Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

franker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Eu Android 13 MIUI 14 V14.0.6.0 Kararlı sürümünü yüklemek istiyorum. Bu romu TWRP üzerinden mi yoksa fastboot tan mı yüklemeliyim. Beta sürümlere fastboot yazılmış ama kararlı sürüme fastboot yazılı değil.

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Eu Android 13 MIUI 14 V14.0.6.0 Kararlı sürümünü yüklemek istiyorum. Bu romu TWRP üzerinden mi yoksa fastboot tan mı yüklemeliyim. Beta sürümlere fastboot yazılmış ama kararlı sürüme fastboot yazılı değil.
Twrp ile

nedenki34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emin
Cihazım
mi6
Konular
1
Merhaba arkadaslar bende v14.0.22.12.8dev versiyon kurulu. Son guncellemeyi update yazan dosyadan fastbot a alarak yuklersem verilerim silinir mi.

M2102K1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Merhaba arkadaslar bende v14.0.22.12.8dev versiyon kurulu. Son guncellemeyi update yazan dosyadan fastbot a alarak yuklersem verilerim silinir mi.

buradan telefonunuza indirip twrp üzerinden yüklerseniz hiç bir veri ve ayar silinmez.

nedenki34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emin
Cihazım
mi6
Konular
1
buradan telefonunuza indirip twrp üzerinden yüklerseniz hiç bir veri ve ayar silinmez.
Twrp yuklu degil bende. Baska cozumu var mi

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
bu geliştirici romun linktesi sürümü hybrit rom. twrp yoksa bile bilgisayara telefonunu fastboot üzerinden bağlayarak yükleyebilirsin. rom dosyası içindeki install bölümünü kullanabilirsin.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
videonun 2. dakikasından sonrası sana rehber olabilir. izlemeni tavsiye ederim. herhangi bir aksilik olasılığına karşı yedeğini almayı unutma.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Merhaba hızlıca bir şey sormam gerek. Cihazda şuan global miui 14 var bootloader açık ilk olarak tek seferlik a13 twrp flaşlayıp sonra twrp açıp format data yapmam gerek biliyorum sonrası direkt romu pc den atıp mı flaşlıyom bu format data sonrası tekrar recovery aç deyince twrp silinmiyor mu tekrar mı twrp flaşlayıp sonra romu yükleyecem yoksa twrp kalıcı falan mı yapmam gerek daha root falanda yapıcam. Birkaç senedir yapmıyom yapılış değişmiş sormak istedim size de

Son düzenleme:

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Merhaba hızlıca bir şey sormam gerek. Cihazda şuan global miui 14 var bootloader açık ilk olarak tek seferlik a13 twrp flaşlayıp sonra twrp açıp format data yapmam gerek biliyorum sonrası direkt romu pc den atıp mı flaşlıyom bu format data sonrası tekrar recovery aç deyince twrp silinmiyor mu tekrar mı twrp flaşlayıp sonra romu yükleyecem yoksa twrp kalıcı falan mı yapmam gerek daha root falanda yapıcam. Birkaç senedir yapmıyom yapılış değişmiş sormak istedim size de
format data yaptıktan sonra tekrar başlat seçeneğinde recovery ile başlat derseniz twrp açılır. twrp silinmediği için tekrar bilgisayara bağlayıp içerisine rom atıp kurabilirsiniz. hybrit romlar daha kolay fastboot moduna alıp bilgisayara bağladıktan sonra rom içerisindeki install tıkladığınızda otomatik yükleniyor rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

23.4.2​

Beta programinda yeni sürüm geldi. Güncellemek isteyenler linkten indirip güncelleyebilir.

Ayarları
Düzeltme - Varsayılan uygulamalarda "Ses girişi" ayarı düzgün çalışmadı -> Yardım ve ses girişi

Güncelleyici
Optimizasyonu - Uygulamadan doğrudan Fastboot'a yeniden başlatma yeteneği

Çin Beta ROM desteğinin sona ermesi nedeniyle 21 Nisan'dan itibaren, Şu cihazlar için artık haftalık ROM güncellemeleri sağlamayacağız:

Redmi K40/POCO F3, Redmi K40 Pro/Mi 11i, Mi 10S ve Mi 11 Lite 5G.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-08-10-53-13-686_com.android.updater-edit.jpg
    Screenshot_2023-04-08-10-53-13-686_com.android.updater-edit.jpg
    352,8 KB · Görüntüleme: 9

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
format data yaptıktan sonra tekrar başlat seçeneğinde recovery ile başlat derseniz twrp açılır. twrp silinmediği için tekrar bilgisayara bağlayıp içerisine rom atıp kurabilirsiniz. hybrit romlar daha kolay fastboot moduna alıp bilgisayara bağladıktan sonra rom içerisindeki install tıkladığınızda otomatik yükleniyor rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

23.4.2​

Beta programinda yeni sürüm geldi. Güncellemek isteyenler linkten indirip güncelleyebilir.

Ayarları
Düzeltme - Varsayılan uygulamalarda "Ses girişi" ayarı düzgün çalışmadı -> Yardım ve ses girişi

Güncelleyici
Optimizasyonu - Uygulamadan doğrudan Fastboot'a yeniden başlatma yeteneği

Çin Beta ROM desteğinin sona ermesi nedeniyle 21 Nisan'dan itibaren, Şu cihazlar için artık haftalık ROM güncellemeleri sağlamayacağız:

Redmi K40/POCO F3, Redmi K40 Pro/Mi 11i, Mi 10S ve Mi 11 Lite 5G.
Hallettim teşekkürler hocam

Üst Alt