Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

Büşra Bozkurtttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Büşra
Cihazım
Redmi 9A
Konular
1
Merhabalar kolay gelsin telefonumu alalı bikac ay oldu hesbai açarken aceleye getirmiş e posta eklememisim. Gecenlerde telefon numaramı değiştirdim kodda gönderemiyorum şuan bı sıkıntı yok fakat çıkış felan olursa perişan olurum ne yapmam lazım ..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhabalar kolay gelsin telefonumu alalı bikac ay oldu hesbai açarken aceleye getirmiş e posta eklememisim. Gecenlerde telefon numaramı değiştirdim kodda gönderemiyorum şuan bı sıkıntı yok fakat çıkış felan olursa perişan olurum ne yapmam lazım ..
Mi hesap ayarlardan cihazımı bul özelliğini kapatın Hocam o kapalı olduğu sürece sıfırlarsanız açılışta kilitli kalmaz

Büşra Bozkurtttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Büşra
Cihazım
Redmi 9A
Konular
1
Şöyle bişey telefonda cihazımı bul ozelligini kapattığım durumda ya hiç giriş yapamazsan bidaha telefona ? Bilgileri girdim sisteme dönüş yapılsın diye yaptılar red verdiler ne saçma turkey ibaresi bile yok orda kalkmış bide red veriyorlar ne yapcam ben
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi hesap ayarlardan cihazımı bul özelliğini kapatın Hocam o kapalı olduğu sürece sıfırlarsanız açılışta kilitli kal
Şöyle bişey telefonda cihazımı bul ozelligini kapattığım durumda ya hiç giriş yapamazsan bidaha telefona ? Bilgileri girdim sisteme dönüş yapılsın diye yaptılar red verdiler ne saçma turkey ibaresi bile yok orda kalkmış bide red veriyorlar ne yapcam ben..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Şöyle bişey telefonda cihazımı bul ozelligini kapattığım durumda ya hiç giriş yapamazsan bidaha telefona ? Bilgileri girdim sisteme dönüş yapılsın diye yaptılar red verdiler ne saçma turkey ibaresi bile yok orda kalkmış bide red veriyorlar ne yapcam ben
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şöyle bişey telefonda cihazımı bul ozelligini kapattığım durumda ya hiç giriş yapamazsan bidaha telefona ? Bilgileri girdim sisteme dönüş yapılsın diye yaptılar red verdiler ne saçma turkey ibaresi bile yok orda kalkmış bide red veriyorlar ne yapcam ben..
O özelliği kapatırsanız hiç bir problem olmaz Hocam. Cihazı sıfırladıktan sonra Mi hesabı sormaz sizden bir daha yenisini ekleyene kadar. Cihazda aksi bir durum yüze çıkmaz.

andezit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
hocam merhaba bende de bir tane note 9s var kuzenimin satacak sıfırladık telefonu ama kilit ekranında kaldı. telefon numarasıda yok eski telefon numarası var. sadece mi hesabına gmail ile giriş yapabiliyoruz ama ondada telefon açılmıyor şifreyide sıfırlayamıyoruz yardımcı olur musunuz.

Büşra Bozkurtttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Büşra
Cihazım
Redmi 9A
Konular
1
O özelliği kapatırsanız hiç bir problem olmaz Hocam. Cihazı sıfırladıktan sonra Mi hesabı sormaz sizden bir daha yenisini ekleyene kadar. Cihazda aksi bir durum yüze çıkmaz.
Sagolun Allah razı olsun da şuan sifirlamicam cihazı hani bı sıkıntı felan olursa diye dedim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5