Rom Xiaomi mi note 10 lite toco MiuMix Rom

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Sensör bu romdada aynı yatay konumda çalışmıyor bence sensör sorununun ne olduğunu herkes tam bilmiyor telefonu masanın üzerine koyup arama yapıp elinizi ön kamera üzerine tutarmisiniz ve bu şekilde bir video çekerseniz sensör sorununun olup olmadığını test edersiniz, bende bu rom yüklü eu romdan bir farkı yok denemek serbest merak edene ,paylaşım için teşekkürler.
Kısa bir video çektim sensoru bu şekilde çalışan varsa paylaşırsa videolu dahada anlaşılır olur.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam bu modeli böyle kabul edin yada satın artık bu sensör sorunu donanımsal.Kullanılan sensör bu şekilde çalışıyor istikrarsız.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Hocam bu modeli böyle kabul edin yada satın artık bu sensör sorunu donanımsal.Kullanılan sensör bu şekilde çalışıyor istikrarsız.
Benim telefonla sorunum yok bu romda sensör sorunsuz yazıldığı için detay veriyorum. Romla çözülecek bir sorun olduğunu dusunmedigim icin yazdım.Dikkat edersen rom konusunda sensör sorunu yok yazıyor happy~~

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Benim telefonla sorunum yok bu romda sensör sorunsuz yazıldığı için detay veriyorum. Romla çözülecek bir sorun olduğunu dusunmedigim icin yazdım.Dikkat edersen rom konusunda sensör sorunu yok yazıyor happy~~
Evet gördüm yüklerken düzelmeyeceğini biliyordum sadece değişiklikti benimde amacım

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Evet gördüm yüklerken düzelmeyeceğini biliyordum sadece değişiklikti benimde amacım
Ben eu romdan farklı bir durum göremedim batarya performansı da dahil ek bir özellik yok sizin gördüğünüz var mı ?

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Arkadaşlar bende gerçekten sensör sorunu yok bu romdan sonra hiç yaşamadım elektronik aksam sonuçta belkide bende bir anormallik var. Romu kuran arkadaşlar kullanım deneyimlerini yazarlarsa çok güzel olur.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sensör bu romdada aynı yatay konumda çalışmıyor bence sensör sorununun ne olduğunu herkes tam bilmiyor telefonu masanın üzerine koyup arama yapıp elinizi ön kamera üzerine tutarmisiniz ve bu şekilde bir video çekerseniz sensör sorununun olup olmadığını test edersiniz, bende bu rom yüklü eu romdan bir farkı yok denemek serbest merak edene ,paylaşım için teşekkürler.
Kısa bir video çektim sensoru bu şekilde çalışan varsa paylaşırsa videolu dahada anlaşılır olur.

Bu videoyu izleyip aynı durumda sizin ekran karariyormu video çekip atarmisiniz mazlumesen

Son düzenleme:

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu videoyu izleyip aynı durumda sizin ekran karariyormu video çekip atarmisiniz mazlumesen
Hocam video gösterdiğiniz şekilde sensör çalışmıyor ama kulağıma yaklaştırdığım zaman direk kapanıyor. Samsung cihazda var bende yine bu testi yaptım sensör çalışmadı elini yaklaştırdığım da değil kulağına doğru götürdüğün de kapanır hocam.

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Bu rom'da temizlik uygulaması açılmıyor bende ve virüs taramada şu hatayı alıyorum aynı sorunu yaşayan var mı düzelt hiçbir işe yaramıyor.Root olduğu için mi acaba rom'da
Peki bu konu hakkında var mı bilginiz sizde de bu şekilde mi ? mazlumesen

Üst Alt