Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
foruma baktim ama cevabi bulamadim, yardimci olabilecek varsa cok sevinirim.
kisiye ozel zil sesi nasil tanimlaniyor?
Rehberin içine girip kişiyi seçin sonra varsayılan zil sesi diye bir seçenek çıkıyor ordan değiştire bilirsiniz

bazarevich

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SERDAR HAKAN
Cihazım
XIAOMI MI 9
Konular
0
Rehberin içine girip kişiyi seçin sonra varsayılan zil sesi diye bir seçenek çıkıyor ordan değiştire bilirsiniz
cok tesekkurler kardesim. cok basitmis. cahilligimize ver .

onuryurduseven

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi9
Konular
15
Arkadaşlar yazı renklendirmelerinde problem yaşıyorum,telefonu komple sıfırlayıp global 11.0.5 e geçtiğimde düzelmişti,şimdi yine oldu,mesela telefon numarası yazarken yeşil yazıyordu şimdi gitti,döviz uygulamalarında yüksekde yeşil düşüşde kırmızı oluyordu,kendi uygulamasında ve investing gibi uygulamalarda da yeşil-kırmızı kayboldu.Geçen sıfırlamadan önce de böyle durup dururken olmuştu.Uygulama ararken renkli yazılar çıkıyordu,şimdi o renkli yazılarda siyah olarak görünüyor,bu renk değişikliği neden oluyor

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar yazı renklendirmelerinde problem yaşıyorum,telefonu komple sıfırlayıp global 11.0.5 e geçtiğimde düzelmişti,şimdi yine oldu,mesela telefon numarası yazarken yeşil yazıyordu şimdi gitti,döviz uygulamalarında yüksekde yeşil düşüşde kırmızı oluyordu,kendi uygulamasında ve investing gibi uygulamalarda da yeşil-kırmızı kayboldu.Geçen sıfırlamadan önce de böyle durup dururken olmuştu.Uygulama ararken renkli yazılar çıkıyordu,şimdi o renkli yazılarda siyah olarak görünüyor,bu renk değişikliği neden oluyor
Temanızı değiştirip deneyebilir misiniz?

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onuryurduseven

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi9
Konular
15
Denedim yine ayni

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamercekirdej

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Merhaba arkadaşları bir sorum olacaktı. Miui 10 kullanırken hiç bir problemim yoktu Miui 11 geçince sorunlarım var bunları çözmede bana yardımcı olurmusunuz?

1 - Miui telefon görüşmelerini ses kaydını aldığımda sadece ses kaydedicisinden görebiliyordum şimdi telefon mp3 dosyası gibi her tarafta görüyor. Hatta ve Hatta zil sesi bile yapabiliyorum. Miui 10 da da mp3 olarak kaydediyordu şimdi de yani uzantıları aynı bu düzeltmenin bir yolu varmı?

2- Kodi kullanıyorum. Miui 10 da rahatlıkla izleyebiliyordum Miui 11 de video başlamadan ana ekrana dönüyor.

Mi 9T den Mi 9 geçiş yaptım Mi 9T de Miui 11 yüklüydü ve hiçbir sorunum yoktu.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Merhaba arkadaşları bir sorum olacaktı. Miui 10 kullanırken hiç bir problemim yoktu Miui 11 geçince sorunlarım var bunları çözmede bana yardımcı olurmusunuz?

1 - Miui telefon görüşmelerini ses kaydını aldığımda sadece ses kaydedicisinden görebiliyordum şimdi telefon mp3 dosyası gibi her tarafta görüyor. Hatta ve Hatta zil sesi bile yapabiliyorum. Miui 10 da da mp3 olarak kaydediyordu şimdi de yani uzantıları aynı bu düzeltmenin bir yolu varmı?

2- Kodi kullanıyorum. Miui 10 da rahatlıkla izleyebiliyordum Miui 11 de video başlamadan ana ekrana dönüyor.

Mi 9T den Mi 9 geçiş yaptım Mi 9T de Miui 11 yüklüydü ve hiçbir sorunum yoktu.
Hocam en son maddede mi9t de miui 11 yukluydu ve sorun yoktuya cevap vereyim. Mi9t de Android 9 uzerine miui 11 yüklü iken , mi9 da Android 10 uzerine miui 11 yuklu. Bu sorunlar da Android 10dan kaynakli.

tamercekirdej

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Hocam en son maddede mi9t de miui 11 yukluydu ve sorun yoktuya cevap vereyim. Mi9t de Android 9 uzerine miui 11 yüklü iken , mi9 da Android 10 uzerine miui 11 yuklu. Bu sorunlar da Android 10dan kaynakli.
inşallah en yakın zamanda çözülür çok can sıkıcı

Üst Alt