Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slayter61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar Mi 6 cihazıma bende ilk kez kurdum eu rom fakat ezan vakti vs. Gibi Programlarda bildirim alma sorunu yaşıyorum aslında bildirim geliyor ama ses çıkmıyor sorun romdan mı kaynaklıdır acaba tekrar kurulum yaparsak düzelir mi? Veri kayıpsız kurulum yapmak mümkün müdür?

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Arkadaşlar Mi 6 cihazıma bende ilk kez kurdum eu rom fakat ezan vakti vs. Gibi Programlarda bildirim alma sorunu yaşıyorum aslında bildirim geliyor ama ses çıkmıyor sorun romdan mı kaynaklıdır acaba tekrar kurulum yaparsak düzelir mi? Veri kayıpsız kurulum yapmak mümkün müdür?
Mümkündür hocam direk olarak romu yükleyebilirsiniz. Bu sürümde Whatsapp bildirim sorununu bu şekilde çözdüm.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Asistanın çalışabilmesi icin ayarlar>uygulamalar>uygulamaları yönete girip sağ üstteki 3noktaya basıp varsıyalana girin oradan ses asistanı ve yardımcı menülerinden Google secin.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sağolun hocam düzeldi.

slayter61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Mümkündür hocam direk olarak romu yükleyebilirsiniz. Bu sürümde Whatsapp bildirim sorununu bu şekilde çözdüm.
Sağolun hocam direk twrp üzerinden hiçbir temizleme işlemi yapmadan kuruyorum o zaman.

ahmetkececiler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhaba,
Şuan Pixel experince rom dayım EU betaya geçerken özel olarak dikkat etmem gereken birşey varmıdır ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba,
Şuan Pixel experince rom dayım EU betaya geçerken özel olarak dikkat etmem gereken birşey varmıdır ?

Konuda ki Kurulum kısımını okuduktan sonra adım adım ilerleyin hocam. Adım adım ilerlerseniz sorunsuz kurulum yapabilirsiniz. Ek olarak yedeklerinizi Bilgisayara aldığınız dan emin olunuz.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bildirim ayarlarından uygulamanın seslerini açtınız mı ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt