Xiaomi Mi3 Türkiye yolunda!

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xiaomi, mevcut amiral gemisi Xiaomi Mi3'ü Türkiye'ye getirmeden önce fiyatında indirime gitti.

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, geçtiğimiz günlerde aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 10 yeni ülkeye giriş yapacağının müjdesini vermişti. Android işletim sistemli uygun fiyatlı akıllı telefonları ile yüksek satış rakamlarına ulaşan Xiaomi, yeni pazarlara giriş yapmadan önce mevcut amiral gemisi Xiaomi Mi3'ün fiyatında indirime gitti.

İndirimli fiyat etiketi ile amiral gemisini Çin dışındaki ülkelere getirme niyetinde olan Xiaomi, 16GB'lık modeli 270 dolara, 64GB'lık diğer versiyonu ise 320 dolara indirdi. Daha önceden tüketiciler, sırasıyla 327$ ve 408$ fiyat etiketi ile Xiaomi Mi3'ü satın alabiliyordu.

Yeni gelen bilgilere göre Xiaomi Mi3, bu yılın sonlarına doğru Endonezya, Malezya, Meksika, Filipinler, Tayland, Türkiye, Vietnam, Hindistan, Brezilya ve Rusya pazarlarında tüketiciler ile buluşacak.

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Cvp: Xiaomi Mi3 Türkiye yolunda!

Sayın yetkililer, bu forumuda takip ediyorsanız duyun sesimizi, getirin artık şu xiaomileri Türkiye'ye... Geleceğini duyduğumdan beridir telefonsuzum kardeşim.. Bekle bekle sabırsızlanmaya başladım artık.

Zizifos

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Mi 5
Konular
9

LaCRiMaL pid=2712 dateline=1402050363' Alıntı:
Sayın yetkililer, bu forumuda takip ediyorsanız duyun sesimizi, getirin artık şu xiaomileri Türkiye'ye... Geleceğini duyduğumdan beridir telefonsuzum kardeşim.. Bekle bekle sabırsızlanmaya başladım artık.
Bütün talepleriniz firma yetkililerine iletiliyor arkadaşlar. Ancak ithalat çok sancılı bir süreç hele de ürün elektronik olunca. Yani gecikme sebebi aslında bizim piyasa yapımızdan kaynaklanıyor.

caps1ock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

Zizifos pid=2713 dateline=1402052314' Alıntı:
LaCRiMaL pid=2712 dateline=1402050363' Alıntı:
Bütün talepleriniz firma yetkililerine iletiliyor arkadaşlar. Ancak ithalat çok sancılı bir süreç hele de ürün elektronik olunca. Yani gecikme sebebi aslında bizim piyasa yapımızdan kaynaklanıyor.
O zaman Hugo Barra ya söyleyinde buraya gelirken çantasında 3-4 tane getirsin komisyonunu koysun alırız biz :D

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17

yaw arkadaş yurtdışından mi3 için yatırım yaptım 1 adet kılıf aldım bugün geldi:) artık xiaomi yi Türkiye ye bekliyoruz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar lütfen önce kendi kendinize gelin - güvey olup Haziran'da, Temmuz'da gelecek diye kendinizi şartlandırmayın. Resmi açıklama 2014 sonuna kadar 10 ülkede satışa başlanacak yönünde. Kendinizi buna göre ayarlayın. Temmuz'da gelirse bonus olup çok seviniriz, Aralık'ta gelirse üzülmeyiz.

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Arkadaşlar xiaomi ürünlerinin ülkemizde satışa sunulması hakkında hepimizin kendimize göre belirlediği bir tarih ve fiyat aralığı var. Bazılarımız sadece duygusal yaklaşarak bu aralığı belirliyor bazılarımız ise sadece mantıksal yaklaşarak... Sonuç olarak bir orta yol bulunması yerine bu tarz görüş alışverişleri tartışma ile sonuçlanıyor ve gereksiz yere bir başkasının kalbini kırmış oluyoruz. 

Eğer ki bir tarih belirlenirse ilk olarak sizin öğreneceğinizi garanti edebilirim. Bunun dışında boş yere tarih vererek böylesine dostça bir ortamı bozmanın kimseye fayda sağlamayacağını düşünüyorum... Bu nedenle sizlerden de tarih veya fiyat hakkında sorular sormamanızı, sorulan soruları da basitçe görmezden gelmenizi rica ediyorum.

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78

cantara pid=2738 dateline=1402073628' Alıntı:
Arkadaşlar xiaomi ürünlerinin ülkemizde satışa sunulması hakkında hepimizin kendimize göre belirlediği bir tarih ve fiyat aralığı var. Bazılarımız sadece duygusal yaklaşarak bu aralığı belirliyor bazılarımız ise sadece mantıksal yaklaşarak... Sonuç olarak bir orta yol bulunması yerine bu tarz görüş alışverişleri tartışma ile sonuçlanıyor ve gereksiz yere bir başkasının kalbini kırmış oluyoruz. 

Eğer ki bir tarih belirlenirse ilk olarak sizin öğreneceğinizi garanti edebilirim. Bunun dışında boş yere tarih vererek böylesine dostça bir ortamı bozmanın kimseye fayda sağlamayacağını düşünüyorum... Bu nedenle sizlerden de tarih veya fiyat hakkında sorular sormamanızı, sorulan soruları da basitçe görmezden gelmenizi rica ediyorum.
Elbette @cantara arkadaşım,belirttiğiniz gibi çok merak edilen bir olay ve insanları yanlış bilgilendirmek olmaz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

MGM Barut pid=2741 dateline=1402074405' Alıntı:
cantara pid=2738 dateline=1402073628' Alıntı:

Elbette @cantara arkadaşım,belirttiğiniz gibi çok merak edilen bir olay ve insanları yanlış bilgilendirmek olmaz.
Anlayışınız için teşekkürler hocam :)

Üst Alt