Çözüldü Xiaomi MI6 Hat Sorunu (IMEI Silinmiş)

canmrtcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
Merhabalar xiaoami redmi 5 plus 4/64 imei attım rom yükselttiğimde imei düşmesi olmuyor demişler. Ama ben yükselttim telefon açılmadı eski versyona dönüp root atıp telefonu açamayı başardım. Şimdi de imei alınamıyor diyor. Qcn yedeğini yüklemeye çalıştım qpst programı no phone hatası veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Qpst versiyon değiştirsem düzelir mi acaba.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhabalar xiaoami redmi 5 plus 4/64 imei attım rom yükselttiğimde imei düşmesi olmuyor demişler. Ama ben yükselttim telefon açılmadı eski versyona dönüp root atıp telefonu açamayı başardım. Şimdi de imei alınamıyor diyor. Qcn yedeğini yüklemeye çalıştım qpst programı no phone hatası veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Qpst versiyon değiştirsem düzelir mi acaba.
Cihazınız global model miydi?

pandew

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Konular
6
Evet fabrika ayarına döndürürseniz imei düşer. Bu sorun sadece imei tamirli cihazlarda var ellenmemiş cihazlarda sorun yok.

Zenex hocam peki twrp den wipe factory reset yapsak da aynı sorun oluyor mu IMEI siliniyor mu acaba ?

saban19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şaban
Cihazım
Mi 10 5G
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5

canmrtcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
Cihazınız global model miydi?
Evet global model telefonu pc görmeyince tekrar ime change yaptığım romu yükledim telefon android yükleme ekranında sürekli restat atıyor. Çözümü buldum sanırım ama telefonu açamadım. Son mi flashdan unlock da unutmuşum şimdide unlock oldu istedim romu yüklüyorum telefon açılmıyor. Bir açsam halladeceğim. Çalışmaya devam

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Evet global model telefonu pc görmeyince tekrar ime change yaptığım romu yükledim telefon android yükleme ekranında sürekli restat atıyor. Çözümü buldum sanırım ama telefonu açamadım. Son mi flashdan unlock da unutmuşum şimdide unlock oldu istedim romu yüklüyorum telefon açılmıyor. Bir açsam halladeceğim. Çalışmaya devam
Ücretli destek isterseniz özel mesaj atabilirsiniz hocam. Cihazınız baya kötü bir duruma girmiş gibi görünüyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

canmrtcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
Ücretli destek isterseniz özel mesaj atabilirsiniz hocam. Cihazınız baya kötü bir duruma girmiş gibi görünüyor.

Cihaz benim değil. Ücretsiz yapacağım dedim daha önce xiaomi modelinde baya çalıştım. Ama bu baya farklıymış.Sahibinden gerekli onayı aldım içini açıp çözüm yolllarını deneyeceğim.
İlginiz için teşekkürler.

anakondapls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
redmi 3 pro
Konular
1
zenex hocam imei kayıtlı cihaza custom rom atarsak imei uçar mı ? ve varsayalım ki twrp ile herşeyin yedeğini aldık ve sonra da custom rom atııktan sonra imei uçtu .Yedeği yüklersek imeiler gelir mi ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
zenex hocam imei kayıtlı cihaza custom rom atarsak imei uçar mı ? ve varsayalım ki twrp ile herşeyin yedeğini aldık ve sonra da custom rom atııktan sonra imei uçtu .Yedeği yüklersek imeiler gelir mi ?
Uçmaz ve efs yedeğini geri yükleyince döner hocam.

Üst Alt