Soru Xiaomi mi5 ses sorunu

Neural22

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alperen
Cihazım
Xaomi mi5
Konular
2
Arkadaşlar kolay gelsin. Yaklaşık bir buçuk aydır mi5 kullanıyorum. Telefonu yeni aldım sıfır. Fakat bir aydır düzeltemediğim bi sorunla karşı karşıyayım. Telefon kendi kendine sessize geçiyor. Düzelmesi için sessize alıp tekrar açmam gerekiyor. Başlarda önemsemedim ama artık aşırı sıkıcı duruma geldi. Ayarlarla alakalı herhangi bir problem yok herşeyi kontrol ettim. Bu problemle alakalı bilgisi olan bir arkadaş düşüncelerini paylaşabilir mi?
Teşekkürler...

Suna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
F
Cihazım
Mi 5
Konular
1
Ses sorunu ben de de var nasıl cozulecek, bu sorun guncellemeyle cozulegini yazilmsta güncelleme dediğin iyilestirmedir, bildihinz tel sessizce yaşıyor , ben tel dan pişman olmaya basladm

Oyla:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Arkadaşlar sorunu nasıl çözdünüz , benim telefonum da kendini sessize alıyor ve yeniden başlatmadan çözülmüyor (Not4_64GB)

Oyla:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Aynı sorun bende de var. Note 4 - MTK 64 GB / en son global sürüm yüklü
Peki ne yapmamız gerekiyor hocam nedir tavsiyen HB.COM dan aldım,iade mi etsem sorun var gibisinden paramızla rezil oluyoruz böyle saçmalık olur mu, yani bir tek biz de mi sorun .

Oyla:

offensivefb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nuri
Cihazım
Xiaomi Mi 4
Konular
0
Peki ne yapmamız gerekiyor hocam nedir tavsiyen HB.COM dan aldım,iade mi etsem sorun var gibisinden paramızla rezil oluyoruz böyle saçmalık olur mu, yani bir tek biz de mi sorun .

Google arama çubuğunda herhangi bir şey ara, sağ alttaki üç çizgiye tıkla, ayarlara gir, ses e gir, ses tanımay ya gir, ordan "istediğiniz zaman "ok Google" deyin" i pasif yap bunu bulabildim denemeye değer ama daha denemedim.

Oyla:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Google arama çubuğunda herhangi bir şey ara, sağ alttaki üç çizgiye tıkla, ayarlara gir, ses e gir, ses tanımay ya gir, ordan "istediğiniz zaman "ok Google" deyin" i pasif yap bunu bulabildim denemeye değer ama daha denemedim.

Hocam türkçe dil desteğine böyle bir şey var evet ama zaten pasif
[doublepost=1521714243,1521714210][/doublepost]Arkadaşlar HB.COM'a geri göndereceğim yani sorun asıl aşılır bilmiyorum inanılır gibi değil bir tane şu forumda yetkili moderatör arkadaş yardımcı olmuyor nasıl çözeceğiz , yani bir tek bizim mi başımıza gelir

Oyla:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Dostum ben şu anlık telefonumda bir sorun gözlemlemedim birkaç işlem yaptıkran sonra tabi.Ne mi yaptım ?Şöyle , HB geri gönderecektim Tel.Öncelikle telefona recovery reset attım ama önce yedeklerimi aldım tabi.Sonra fark ettim ki güncelleme gelmiş ,telefona reset attıktan sıfır halinin üzerine bir de update ettim.Bir problem kalmadı diyebilirim ama kalıcı mıdır geçici midir zaman gösterecek fikrim ise,bir problem olmadığı yönünde .Fakat devam ederse ilk işim postalamak HB şefkatli kollarına.İade mi alırlar adam ederler de öyle mi gönderirle bilmem.Sende bir dene umarım sorun çözülür.

Oyla:

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Dostum ben şu anlık telefonumda bir sorun gözlemlemedim birkaç işlem yaptıkran sonra tabi.Ne mi yaptım ?Şöyle , HB geri gönderecektim Tel.Öncelikle telefona recovery reset attım ama önce yedeklerimi aldım tabi.Sonra fark ettim ki güncelleme gelmiş ,telefona reset attıktan sıfır halinin üzerine bir de update ettim.Bir problem kalmadı diyebilirim ama kalıcı mıdır geçici midir zaman gösterecek fikrim ise,bir problem olmadığı yönünde .Fakat devam ederse ilk işim postalamak HB şefkatli kollarına.İade mi alırlar adam ederler de öyle mi gönderirle bilmem.Sende bir dene umarım sorun çözülür.
Kardeşim ben güncellemeyi kurup sonra sifirladim zaten sorunu görünce sifirladim bir de tek bende değil forumda gördüm ayrıca bizim evde iki tane var ikisinde de aynı sorun var

Oyla:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Kardeşim ben güncellemeyi kurup sonra sifirladim zaten sorunu görünce sifirladim bir de tek bende değil forumda gördüm ayrıca bizim evde iki tane var ikisinde de aynı sorun var
Peki sorunu gözlemleme şansın oldu mu , kaldı ki telefondan bende iki adt almayı düşünüyordum kardeşime de. Fakat şimdi inan iyi ki diyorum,umarım kısa vadede sorunun çözülür garantisi olduktan sonra sorun yok.Çok kafan atarsa paketler gönderirsin şahsen ben öyle yapmakta geri durmayacağım bir kez daha sorun tekrarlarsa.

Oyla:
Üst Alt