Yardım Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner oda / bölge temizliği ?

chupacabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gereksiz
Cihazım
Mijia Robot Vac
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
oda seceneğinde seçtimiğimde veya bir bölge seçersem ne yazık ki cihaz kafasında göre bütün evi tekrardan süpürüyor bu hata neden kaynaklı acaba ?

saygılarımla

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Mi home uygulaması üzerinde odayı böl sil ekle gibi menü yok, mop pro 1 kullanan arkadaşlarda var, ayrica Türkçe konuşma seçeneği yok, haritaladan lokasyon tuşuna basıyorum bütün temizliğe başlıyor, kayıtlı harita ve uygulamayi kaldirip tekrar kurdum sorun çözülmedi...
Bu bahsettiğiniz özelliklerin hiçbirisi sizin robot süpürgenizde yok.

Oyla:

Busraaaysee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gerekli alan
Cihazım
Samsung s8
Konular
0
cihazınızı resetleneyi yeniden haritalandırmatı bırakın:)) sectiginiz bölgenin kapısını sevtiginiZden emin olun sadece yani cihaz sarjdan sectiginiz bölgeye gitmek için bi kapıdan gecicek di mi:))
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yukarda anlattım
Arkadaslar sanirm.sorun sensorlerde biz bi.sildik sensorlero galiba duzeldi

Oyla:

felsefemsi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
felsefemsi
Cihazım
İphone
Konular
0
Merhaba, ben alan seçerek süpür dediğimde eğer cihazın olduğu odadan bir alan seçersem süpürüyor ancak başka bir odadan bir alan seçersem önünde bir engel olmamasına rağmen 'Temizlik rotasında engel algılandı, şarj için standa geri dönülüyor.' hatası verip şarja geri dönüyor. Ancak evi tamamen temizlemesini istediğimde aynı fiziksel ortamda hata vermeden çıkıp temizliyor. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu? Benim çözebileceğim bir hata mı yoksa cihaz mı sorunlu dersiniz?
Sorununuza bir çözüm bulabildiniz mi. Aynı sorunu ben de yaşıyorum, çözümünü bir türlü bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz

Oyla:
Üst Alt