İnceleme Xiaomi Mi5 Kutu Açılışı ve İlk İnceleme

UNiVeRSeLoRD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Remzi
Cihazım
Mİ3
Konular
1
Xiaomi'nin kamerası neden diğer amirallere göre düşük profilli? Anlamış değilim

yoldasincesi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
RMi Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
başta hayırlı olsun hocam aklıma takılan bir kaç soru var yardımcı olursanız sevinirim.
1- Telefonu ne kadara aldınız.
2- Telefondaki global rom ne sıklıkla güncelleme alıyor güncellemeyi muiu mu veriyor ?i
3- İmei kayıdı yapsak her hangi bir sorun olur mu ? (Örn: 4.5 G yi kullanamamazlık gibi.)
4- Pasaport kayıdı yaptığımız zaman rom vs attığımızda imei gider mi ?
Şimdiden teşekkürler sorularım saçma olabilir o yüzden kusuruma bakmayın daha yeni ilgilendiğim için bilgi sahibi değilim.

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Hocam filigran çok rahatsız ediyor başa sona koymanız yeterli sanki

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam filigran çok rahatsız ediyor başa sona koymanız yeterli sanki
Bunun farkındayım. Opacity değeri mümkün olan en düşük seviyede olduğu halde çok sırıtmış. %1 daha indirsem hiç görünmüyor.
Bu nedenle diğer videolarda farklı bir yöntem uyguluyorum artık.
başta hayırlı olsun hocam aklıma takılan bir kaç soru var yardımcı olursanız sevinirim.
1- Telefonu ne kadara aldınız.
2- Telefondaki global rom ne sıklıkla güncelleme alıyor güncellemeyi muiu mu veriyor ?i
3- İmei kayıdı yapsak her hangi bir sorun olur mu ? (Örn: 4.5 G yi kullanamamazlık gibi.)
4- Pasaport kayıdı yaptığımız zaman rom vs attığımızda imei gider mi ?
Şimdiden teşekkürler sorularım saçma olabilir o yüzden kusuruma bakmayın daha yeni ilgilendiğim için bilgi sahibi değilim.
1- Bunun önemi yok. Aldığım günkü şartlar, dolar kuru ve cihazın maliyeti o zamana özeldi. Şimdi fiyatlar değişti, kur değişti, şartlar değişti. Aldığım kişi belkide daha ucuza verebilir artık. Kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.
2- Telefonda şu anda global rom yüklü değil. Sıkça sorulan sorular konusunda romlar ve güncelleme periyotları hakkında bilgi alabilirsiniz.
3- Hayır sorun olmaz. Benim telefon şu anda Mi5 görünümlü bir Samsung Galaxy S i9000. 4G'de de hiçbir sorun yok.
4- Pasaport kaydı yapılacaksa İmei değiştirmeye ne gerek var?
Son iki soruda imei değiştirme değil de yasal kayıttan bahsediyorsanız, imei'nizin gitmesi diye birşey sözkonusu olmaz. Bu nedenle değişim olarak cevapladım.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Üst Alt