Xiaomi Mi4c Güncel Türkçe Rom Dosyaları

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
xiaomi.eu da her yeni sürümü takip ediyorum bütün yorumları tek tek okuyup öyle emin olup deniyorum artık okumakla kalmayıp bekleyeceğim.

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
ben wipe mipe herşeyi denedim ilk aldığım zamanlardaki ekran sürelerini alamadım. ben telefonu ilk aldığım tam numarayı hatırlamıyorum 5 le başlayan bir sürüm vardır, onun üstüne 2-3 ay kaç tane sürüm geldiyse yükledim ne wipe yaptım ne bişey 4-5 saat ekran süresi alıyordum. Ne zaman 6 ile başlayan sürümler geldi batarya çok kötü oldu wipe yaptım olmadı başka versiyon yükledim olmadı stabil yükledim olmadı. daha önce nexus4 kullanıyordum saf anroide aşinayım yedek alıp cm13 deneyeceğim yakında o da sarmassa düzgün eski bir sürüm bulup tam emin olana kadar güncellemiyeceğim.
Hocam cm13 şarj konusunda iyi iş çıkarır ama Miui den vazgeçilmez ya. Valla benim h8c vaktim olmuyor yoksa size yardım edip beraber denerdik romlari :(

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
miui sevdiğim için özellikle mi4c aldım hocam vazgeçmek gibi bi düşüncem yok ama arada onu denemek istiyorum saf androidde severim dediğim gibi eski nexusçuyumi kaç senelik cihaz hala çoğu cihaza taş çıkartır saf android sayesinde, tabi pili kamerası dışında.

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
miui sevdiğim için özellikle mi4c aldım hocam vazgeçmek gibi bi düşüncem yok ama arada onu denemek istiyorum saf androidde severim dediğim gibi eski nexusçuyumi kaç senelik cihaz hala çoğu cihaza taş çıkartır saf android sayesinde, tabi pili kamerası dışında.

Hocam Miui gerçekten harika bir sistem. Xiaomi yi genel olarak severim ama Miui siz Xiaomi yi ne kadar severim bilemem :) Benim telefon bayağı karışık şuan. Kısa zamanda bende yedek alıp eski bir sürüne geçeceğim :g

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Miui sevilmezmi hocam baska telefonlardada denerdim hep, tabi kendi cihazinda baska çalışıyor. System app klasörunde miui analytics ve ant hal programlari var onlari sil gereksiz batarya kullaniyorlar ben mi cloud u da sildim kullanmadigim icin. Suan kullanimim bu şekilde, fena degil ama korka korka kullanarak anca böyle süre alabildim eskiden ne kadr kurcalasamda daha iyi süreler alıyordum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
Miui sevilmezmi hocam baska telefonlardada denerdim hep, tabi kendi cihazinda baska çalışıyor. System app klasörunde miui analytics ve ant hal programlari var onlari sil gereksiz batarya kullaniyorlar ben mi cloud u da sildim kullanmadigim icin. Suan kullanimim bu şekilde, fena degil ama korka korka kullanarak anca böyle süre alabildim eskiden ne kadr kurcalasamda daha iyi süreler alıyordum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam sen bide bunlara bak :(

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-01-21-22-16-17_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2016-01-21-22-16-17_com.miui.securitycenter.png
    61,3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2016-01-21-22-16-28_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2016-01-21-22-16-28_com.miui.securitycenter.png
    57,9 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2016-01-22-08-36-45_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2016-01-22-08-36-45_com.miui.securitycenter.png
    62,1 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2016-01-22-08-36-51_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2016-01-22-08-36-51_com.miui.securitycenter.png
    67,5 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2016-01-22-11-21-27_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2016-01-22-11-21-27_com.miui.securitycenter.png
    61,7 KB · Görüntüleme: 17

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Senin gayet iyi süreler

Cemiuist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Arkadaşlar ben bu mi4c telefondan yeni aldım bazı sorularım var
1-üzerinde 77.0.4.0(LXKCNCI)Kararlı yazan bir versiyon yüklü bu orjinalmi?eğer orjinal değilse hangi rom yüklememi tavsiye edersiniz?
2-pasaporta işletirsem sorun olurmu çift hatlı kullanımda çünkü tek imei var yoksa kendim mi halledeyim
3-telefonun bootloaderi kilitli mi değil mi root lu mu rootsuz mu orjinal mi değil mi nasıl anlarız?
Daha önce bu gibi seylerle hiç uğraşmadım ama uğraşmasını severim teknolojiyede uzak biri değilim yardımcı olursanız sevinirim

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar ben bu mi4c telefondan yeni aldım bazı sorularım var
1-üzerinde 77.0.4.0(LXKCNCI)Kararlı yazan bir versiyon yüklü bu orjinalmi?eğer orjinal değilse hangi rom yüklememi tavsiye edersiniz?
2-pasaporta işletirsem sorun olurmu çift hatlı kullanımda çünkü tek imei var yoksa kendim mi halledeyim
3-telefonun bootloaderi kilitli mi değil mi root lu mu rootsuz mu orjinal mi değil mi nasıl anlarız?
Daha önce bu gibi seylerle hiç uğraşmadım ama uğraşmasını severim teknolojiyede uzak biri değilim yardımcı olursanız sevinirim
77.xx.xx şeklinde bir sürüm yok hocam cihazın bootloader i şuan açıktır twrp kurup xiaomi.eu romuna geçebilirsiniz.

Cemiuist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi4c
Konular
1
twrp nedir, cihaza mı kuracağız yok sa bilgisayara mı detaylı anlatım yapabilir misiniz.
77.xx.xx şeklinde bir sürüm yok hocam cihazın bootloader i şuan açıktır twrp kurup xiaomi.eu romuna geçebilirsiniz.

Üst Alt