Satış Xiaomi PowerBank Yeni Veriyonu 10.000mAh $11,27 = 33TL // Banggood.com İlk mesaj güncel

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Ben adresi her zaman okul veririm apartmana vs bırakmasınlar diye. Gittim okulun bulunduğu mahalleye dağıtın yapan abimizle tanıştım. Abi böyle böyle.. Kargom gelince adam bi telefon çakıyor. "Muhammed" diyor. "Gardaşım kargon geldi." :) "Tamam abi" diyorum. Dağıtıma çıkarmıyor kargoyu gidiyorum teslim alıyorum. Tabi bazı dezavantajları da oluyor. Geçen bizim abi izne ayrılmış. Diğer elemanda kerata tabi işi bilmiyor. Gitmiş okula teslim etmiş. :D Gittim ta okula kadar. Gidip elden almak iyi oluyor. Benim anlamadığım nokta şu. Kargolar cidden özensiz taşınıyor. Torba çatır çutur yere çarpıyor vs. Adamlar ta Çin'den getiriyor buraya kadar sağlam. Kırılırsa bizde kırılmıştır aga o. :D

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Kernel_Panic Hocam bi 15-20 gün sonra ara de "Şu isme takipsiz kargo var mı?" diye? O şekilde ancak.. Ama şunu da belirteyim. Banggood, sorun yaşamayacağınız sitedir. Arkadaşa takipsiz aldığımız PowerBank gelmedi. Sanıyorum kayboldu kargoda. Direk şartsız, koşulsuz iade aldık. PayPal vs uğraştırmadılar. Sadece dediler ki "Ürün gelirse reddedin de bize geri dönsün." Ki adamlar haklılar bunu söylemekte. :)

Kernel_Panic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Sağolun. Keşke, Amazon Türkiye içinde açılsa bizde ürünün astarı yüzünden pahalıya gelme durumunda bırakılmasak. Kargoda aşırı yüksek fiyatlandırma uygulanıyor. Adamlar, Brezilya, Meksika, Hindistan gibi ülkelerde varlar. Sırf vergi ve gümrük yüzünden bizim pazara girmek istemiyordur.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
21 ağustos da sipariş verdiğim power bank az önce teslim aldım. 35 TL maliyet. 10.000 lık.

Musty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xaomi Mi4
Konular
7
bende 35 tl ye aldım, kutulu androllü ama mi4 ü 2 defa şarj ediyor yani 6000mah gücünde. Nası iş anlamadım :/

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187
bende 35 tl ye aldım, kutulu androllü ama mi4 ü 2 defa şarj ediyor yani 6000mah gücünde. Nası iş anlamadım :/
Cihaz açıkken ve kullanımda iken şarj ederseniz bu normaldr hocam.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Benimkide 2 güne gelecek inşAllah. :) Sizinkiler erken çıkmış gümrükten. :)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Aynen biraz endişelendim :) ilk alısverısımdi, 17.gun direk sistem(17trak e dusmus 2 gun sonra teslım ettıler.
Sweden Post (İsveç Postası) sanırım önce İsveç'e götürüyor. Yurt dışına çok geç sevk etti ama sev edildikten 2 gün sonra burdaydı. :)

Üst Alt