaşık 15 saniyede bir bu şekilde kesilip ardından hızlanıyor.
Aynı sorun bende de var fakat ben sorunun telefonla alakalı olduğunu düşünüyorum. Xiomi mi a2 lite telefonuma bluetoothlu birden fazla kulaklık bağladım hepsinde aynı sorun var fakat hoparlörde böyle bir sorun yok gayet akıcı. kulaklıkları başka telefona bağlayınca gayet normaller. Geliştirici seçeneklerinden bişeyler değiştirdim nafile. Sürekli olarak 5-10 saniyede bir ses kesiliyor artık aşırı sinir olmaya başladım. Bu durumun çözümünü bilen veya fikiri olan lütfen yazsın. Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt