Yardım Xiaomi mi note 10 yeniden başlatma sonrası mi logosunda takılı kaldı

altntali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
şarj aleti olarak kutudan çıkanı mı kullandınız? 128gb mi 256 modeli mi? Ortalama kullanım süreniz nedir?
Evet, 128 gb rom 6gb ram modelini kullandım, 2 yıl oldu. Hiçbir şey yokken yeniden başlat dedim diyiş o diyiş şimdi ne açılıyor ne kapanıyor.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Evet, 128 gb rom 6gb ram modelini kullandım, 2 yıl oldu. Hiçbir şey yokken yeniden başlat dedim diyiş o diyiş şimdi ne açılıyor ne kapanıyor.
xiaomi bazı modellerde kaliteli donanımdan çok kısmış, bu da onlardan bi tanesi. telefon son zamanlarında kullanırken çok ısınıyor muydu?

altntali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
xiaomi bazı modellerde kaliteli donanımdan çok kısmış, bu da onlardan bi tanesi. telefon son zamanlarında kullanırken çok ısınıyor muydu?
Yani mobile legends felan oynerken evet isiniyordu, fakat geri kalan zamanlarda gayet iyiydi.

Xiaomikullanıcısı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomiminote10
Konular
3
Yani mobile legends felan oynerken evet isiniyordu, fakat geri kalan zamanlarda gayet iyiydi.
Ne yaptınız hocam ? Sorunu halledebildiniz mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana soracak olursanız hala cebelleşiyorum.

nyzcmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
Ne yaptınız hocam ? Sorunu halledebildiniz mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana soracak olursanız hala cebelleşiyorum.
hocam merhablar. Note 11 pro cihazımda aynı sorunu yaşadım. Türkiye cihazı. Logoda takılı kalıyor. reeboot ya da güvenli moda tıkladığımda yine takılı klaıyor. telefonu kapatıp açtığımda titreşim ve görüntü ile tepki veriyor, fakat dediğim gibi her seferinde takılı kalıyor. bir de kapatınca geri kendi açılıyor 3 saniye sonra. Bu problem ne? Siz nasıl bir yol izlediniz. normalde format atar geçerdim ama içineki billgilerim benim için önemli.

Xiaomikullanıcısı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomiminote10
Konular
3
hocam merhablar. Note 11 pro cihazımda aynı sorunu yaşadım. Türkiye cihazı. Logoda takılı kalıyor. reeboot ya da güvenli moda tıkladığımda yine takılı klaıyor. telefonu kapatıp açtığımda titreşim ve görüntü ile tepki veriyor, fakat dediğim gibi her seferinde takılı kalıyor. bir de kapatınca geri kendi açılıyor 3 saniye sonra. Bu problem ne? Siz nasıl bir yol izlediniz. normalde format atar geçerdim ama içineki billgilerim benim için önemli.
Hocam benim cihazımda sorun donanımsalmış. Hafıza entegresi(emmc) arızalıydı. Arızalı olarak 1.5 sene önce sattım. Sizinki yazılımsal olabilir garantisi varsa garantiye gönderebilirsiniz. Yoksa ise format o da olmazsa rom atmayı deneyin. O da yok ise en son donanımsal olabilir.

nyzcmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
Hocam içindeki bilgilerim\dosyalarım dolayısıyla tamirciye dahi vermek istemiyorum. Yoksa garantisi var. Ben bu bir menü var oraya giriyorum. orada reboot vs yazıyor. reboot ya da güvenli modda aç dediğimde yine aynısını yapıyor. mi logosunda bekliyor. hayır alttan da 3 nokta hareket ediliyor açılıyor diye.

Xiaomikullanıcısı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomiminote10
Konular
3
Hocam içindeki bilgilerim\dosyalarım dolayısıyla tamirciye dahi vermek istemiyorum. Yoksa garantisi var. Ben bu bir menü var oraya giriyorum. orada reboot vs yazıyor. reboot ya da güvenli modda aç dediğimde yine aynısını yapıyor. mi logosunda bekliyor. hayır alttan da 3 nokta hareket ediliyor açılıyor diye.
Vallahi inanın hocam hiçbir fikrim yok. İsterseniz siz bu sorun hakkında bir konu açın. Bilen arkadaşların yardımı dokunur belki.

Üst Alt