Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
6
hukukcu076 zip dosyasını klasöre ayıklayıp sonra toplu iş dosyasını çalıştırıyorsunuz değil mi?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
23.3.20 geliştirici sürümü güncellemesi çıktı.

Linkten indirip kurabilirsiniz.
Hybrit rom olarak yayınlandığı için hali hazırda eu beta rom kullananlar twrp üzerinden sıfırlama işlemi olmadan güncelleme yapabilirsiniz.
Farkli romdan geçmek isteyenler (stabil dahil) bilgisayar üzerinden yada twrp üzerinden yükleme yapabilirsiniz. (temiz kurulum yapmadığınız takdirde sorun olabilir verileri yedeklerek sıfırlama işlemi yapabilirsiniz)

Edit; arka ekran kendi kendine ayarldan kapanma sorunu hala devam ediyor.
Guvenlik güncellemesi dışında farklı bir işlem olmamış sanırım.

mutti159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Stabil 14 u indirdim ancak bat dosyası çıkmadı rar içinden , stabil olanı nasıl yüklemek gerekiyor

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
6
Stabil olan TWRP ile yüklenebiliyor. Henüz hybrit ya da fastboot olarak yayınlanmadı.
bu linkteki A13 olanı indirin. Cihaz fastboot modunda iken indirmiş olduğunuz imaj ile cihazı boot edin "fastboot boot xxx.img" şeklinde.
TWRP açılınca ROM u yüklersiniz. Cihazı yeniden başlatmadan önce; eğer Xiaomi.Eu stabilden yükseltme yapıyorsanız format data yapmanıza gerek yok. Haftalık sürümden ya da başka bir MIUI ROM dan geçiyorsanız format data yapmanız gerekecek.
ROM u yüklemeden önce wipe/format data yaptığımda yükleme başarısız oluyor ya da depolamayı görüntüleyemediğim için ROM u yükleyemiyordum. Düzelttiler mi bilmiyorum.​

mutti159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Stabil olan TWRP ile yüklenebiliyor. Henüz hybrit ya da fastboot olarak yayınlanmadı.
bu linkteki A13 olanı indirin. Cihaz fastboot modunda iken indirmiş olduğunuz imaj ile cihazı boot edin "fastboot boot xxx.img" şeklinde.
TWRP açılınca ROM u yüklersiniz. Cihazı yeniden başlatmadan önce; eğer Xiaomi.Eu stabilden yükseltme yapıyorsanız format data yapmanıza gerek yok. Haftalık sürümden ya da başka bir MIUI ROM dan geçiyorsanız format data yapmanız gerekecek.
ROM u yüklemeden önce wipe/format data yaptığımda yükleme başarısız oluyor ya da depolamayı görüntüleyemediğim için ROM u yükleyemiyordum. Düzelttiler mi bilmiyorum.​
Dün aynı sekilde format data yaptiktan sonra rom dosyasını atamagim için yükleyemedim hocam bende , format data sonrası tekrar başlat yaptığımda zaten twrp silindi yanlış hatırlamıyorsam ama twrp kalacak şekilde açıldığında da telefonu görmedi bilgisayar bende ugrasamasim fazla

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
V14.0.23.3.27.DEV | haftalık güncellemesi yayınlandı.
Güncelleme detayları ; güvenlik güncellemesi yapılmış sadece.

İndir ;

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-02-08-29-01-059_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-04-02-08-29-01-059_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    542,5 KB · Görüntüleme: 13

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
V14.0.23.3.27.DEV | haftalık güncellemesi yayınlandı.
Güncelleme detayları ; güvenlik güncellemesi yapılmış sadece.

İndir ;
Aslında bir tek mi 11 ultra için değişim var bu hafta ekranın geç kapanması açılması hz düşmeleri gibi ekranla ilgili sorunları çözümlediklerini söylemişler 🙂

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
şuan göze batan bir sorun yaşamadım. bazen arka ekran ayarları siliniyor ve ekran kapanıyor. sonra tekrar aktif ediyorum düzeliyor nedenini çözemedim. bide keşke %100 türkçe olsa

Üst Alt