Rom Xiaomi Mi5 [Android 7.1] Tabanlı Rom Yükleme

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
Bildiğim kadarıyla CM-Lineageos (7.0) tabanlı romlar min 6.12.8 firmware gerektiriyor. Onu yukleseniz dahi RR ,Lineageos kullanabiliyorsunuz.Yani son sürüm şart diye birşey yok. Resurrection rom konusunda son çıkan firmwareyi yukleyin diye belirtmiş belirli bir sürüm olarak verilmemiş. Tabi son sürüm firmware yüklemek daha mantıklı.
Anladım. Bende lineage OS kurmaya çalişirken error 7 hatasını alıyordum. Stabil kullanicisiyim. Birde bu yöntemi deneyeyim bakalım. Teşekkürler :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sermus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
generalmobil
Konular
1

lmrlolwantedl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
Ben 7.1 android dragon slim olan rom u basarili bir sekilde kurdum ama telefonu sarjza takdigim zaman sari led isigi hizli bir sekilde sonup yaniyor ve cok rahatsiz edici bu led isigi nasil degistirebilirim.

rahim55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rahim
Cihazım
xaomi mi5
Konular
5
:) ben mi5 kulladığım için bunu paylaştım hocam , ama xda yada en.miui.com a telefonunuzun modelini yazıp uyumlu romlara ulaşabilirsiniz . yüklenişi tahminimce aynıdır :)

usta meraba..sizden bir ricam olucak...yukarıda verdiğiniz romlardan herhangi birisini kurmak istiyorum fakat ...Android 7.1 Tabanlı rom demişsiniz... bu romu bir türlü bulamadım denk getiremedim... MIUI 8 Global Stable ROM V8.2.2.0.NAAMIEB (Android 7.0 Nougat) bunu kurdum yinede lineage 14.1 vs kuramadım bir türlü... bana hangi romu kuracağımı yada yukarıdaki romları nasıl kurabileceğimi rica etsem izah eder misiniz.. .tşkler...

Üst Alt