Soru Xiaomi mi8 Rom Önerisi

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Arkadaşlar an itibari ile en iyi pil performansı sunan rom hangisidir sizce, önerilerinizi bekliyorum.

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
İkisi de güzel rom. RevolationOS stabildir. Ortalama 1-2 ayda bir güncelleme gelir. Pil performansı bayağı iyi. Kendi kerneli de var.
Miui MS ise beta rom. Haftalık güncelleme gelir. Pil ve performansı yeterli seviyede. Özelleştirmeleri bol bir rom.
Özelleştirme derken kasıt nedir acaba? Pil ömrü hangisinin daha iyidir?

Oyla:

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Özelleştirme derken kasıt nedir acaba? Pil ömrü hangisinin daha iyidir?
MiuiPro romundaki benzer özelleştirmeler var. Çağrı ekranını renklendirme gibi basit ama hoş şeyler :) Ayrıca bildirim ikonları saatin altında görünüyor 2 sekme olarak. Pil ve şebeke göstergesinin olduğu kısım da iki sekme. Böyle çok hoş bence :)
Benim kullanımıma göre ikisinin pil performansı çok yakın ama RevolationOS bir tık önde.

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
MiuiPro romundaki benzer özelleştirmeler var. Çağrı ekranını renklendirme gibi basit ama hoş şeyler :) Ayrıca bildirim ikonları saatin altında görünüyor 2 sekme olarak. Pil ve şebeke göstergesinin olduğu kısım da iki sekme. Böyle çok hoş bence :)
Benim kullanımıma göre ikisinin pil performansı çok yakın ama RevolationOS bir tık önde.
Vallahi hocam sırf bildirim panelinin güzelliği için mi room dan MS e dönüş yapacağım sanırım. Ama ms romda güncelleme durmuş. Telegram da da ses yok ekipten. Pil konusunda MS room, mi room a göre 1 tık daha geride diyebilirim.

Oyla:

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Teşekkür ederim

Oyla:

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Vallahi hocam sırf bildirim panelinin güzelliği için mi room dan MS e dönüş yapacağım sanırım. Ama ms romda güncelleme durmuş. Telegram da da ses yok ekipten. Pil konusunda MS room, mi room a göre 1 tık daha geride diyebilirim.
Android Q için hazırlık yapıyorlardır diye umuyorum :D

Oyla:
Üst Alt