Alış Xiaomi note 4 batarya / ACİL

Rapz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Note 4
Konular
1
Üzerindeki orijinal batarya nasılsa aynı şekilde çalıştı... Şarjdan çıkarınca %100'den hemen %95'lere düşüyordu, yeni aldığım batarya da aynısını yaptı, orijinal batarya normal kullanım ile 5-6 saat ekran süresi veriyordu, yeni batarya da aynı süreleri verdi. Orijinal bataryası da 2 saatte şarj oluyordu, yeni aldığımda aynı sürede şarj oldu.

Aslında; ben bataryaya boşuna para verdim. Mtk işlemcinin bu şekilde bataryayı sömüreceğine ihtimal vermeyerek üzerindeki batarya ölü galiba diye düşündüm ama değilmiş, olan benim 65 liraya oldu, hala taksitini ödüyorum... :D Mtk işlemcili Redmi Note 4'ü sattım ve tabiri caizse kurtuldum... Sd işlemcili telefonum wifi ile 11-12 saat ekran süresi veriyor... Arada bu kadar fark olmamalı ama var işte... Hangi akla hizmet o işlemciyi kullanmışlar çözemiyorum...
Batarya iyi o zaman sıkıntı yok .
Ayrıca bu sorunları yaşanan üzücü ama tabi komik bir durum olmuş :) umarım biter taksit yakın zamanda :) ben cihazımdan çok memnunum henüz hiç bir oyunda hiç bir şey uygulamada yarı yolda bırakmadı beni. Daha iyi bir cihaz alayım diye düşünüyorum zor tutuyorum kendimi ama diğer yandan bu cihazda yapamadığım hiç bir şey yok boşuna alacakmisim gibi hissediyorum tabi kamerası dışında. Tek eksik o şuan için .

Hangi cihaza geçtiniz bu arada ?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Batarya iyi o zaman sıkıntı yok .
Ayrıca bu sorunları yaşanan üzücü ama tabi komik bir durum olmuş :) umarım biter taksit yakın zamanda :) ben cihazımdan çok memnunum henüz hiç bir oyunda hiç bir şey uygulamada yarı yolda bırakmadı beni. Daha iyi bir cihaz alayım diye düşünüyorum zor tutuyorum kendimi ama diğer yandan bu cihazda yapamadığım hiç bir şey yok boşuna alacakmisim gibi hissediyorum tabi kamerası dışında. Tek eksik o şuan için .

Hangi cihaza geçtiniz bu arada ?

Redmi Note 4X Sd işlemcili telefona geçtim... smoking~~ Benim için öncelik batarya, 12 saati rahatlıkla kurtarması gerekiyor ki, yanımda şarj aletleri ile dolaşmayayım... Telefonundan memnunsan değiştirme derim, neticede belirli bir süre sonra tükenen şeyler için fazla para verme taraftarı değilim, hem ülke ekonomisi hem birey bütçesi için önemli bir konu ama çoğumuz buna dikkat edemiyoruz... ;)

Rapz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Note 4
Konular
1
Redmi Note 4X Sd işlemcili telefona geçtim... smoking~~ Benim için öncelik batarya, 12 saati rahatlıkla kurtarması gerekiyor ki, yanımda şarj aletleri ile dolaşmayayım... Telefonundan memnunsan değiştirme derim, neticede belirli bir süre sonra tükenen şeyler için fazla para verme taraftarı değilim, hem ülke ekonomisi hem birey bütçesi için önemli bir konu ama çoğumuz buna dikkat edemiyoruz... ;)
Aynen hocam işte bir hevestir gidiyor ekranı güzel onu alayım yok çift kamera onu alayım derken farkında olmadan gereksiz masraf yapıyoruz. Şuan memnunum cihazdan fazlasıyla şu durumu da çözersem rahat bir nefes alacam. Sonrasında bir süre daha götürür beni bu tertemiz cihaz çünkü bir daha sorun yaşatmaz umarım.

Üst Alt