Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Stable versiyonda da Hz düşmesi sorunu yaşıyorum birde endenozya romu deneyeceğim

azizomerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz
Cihazım
a1
Konular
8
hocam selan Eu Android 13 MIUI 14 V14.0.6.0 sürümünü indirdim Windows install with data format.cmd yok klasörde twrp ile yükleme dosyası bu sanırım mustafaozkan1414

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
hocam selan Eu Android 13 MIUI 14 V14.0.6.0 sürümünü indirdim Windows install with data format.cmd yok klasörde twrp ile yükleme dosyası bu sanırım mustafaozkan1414
Evet hocam, son güncelleme ve sonrası artık twrp üzerinden yüklenecek, dip not eklemeyi unutmuşum.

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Selam global sürüm kullanıyorum dirençli. Eu v14 e geçmek istiyorum twrp ile yüklesem imei gider mi. Bl açık

ergun-68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergün
Cihazım
Mi 11
Konular
0
bunu indir twrp den önce format data yap sonra indidiğin romu telefonun hafızasına kopyala ve flasla bittikten sonra sistemden başlat 4.5 dakika sonra tel açılır.ben bu şekil yaptım hiçbir sorun olmadı.

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
bunu indir twrp den önce format data yap sonra indidiğin romu telefonun hafızasına kopyala ve flasla bittikten sonra sistemden başlat 4.5 dakika sonra tel açılır.ben bu şekil yaptım hiçbir sorun olmadı.
Hocam sizin verdiğiniz linkteki haftalık olan ben stabil olanı indirdim yükledim imei falan gitmedi teşekkür ederim cevap için

fatih_ceyhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi11 ultra
Konular
0
Merhaba 3 gündür Mi 11 ULTRA cihazımı TWPR üzerinden miui 14 eu rom kurmaya çalışıyorum ama bir türlü sonuca ulaşamadım. fastboot üzerinden twpr modunda açıyorum , fakat telefon hazfızasında ki dosyaları görmüyor bu nedenle yükleme yapamıyorum. format yap yeniden başlat diyorlar öyle yapıyorum tekrar reboot yapıp tekrar başlatınca twpr de dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor. Otg ile flashbellek ile dosyayı göstereyim dedim onuda görmüyor. Allah aşkına şu işi yapanlar , kullandığı twpr sürümünü ve nasıl yaptıklarını anlatabilirler mi ? Çok memnun olurum.

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15
Merhaba herkese bu rom mu yoksa endonezya rom mu? Şuan Endonezya yüklü ve odak sorunu mevcut

sgurbetoglu61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
xiaomi 11 ultra
Konular
0
Kararlı sürüm
BU KARARLI EU ROMUN FASTBOOT İNDİRME LİNKİ YOKMUDUR DİĞER YÜKLEMELERDEN ANLAMIYORUM ?
TEŞEKKÜRLER.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba 3 gündür Mi 11 ULTRA cihazımı TWPR üzerinden miui 14 eu rom kurmaya çalışıyorum ama bir türlü sonuca ulaşamadım. fastboot üzerinden twpr modunda açıyorum , fakat telefon hazfızasında ki dosyaları görmüyor bu nedenle yükleme yapamıyorum. format yap yeniden başlat diyorlar öyle yapıyorum tekrar reboot yapıp tekrar başlatınca twpr de dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor. Otg ile flashbellek ile dosyayı göstereyim dedim onuda görmüyor. Allah aşkına şu işi yapanlar , kullandığı twpr sürümünü ve nasıl yaptıklarını anlatabilirler mi ? Çok memnun olurum.
EN SAĞLIKLISI FASTBOOT İLE YÜKLEMEK BANA GÖRE.

Üst Alt