Soru Xiaomi mi5 ses sorunu

Neural22

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alperen
Cihazım
Xaomi mi5
Konular
2
Arkadaşlar kolay gelsin. Yaklaşık bir buçuk aydır mi5 kullanıyorum. Telefonu yeni aldım sıfır. Fakat bir aydır düzeltemediğim bi sorunla karşı karşıyayım. Telefon kendi kendine sessize geçiyor. Düzelmesi için sessize alıp tekrar açmam gerekiyor. Başlarda önemsemedim ama artık aşırı sıkıcı duruma geldi. Ayarlarla alakalı herhangi bir problem yok herşeyi kontrol ettim. Bu problemle alakalı bilgisi olan bir arkadaş düşüncelerini paylaşabilir mi?
Teşekkürler...

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar kolay gelsin. Yaklaşık bir buçuk aydır mi5 kullanıyorum. Telefonu yeni aldım sıfır. Fakat bir aydır düzeltemediğim bi sorunla karşı karşıyayım. Telefon kendi kendine sessize geçiyor. Düzelmesi için sessize alıp tekrar açmam gerekiyor. Başlarda önemsemedim ama artık aşırı sıkıcı duruma geldi. Ayarlarla alakalı herhangi bir problem yok herşeyi kontrol ettim. Bu problemle alakalı bilgisi olan bir arkadaş düşüncelerini paylaşabilir mi?
Teşekkürler...

Son sürüm 6.11.3 yükleyin hocam. Bu hafta o kadar sorun yok

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Teşekkürler kardeşim bir deneyim. Bu arada şu dediğin şeyleri ben hiç yüklemiyorum her hafta yenileri geliyor ya, yüklemek mi gerekiyor onları?
Her hafta birşeyler düzeltilir, birşeyler bozuluyor :)

Redmi 2 Prime İle Alıcı Ödemeli Olarak Gönderildi.

Oyla:

Neural22

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alperen
Cihazım
Xaomi mi5
Konular
2
Sanırım sorun çözüldü. Yüklediğimden beri telefonun kendini sessize aldığını görmedim hiç. Çok teşekkür ediyorum. sw33tking

Oyla:

ALTUF

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
altan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Teşekkürler...
Aynı problemi yaşıyorum.
yeniden başlatınca anca düzeliyor. üstelik bazen tekrarlamam gerekiyor. Yardımcı olabilecek kimse varmı acaba.

Oyla:

Elmuhum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mı 5
Konular
1
Merhaba benim TLF xioami mi5 Kendi kendine sessize geçiyor ne yapmalıyım teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt