Soru Xiaomi mi mix almayı düşünüyorum

erkan190538

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Samsung s4
Konular
4
Xiaomi mi mix 6/256 modelinden almayı düşünüyorum.Telefonu şu an kullananların düşünceleri neler, öneriyor musunuz?

yagmurcukusu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
ürün güzel lakın ürüne dair parca bulmak zor.ekran koruyucu ya da arka kapak gibi ürünler suan ülkemizde ne yazık ki cok az var...
ürün güzel.kullanımı ve görselliği de oldukca iyi.bakınca ufak bir pc gibi resmen.bende suana kadar hız,performans ya da buna benzer hiçbir sıkıntı olmadı.oldukca da stabil calısıyor.iphone 6 plus tan gecen biri olarak sarj konusunda zaten süper diyebilirim.
genel olarak bu sekilde.
alanın bence üzülmeyeceği bir telefon ama dediğim gibi piyasa telefonları gibi ürüne dair kapak,ekran koruyucu ne yazık ki tek tük...
iyi günler.

Oyla:

enirefek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
Telefonu acayip özenli kullanmanız gerekiyor. Şuan ekranı kırmış bulunmaktayım kıvranıp duruyorum.

Oyla:

yagmurcukusu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
Çok geçmiş olsun.Eu.forum ve aliexpresste isterseniz ekran aratmasi yapın ya da delta dan fiyat alın isterseniz.umarim Boran önce cozersiniz.ben gözüm gibi bakıyorum açıkçası ön arka koruma ekranı ve arka kapak koruyucu da aldım.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Yok arkadaş, telefon kullanacağım diye bu kadar eziyet çekemem ben. Yeri geliyor kızım çizgi film izlemek için elimden alıyor, yeri geliyor konuşması için başkasına veriyorsun, yeri geliyor sen dikkatsiz kullanıyorsun vs... ömür törpüsü olur bu mi mix. İyi ki acele edip almamışım. Telefona hala aşığım ama bu kadar narin olması ve parça sıkıntısı + fiyat pahalılığı sıkıntı.

Oyla:

yagmurcukusu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
elbette bu da bir yorum.
ama cogu telefon için durum aynı aslında.yani dikkatsizlik ve özensizlik varsa ne yaparsanız yapın hepsinde sonuc aynı olacaktır.
ben cihazımda on arka koruma aldım oldukca ince.iki kere de dusurdum ama en ufak bir seyi olmadı.arka korumuda sılıkon kılıf var.
yani suan için sorunum yok.ama dediğim gibi bu olmayacağı anlamıda tasımıyor.her cihaz için geçreli olan durum elindeyse bırakma :)
iyi forumlar dilerim.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
elbette bu da bir yorum.
ama cogu telefon için durum aynı aslında.yani dikkatsizlik ve özensizlik varsa ne yaparsanız yapın hepsinde sonuc aynı olacaktır.
ben cihazımda on arka koruma aldım oldukca ince.iki kere de dusurdum ama en ufak bir seyi olmadı.arka korumuda sılıkon kılıf var.
yani suan için sorunum yok.ama dediğim gibi bu olmayacağı anlamıda tasımıyor.her cihaz için geçreli olan durum elindeyse bırakma :)
iyi forumlar dilerim.
Dediğinize katılıyorum, hangi telefon olursa olsun düşünce hasar görüyor, fakat mi mix in seramik oluşu, kalıcı hasar almasını daha da kolaylaştırıyor. Mesela kasa seramik değilde metal olsaydı, yere düşünce belki zedelenecek,eğilecek ama mix olunca direk tuzla buz... Aslında fiyatlar çok iyi seviyeye geldi mi mix tarafında, arada bir aklım kayıyor mix e doğru ama bu olay çok korkutuyor beni. Şimdi mix 2 ye de az kaldı, kararsızlığım hala sürüyor.

Oyla:

erkan190538

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Samsung s4
Konular
4
Telefonu subat ayindan beri kullaniyorum su ana kadar bir sıkıntım olmadı.Telefonu orjinal kılıfıyla kullaniyorum.On tarafinda da koruma cami var.Bugune kadar gordugum performans en iyi telefon diyebilirim.Telefonun tek kotu yonu kamerasi.Gunduz cekimleri idare eder ama gece cekimleri cok kötü.Batarya, oyun performansi konusunda ise diyecek yok.Bu zamana kadar webde gezinirken donma kasma yasamadim.Telefona dunyanin uygulamasini yukledim, yetmedi icine dizi-kitap arsivimi attim(boyutlari kindle lardan buyuk oldugu icin rahatlikla kitap okunuyor) bana misin demiyor.Quick charge 3.0 da ayri bir guzelligi sarj konusu kafaniza hic takilmasin 4400 mah bataryaya ragmen cabuk doluyor.Almak isteyenlere ise bir uyarim var eger kilifsiz kullanirsaniz kirma ihtimaliniz yuksek hele bir de çocuğunuz varsa kilifsiz kullanildigi takdirde cihaz uzun sure dayanamayacaktır.Ben cihazdan bu zamana kadar cok memnun kaldim.Bundan sonra alacagim telefon da mix serisinden olacak.Diger cihazlarinda kamera sorununu da cozerlerse muazzam olur.Bu cihaz varken iphone nun yuzune bakilmaz.

Oyla:

yagmurcukusu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
inanın mi mix in tadı bir baska.elbette dediğiniz gibi olsa da olurmus ama elimizde seramik var diyeyim pazarlamacısı ben gibi :)
mi mix 2 yi bende merak ediyorum ki kesin alacağım da.ama suan için inanın bu cihazdan baska cihaz kullanamam.
harika ötesi bir cihaz.her isteğime güzel cevaplar vermekte.yukarıda bir arkadasım dediği gibi kamera cok kötü.
ben bir de stok rom kullanıyorum inan daha da kötü oluyor :)farklı uygulamalarla ama bir nebze güzelleşmekte.

genel olarak durum bu sekilde.ama mi mix dünyasına bir geçiş yapın derim.
ki mi mix 2 cok daha güzel hatlara sahip olacaktır ki bu sefer seramik olmayan modeli de belki de düşünülecektir.
herkese iyi forumlar dilerim.

Oyla:
Üst Alt