Soru Xiaomi Mi5 mi Mi5s mi?

murat889

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Huawei G7
Konular
3
Merhaba arkadaşlar bir konuda takıldım sizlerden yardım istiyorum. Yeni bir telefon almak istiyorum bütçem 1300-1400 civarları daha fazlasına gücüm yetmez. İnternette bu fiyata en iyi özellikleri sunan Xiaomi Mi5 modeli ile karşılaştım özellikleri cidden iyi fakat çıkalı 1 sene kadar oluyor birde Mi5s modeli var aralarında fazla bir fark yok gibi sanırım donanım konusunda ama yinede uçuk fark varmı kullanımda etkiler mi etkilemez mi bilemedim. Şuanda Mi5s stoklarda yok fakat Mi5 stoklarda ve hemen alabilirim sizce Mi5s'i mi beklemeliyim yoksa Mi5 alsam beni tatmin eder mi? Fazla oyun delisi birisi değilim fakat aldığım telefonunda kullandığım programlarda(whatsapp,instagram,tarayıcı birde kendim android programları yapıyorum ufak tefek onları açarken vs) kasmaması özellikle klavye açılışlarında kasmaması lazım şuanda Huawei Ascend G7 kullanıyorum 1.5 sene oldu ve şuana kadar beni tatmin etti son bir kaç aydır kasıyor alıcağım telefonun beni 1.5 - 2 sene kadar götürmesi iyi olur.

murat889

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Huawei G7
Konular
3
Teşekkür ederim hocam o zaman bugün yarın telefonu almaya çalışıcam :) Başka alternatif yok ki Xiaomi arayüzünü beğeniyorum iyi bir deneyim olacak inşallah. Tekrardan teşekkürler herkese

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Teşekkür ederim hocam o zaman bugün yarın telefonu almaya çalışıcam :) Başka alternatif yok ki Xiaomi arayüzünü beğeniyorum iyi bir deneyim olacak inşallah. Tekrardan teşekkürler herkese

Rica ederim hocam, şimdiden hayırlı olsun :)

Oyla:

murat889

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Huawei G7
Konular
3
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama sizlerden seçim yapmam konusunda yardım istiyorum. Şuanda ki telefonumu kullanıyorum dahada kullanırım bu haliyle geçişlerdeki kasmaları falan var sadece yoksa whatsapp instagram gibi programlarda sorun yok ki zaten oyunda oynamıyorum oyun oynasam bile idare ediyo oynattırıyo. Sizce yaza kadar falan bekleyip yazın mı telefon almalıyım yoksa şuanda mı almalıyım. Yada şöyle sorayım yaza kadar beklersem yazın çıkacak bir telefon var mı beklemeye değecek bu fiyat bandında en fazla yaza 1600 tl ye çıkarım. Belki Mi5s Plus gelir türkiyeye bilmiyorum yoksa hiç tereddüt etmeden Mi5 almalıyım yani yazın almakla şuanda almak arasında kaldım yazın bekleyipte iyi bir telefon bulamayıp bu sefer bu fiyata daha kötü telefon almaktan korkuyorum.

Oyla:

murat889

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Huawei G7
Konular
3
Biraz daha bekleyebilirim ama yaza kadar hangi modeller çıkar ve fiyatı neler olur bilginiz var mı. Çünkü yaza kadar bekleyipte iyi bir model bulamaz isem kötü olur. Şuanda alır isemde Mi5s 32 GB modelini düşünüyorum.

Oyla:

roobydal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Ben de ikisi arasında gidip geliyorum ama sanırım mi5s almak daha sağlıklı. Çünkü en yeni işlemciye sahip.

Oyla:
Üst Alt