Rom Xiaomi MiMax3 - MIUI10 Pie MIUI.Pro rom Özellikleri ve yükleme detayları

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
bunlara para yedırecegımıze keske buralardan bır uzman arkadas bulup desteklesek de yapsa bıze rom..
Çok cok iyi olur hocam

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
bunlara para yedırecegımıze keske buralardan bır uzman arkadas bulup desteklesek de yapsa bıze rom..
Tabiki iyi olur. Ama çokta fazla bir ücret değil rom güzel hocam. Sanki pil konusunda stock daha iyi birde oto parlaklıkta az bir sıkıntı var gibi. Onun dışında daha fazla seçeneğe sahip ve daha hızlı bir rom.

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Tabiki iyi olur. Ama çokta fazla bir ücret değil rom güzel hocam. Sanki pil konusunda stock daha iyi birde oto parlaklıkta az bir sıkıntı var gibi. Onun dışında daha fazla seçeneğe sahip ve daha hızlı bir rom.
Şu an kararlı global rom gayet stabil ben sıkıntı yaşamadım. Geçici olarak root edip bir kaç ayar yapıp kullanacağım. Öyle devam etmez isem rom atarım artık

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1

global kararlı kadar sorunsuz calıstıgını sanmam..zaten cıhazın hızı gayet yeterlı bana gore..hem odeme konusu sıkıntılı anladıgım kadarıyla..ayrıca para odedıkten sonra devamının gelecegının garantısı yok..bana gore macera..custom rom gelıstırenler ver romlar fazla olursa ıyı ısler cıkıyor ama max 3 ıcın bundan bahsetmek ıcın erken..samsung kullandıgım zamanlarda o kadar cok rom vardı kı,bazıları gercekten orjınallerınden cok daha ıyı oluyordu ve her ay dener kullanırdım bırını..su an globaldekı tek sorun oreo dan kaynaklanan hafıza kartı yazma sorunu..9 da ıns. cozerler..

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
global kararlı kadar sorunsuz calıstıgını sanmam..zaten cıhazın hızı gayet yeterlı bana gore..hem odeme konusu sıkıntılı anladıgım kadarıyla..ayrıca para odedıkten sonra devamının gelecegının garantısı yok..bana gore macera..custom rom gelıstırenler ver romlar fazla olursa ıyı ısler cıkıyor ama max 3 ıcın bundan bahsetmek ıcın erken..samsung kullandıgım zamanlarda o kadar cok rom vardı kı,bazıları gercekten orjınallerınden cok daha ıyı oluyordu ve her ay dener kullanırdım bırını..su an globaldekı tek sorun oreo dan kaynaklanan hafıza kartı yazma sorunu..9 da ıns. cozerler..
Hocam Samsung konusuna girmeyelim :) Hele de note serisine :) hafta da bir rom Degistiriyordum. Öyle güzel eklentiler ve oynamalar yapmışlardı ki zevk alıyorduk inan :)

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Şu an kararlı global rom gayet stabil ben sıkıntı yaşamadım. Geçici olarak root edip bir kaç ayar yapıp kullanacağım. Öyle devam etmez isem rom atarım artık

ben de oyle yaptım hocam..roottan sonra az temızlık,dpi,font ve reklam engelleme ile cok daha ıyı hale geldı cıhaz..9 guncellemesı gelene kadar yan romlara ılısmeyecem..geldıkten sonra bıraz oyle kullanıp custom denemelerıne baslarım belkı..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Samsung konusuna girmeyelim :) Hele de note serisine :) hafta da bir rom Degistiriyordum. Öyle güzel eklentiler ve oynamalar yapmışlardı ki zevk alıyorduk inan :)

sahıden de bazı hafıfletılmıs romlar ucuruyordu cıhazı..bambaska oluyordu telefon(note3 ve 4)..umarım xiaomi ıcın de o bolluk gunlerı gelır..

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Global sorunlu değil zaten o konuda hem fikiriz, pro da biraz daha özelleştirme var mesela7x8 tema kullana biliyorum. Standart dışına çıkmayacaksam ayponum var buna hiç bulaşmazdım. Hız konusuda muhtemelen ön yüklü uygulamaların olmamasından kaynaklı olabilir, ama kesnlikle o konuda daha iyi pro. Pil konusunda ise biraz daha geride gibi bir süre daha kullanmak lazım.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Arkadaşlar skorpi hocamın ballandırması üzerine miuipro ya geçmiş durumdayim. Özelleştirmeler güzel fakat bunu nasıl kapatabilirim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Hocam ayarlar. ana ekran.son uygulamalar.tavsiyeleri göster tikini kaldırınca kapatmış olursunuz.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Lütfen Miui.Pro yükleyip, denemeden, global kararlı kadar sorunsuz çalıştığını sanmam ve bunun gibi benzer yorumlarda bulunmayın.. Kimse yüklemek zorunda değil Miui.Pro yu...

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar skorpi hocamın ballandırması üzerine miuipro ya geçmiş durumdayim. Özelleştirmeler güzel fakat bunu nasıl kapatabilirim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Ben sadece gerçekler neyse, onu paylaşırım ve kimseye de, gelin, illaki bunu yükleyin de demem... Max 2 de ise, gelin, Greeshan yükleyin derim, çünkü yaklaşık 5 ay kullandım ve Max2 için daha iyisi yok şimdilik

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Üst Alt