İnceleme Xiaomi mi note 3

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Arkadaşın ses ten kastettiği sorun genelde mi Max 2 telefonlarında sık rastlanan sorun. Bazı note 3 lerde de rastlanıyor.
Şöyle ifade edeyim. Video çekerken ses tamam normal anlaşılıyor ama bi hışırtı geliyor arka planda. Bunu en iyi şu şekilde anlarsınız. Deniz kenarına gidip sahilde dalgaları çekin ve o hışırtı çok net anlaşılıyor. Ve ya musluğu sonuna kadar açın öyle deneyin. Ozaman da anlaşılıyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizin cihazda böyle bir durum var mı bir de siz video çekip atar mısınız durumu tan anlamak adına ben de mi 5s plus var buna benzer bir hışırtı az da olsa var ama bugüne kadar sorun etmedim.

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Bende hışırtı felan degil gayet boğuk bir ses oluyodu kelimeler anlaşılmayodu en basitinden kamera açıp birşeyler çalıp söylerken rezalet bir ses alıyosun. Arkadaşımda mi not pro vardı onu baz alıp aldım onda harikaydı. Note 3 alakası yok o kaliteyle
Yukarıdaki video sizin cihaza göre normal değil mi ben bi anormallik göremedim acaba fazla bi beklenti mi gösteriyoruz çok mu işgilleniyoruz diye merak ettim

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Hayir denemedim, Hangisi mesela tavsiyeniz var mi

Snap camera olabilir, FV-5 Camera olabilir.

ozgur1sey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1.adım
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Yukarıdaki video sizin cihaza göre normal değil mi ben bi anormallik göremedim acaba fazla bi beklenti mi gösteriyoruz çok mu işgilleniyoruz diye merak ettim

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bakin bu videodakinin aynısı yalnız böyle hışırtılı değil. Sudaymış gibi böyle boğuk boğuk

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Evet ses çok net değil, şimdiye kadar fark etmemiştim. Konusu geçince fark ettim.

Çetin ceviz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Hocam bende sorun yok. Bu arada mi Max 2 kullananların hepsin de de sorun yok. Ama sorun olanlar örneğin kardeşim. Güncelleme den sonra düzeldiğini söyledi.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Benimkinin arayüzü daha farklı sendeki sürümü öğrenebilir miyim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Bakin bu videodakinin aynısı yalnız böyle hışırtılı değil. Sudaymış gibi böyle boğuk boğuk

Şimdi akşam çektim note 3 ile. Arkada konuşma sesim var boğuk gibi ama müzik sesi çok fazla olduğu için sesimi baskılamış. Özgür1sey siz müzikle ilgili olduğunuz fikir alayım bu cihazda sorun var mı yoksa sizin cihazda böyle miydi? Kafam karıştı

ozgur1sey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1.adım
Cihazım
mi note 3
Konular
0

Şimdi akşam çektim note 3 ile. Arkada konuşma sesim var boğuk gibi ama müzik sesi çok fazla olduğu için sesimi baskılamış. Özgür1sey siz müzikle ilgili olduğunuz fikir alayım bu cihazda sorun var mı yoksa sizin cihazda böyle miydi? Kafam karıştı

Yok sizinki iyi :) benim boğukluk baya fazlaydı. On kameradan çalsanız bide olur mu ? Siz konuşurken arkada müzik çalsin

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Yok sizinki iyi :) benim boğukluk baya fazlaydı. On kameradan çalsanız bide olur mu ? Siz konuşurken arkada müzik çalsin
Onu da denerim ama şimdi olmaz telefonu eşime hediye aldım yukarlarda bir yerde yazar. Daha dolapta saklıyorum ayın 8 inde vereceğim doğum günü hediyesi. İşyerinde 4 gün kullandım şarj vs video izleme gayet iyi geldi. Yalnız siz video çekimi deyince bugün bir boşlukta bu videoyu çektim. Pazartesi 14 günlük süre dolacak gerçekten bir sıkıntı var ise iade ederim diye forumda bu kadar çok soru sorup cevap atmaya çalışıyorum. Sağolsun siz ve değerli arkadaşlar da çok çabuk cevap veriyorsunuz teşekkürler tekrardan

ozgur1sey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1.adım
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Onu da denerim ama şimdi olmaz telefonu eşime hediye aldım yukarlarda bir yerde yazar. Daha dolapta saklıyorum ayın 8 inde vereceğim doğum günü hediyesi. İşyerinde 4 gün kullandım şarj vs video izleme gayet iyi geldi. Yalnız siz video çekimi deyince bugün bir boşlukta bu videoyu çektim. Pazartesi 14 günlük süre dolacak gerçekten bir sıkıntı var ise iade ederim diye forumda bu kadar çok soru sorup cevap atmaya çalışıyorum. Sağolsun siz ve değerli arkadaşlar da çok çabuk cevap veriyorsunuz teşekkürler tekrardan

Ben de teşekkür ediyorum xiaominin servis eksikliğini böyle kapatırız umarım. Ama genel telefonu inanılmaz sevdim eşinizde çok sevecendir eminim. Ya sadece ben böyle kendim konuşurken çok video çekiyorum o yüzden benim için en önemlisi de video ses olayı. Mi note pro da inanılmaz iyiydi ona güvenip aldım. Şansımı bidaha denicem cep portla iletişime girip olmazsa bir de mi 6 deneyeceğim

Üst Alt