Yardım Xiaomi redmi air dots birkaç saniyede bir ses kesiliyor ve hızlanıp yavaşlıyor

Turtalya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet ÇELİK
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Mi 6 telefonum için xiaomi redmi air dots Bluetooth kulaklık aldım iki kulaklıkta birbirine eşli ama müzik dinlerken kısa süreli kesilmeler ve o kesilmelerin ardından müziğin hızlanması ve sonrasında normale dönmesi gibi bir sorunla karşılaşıyorum nedeni nedir nasıl çözebilirim? Yaklaşık 15 saniyede bir bu şekilde kesilip ardından hızlanıyor.

Chimonto

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
LG G3
Konular
0
Bu sorunu bugün yaşamaya başladım 34 kez denedim 34.'de olduğunu düşünüyorum şu anlık sıkıntı yok gibi görünüyor.

1- Kulaklıklara kırmızı ışıkları görmeye başlayana kadar basılı tutun. (Yaklaşık 5 saniye sürüyor)
2- Kulaklıklar kırmızı ışıktan sonra kapanacaktır bundan sonra kutusuna koyun ve telefonunuzun Bluetooth ayarlarından Redmi Airdots eşleştirmesini kaldırın.
3- Kulaklıkları kutudan çıkarın ve yaklaşık 20 saniye basılı tutun kırmızı ışıklar yanıp sönmeye başlayacak 2. yanıp sönmeden sonra basılı tutmayı bırakın.
4- Kulaklıklar sıfırlandıktan sonra kutusuna koyun.
5- Kutudan 2 kulaklığı da çıkarıp birbirleriyle eşleşmesini bekleyin ardından telefonunuzdaki Bluetooth ile kulaklığa bağlanın.

Bu yöntemi 34 defa denedim sonuncuda sanırım oldu umarım faydalı olur. (Bu işlemleri yaparken telefonunuzun Bluetooth'u hep açık kalsın.)

Oyla:

ONSONSAAT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Note 4
Konular
0
Ben telefon olarak Samsung Galaxy Note 4 kullanıyorum. Bu kulaklıkları yeni aldım ve ikinci günümde sürekli ses kesilmesi yaşandı servis ile eve dönerken.. gps kapandıktan 10 saniye sonra normale döndü. Sürekli sinyal yenilenmesi (GPS gibi) bluetooth bağlantısını etkiliyor gibi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben telefon olarak Samsung Galaxy Note 4 kullanıyorum. Bu kulaklıkları yeni aldım ve ikinci günümde sürekli ses kesilmesi yaşandı servis ile eve dönerken.. gps kapandıktan 10 saniye sonra normale döndü. Sürekli sinyal yenilenmesi (GPS gibi) bluetooth bağlantısını etkiliyor gibi

Oyla:

tisucey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kemal
Cihazım
samsung a 30
Konular
0
Arkadaşlar ürünü dün aldım.Gece denedim hala da deniyorum. Anladığım kadarıyla kulaklıkların arasında birbirini görmeme var.Yani yastığa yattığınızda kulaklık kapandığı için birbirini görmediğinden dolayı kesilmeler yaşanıyor. Sürekli ses gidip geliyor. çok sinir bozucu. Çözümünü bulan yada arızayı sıkıntıyı Mİ' ye bildiren var mı.

Oyla:

KARATUĞ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Redmi 7
Konular
1
Ataberk dediğin yöntemi uygulayıp yeniden bağladım başta düzeldiğini sandım ama 1 dk sonra yeniden başladı o kesilmeler tam olarak şu şekilde oluyor ses aniden gidiyor bir saniye sonra geri geliyor müzik hızlanıyor ya da parazitli bi şekilde çalıyor sonrasında normale dönüyor. Acaba kulaklığın bluetooth bağlantısı mı sorunlu başka bir telefonla deneyip yeniden bilgi bırakacağım.
Kardeşim bende kullanıyorum ve banada oldu telefonu yeniden başlat ve şarjı 100 deyken tekrar bağla bende düzeldi çünkü.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Arkadaşlar ürünü dün aldım.Gece denedim hala da deniyorum. Anladığım kadarıyla kulaklıkların arasında birbirini görmeme var.Yani yastığa yattığınızda kulaklık kapandığı için birbirini görmediğinden dolayı kesilmeler yaşanıyor. Sürekli ses gidip geliyor. çok sinir bozucu. Çözümünü bulan yada arızayı sıkıntıyı Mİ' ye bildiren var mı.
Elinizle bir kulaginizi kapatinca da kesilme oluyor. Onun pek caresi olacagini sanmıyorum hocam.

Oyla:

Akay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
İki haftadır kullanıyorum burada yazanları da denedim fakat bir yararı olmadı. Ses kalitesinden ergonomikliğinden çok memnunum fakat kopmalar çok can sıkıyor defalarca resetledim hâla aynı farklı bir çözüm üretebilen veya önerisi olan var mı?

Oyla:

Sevilay Çetiner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sevilay
Cihazım
Samsaung j7
Konular
0
xiaomi redmi air dots Bluetooth kulaklık aldım iki kulaklıkta birbirine eşli ama müzik dinlerken kısa süreli kesilmeler oluyor müziği açıp telefon kilitliyken seste hiçbir sorun yok ama telefonu açıp uygulamalara girince seste kısa süreli kesilmeler yaşıyorum acaba neden dolayı olabilir bilgisi olan var mı

Oyla:

HakanNY

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Ataberk dediğin yöntemi uygulayıp yeniden bağladım başta düzeldiğini sandım ama 1 dk sonra yeniden başladı o kesilmeler tam olarak şu şekilde oluyor ses aniden gidiyor bir saniye sonra geri geliyor müzik hızlanıyor ya da parazitli bi şekilde çalıyor sonrasında normale dönüyor. Acaba kulaklığın bluetooth bağlantısı mı sorunlu başka bir telefonla deneyip yeniden bilgi bırakacağım.
Aynı sorunu bende yaşıyorum cihaz redmi note 7 genelde cebimdeyken oluyor

Oyla:
Üst Alt