Rom Xiaomi mi5s için en iyi rom

Alittleboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
5
.

Son düzenleme:

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Ben şuan epicroma geçiyorum en güzel bu gibi duruyor lineageos a güncelleme desteği bittiğine göre epicrom deneyeceğim ben de miuiprodan geçiyorum çünkü ondayken cihaz çok kasıyor gibi gelmişti bana bunda ayrıca dolby entegre ve adaway entegre batarya ömrü diğerlerine göre uzun diyorlar ve notification shade var
[doublepost=1522535497,1522533805][/doublepost]Miui 9.2.1.0 global by epic team kurdum ama dediğim diğer uygulamalar önyüklü gelmiyor gayet basit arayüzü var sadece köşeler yuvarlak

Alittleboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
5
Ben şuan epicroma geçiyorum en güzel bu gibi duruyor lineageos a güncelleme desteği bittiğine göre epicrom deneyeceğim ben de miuiprodan geçiyorum çünkü ondayken cihaz çok kasıyor gibi gelmişti bana bunda ayrıca dolby entegre ve adaway entegre batarya ömrü diğerlerine göre uzun diyorlar ve notification shade var
[doublepost=1522535497,1522533805][/doublepost]Miui 9.2.1.0 global by epic team kurdum ama dediğim diğer uygulamalar önyüklü gelmiyor gayet basit arayüzü var sadece köşeler yuvarlak
Yükledim ancak yine biraz kasmalar mevcut. Zamanla oturur mu acaba?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Lineage os un desteği bitmedi devam ediyorlar 7.1.2 sürümünün desteği bitti artık oreo ile 8.1.0 ile devam ediyorlar.

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
8.1 de multitouch problemi var tüm versiyonlarda
Nisan güvenlik güncellemesinde çözülecek.google çözümü gösterdi. hatta bazı custom romlar çözdü bile örneğin aex offical siteye gidip güncelleme özetine bakarsan multitouch fix yazını görürsün.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Nisan güvenlik güncellemesinde çözülecek.google çözümü gösterdi. hatta bazı custom romlar çözdü bile örneğin aex offical siteye gidip güncelleme özetine bakarsan multitouch fix yazını görürsün.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Teşekkürler bilgilendirme için ben lineageos düzeldikten sonra geçebilirim öyleyse

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
pixel pie 9dan masik x e geçtim şuan revlation OS var .
epic rom kurulumu nasıl oluyor ve sitesinde rom ile birlikte thema.zip var o da mı kuruluyor acaba

Üst Alt