Satış Xiaomi PowerBank Yeni Veriyonu 10.000mAh $11,27 = 33TL // Banggood.com İlk mesaj güncel

turgutterzi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
5
Benim de sisteme bugün girmişler 3-4 gün oldu sipariş verdiğim

mufeat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Müfit akal
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
piston 3
power bank 10000 mAh
mi4 temperet ekran

bu üçü toplam 99 liraya denk geldi

hepsi buradadan bakayım dedim toplam 211 lira ediyo 3 ü

hemen üye olup üçünüde sipariş ettim teşekkürler arkadaşalr bu tarz duyurular çok iyi oluyo tamda ihtiyacım olan şeyleri ucuza kapattım

Son düzenleme:

Kernel_Panic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Ben 10 Ağustos'ta sipariş vermiştim. Ayın 17'sinde ülkeye giriş yapmış gösteriyor. Dün Ptt'yi aradım kadın takip numarasız sorgulayamayız dedi. Zaten banggood'un açıklaması takipsiz gönderi şeklinde. Daha önce Aliexpress'te böyle bişeyle karşılaşmadım. Sizce elime ulaşır mı yoksa satıcıya mı yüklenmeliyim?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Hocam alırken 1.60 dolara takip numarası satın alsaydınız gelirdi takip numarası. İngilizce'de "Shipped" demek varmak değil, kargolandı demektir.

Kernel_Panic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Hocam alırken 1.60 dolara takip numarası satın alsaydınız gelirdi takip numarası. İngilizce'de "Shipped" demek varmak değil, kargolandı demektir.
Peki bu takip no satın alma hakkım geçtiyse gelip gelmediğini başka bi şekilde öğrenemez miyim?

Mr.Simit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mr. Mi
Cihazım
XiaoMi
Konular
4

Hocam ürüne takip numarası ödemediğinizden dolayı (1.6$ ek ücreti vardır) takip kodu olmadan gönderilir.
Sizin ürününz ayın 17sinde kargolanmış. ortalama kargolandıktan sonrakı 20-30 süresinde elinizde olacaktır.
Merak etmeyiniz ürününüz gelir, biraz sabırlı olmak gerekir yurtdışı alışverişlerinde.

Kernel_Panic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Hocam ürüne takip numarası ödemediğinizden dolayı (1.6$ ek ücreti vardır) takip kodu olmadan gönderilir.
Sizin ürününz ayın 17sinde kargolanmış. ortalama kargolandıktan sonrakı 20-30 süresinde elinizde olacaktır.
Merak etmeyiniz ürününüz gelir, biraz sabırlı olmak gerekir yurtdışı alışverişlerinde.
eBay ve Amazondan tecrübeliyim ancak Ptt konusunda hiç güvenmiyorum. Daha önce de aliexpressten baya alışverişim oldu ben evde yokken bana gelen ürünü kafasına göre oturduğum bölgede benle alakası olmayan en uzak bi bakkala bırakıp gidiyorlar. Adamla herhangi bi muhabbetim yok ve olmak zorunda da değil zaten. Çok vurdumduymazlar hocam bizim buradakiler..

Mr.Simit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mr. Mi
Cihazım
XiaoMi
Konular
4
eBay ve Amazondan tecrübeliyim ancak Ptt konusunda hiç güvenmiyorum. Daha önce de aliexpressten baya alışverişim oldu ben evde yokken bana gelen ürünü kafasına göre oturduğum bölgede benle alakası olmayan en uzak bi bakkala bırakıp gidiyorlar. Adamla herhangi bi muhabbetim yok ve olmak zorunda da değil zaten. Çok vurdumduymazlar hocam bizim buradakiler..

Hocam bizim burda ptt , apartmanin kapisi aciksa iceri biryere atip kaciyor, kapi kapaliysa apartman girisine birakiyor.
Aile apartmani oldugundan sorun olmuyor ama tabi cok daireli apartmanlarda sorun olabilir.
Ne yazikki ptt bu sekilde calisiyor denetliyen eden kimse yok Allaha emanet calisiyorlar dedikleri bu olsa gerek.
Ama tabi bu sorun yurtdisindan alinan ve takipsiz kargo ile gonderilen tüm ürünler icin gecerli yani aliexpress veya dx tende alsaniz takip kodsuz ise ptt ayni muameleyi uyguluyor.

Suana kadar kaybolen 2 ürünüm oldu ortalama 150adet siparisim olmustur. O 2 ürün icinde birini paypal ile odemistim sorun olmadan geri iade aldim, digerini aliexpress ten direk kredi karti ile almistim, satici ile irtabata cektim hic ikiletmeden iade yaptilar.
Yani eger ürününüzün basina birsey gelirse merak etmeyin sorunsuz iade alirsiniz.

Üst Alt