Haber Xiaomi Mi Mix 2s

Serlo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serlo
Cihazım
iPhone 5s
Konular
1
UVR Xiaomi Mi Için 2 ADET Mix 2 S Kamera Lens Temperli Cam ekran Koruyucu Film Xiaomi Mi Için Mix2S Geri Kamera Lens Yumuşak Film
to Clipboard

2 Adet/grup Tam Temperli Cam Xiaomi Mi Mix 2 2 S Için Ekran Koruyucu 0.26mm 9 H Karşıtı Blu-Ray Cam filmi xiaomi mi mix/mix 2 s
to Clipboard

Xiaomi MI Mix 2 S Vaka Karması 2 S Kapak Yumuşak TPU Silikon Akrilik Ultra Ince Kılıf Kapak Için Xiaomi Mix 2 s Mix2s Mi Mix 2 s durumlarda
to Clipboard

Temizle TPU Telefon Kılıfı Xiaomi Redmi için Not 4X4 3 5 5a Pro Başbakan S2 4a Mi6 mi5s mix 2 s max 2 Mi a1 5 6X6 8 SE Silikon Kapak
to Clipboard

Arkadaşlar benim sipariş Edip kullandığım aksesuarlar ve hepsinden memnunum öneririm.

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Merhaba arkadaşlar.

Bu telefon tanıtılalı 9 gün sonra 3 ay olacak ve halen Türkiye'de alabilecek bir yer bulamıyoruz. Elektronik mağazalarımız bunları satmayı düşünmüyorlar mı acaba? Yeni telefon tanıtılınca satmayı düşünüyorlar herhalde :) Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. 3 aydır bekliyoruz ve halen yok.

Bir de malum mi 6 lg panellerde ghost screen sorunu oluyordu. Mix 2s'de panellerin içinde Lg panel var mıdır? Mix 2s alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Telefonu alabilirsem nihayet aranıza katılacağım. Teşekkürler şimdiden :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Merhaba arkadaşlar.

Bu telefon tanıtılalı 9 gün sonra 3 ay olacak ve halen Türkiye'de alabilecek bir yer bulamıyoruz. Elektronik mağazalarımız bunları satmayı düşünmüyorlar mı acaba? Yeni telefon tanıtılınca satmayı düşünüyorlar herhalde :) Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. 3 aydır bekliyoruz ve halen yok.

Bir de malum mi 6 lg panellerde ghost screen sorunu oluyordu. Mix 2s'de panellerin içinde Lg panel var mıdır? Mix 2s alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Telefonu alabilirsem nihayet aranıza katılacağım. Teşekkürler şimdiden :)

Yukarda o kadar yazıyı okumadanmı bu yazıyı yazdın yoksa okuyuptamı yazdın satışlar başladı malum yerlerde bolca var gidicen ve alıcan hepsi bu selametle hocam

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Yukarda o kadar yazıyı okumadanmı bu yazıyı yazdın yoksa okuyuptamı yazdın satışlar başladı malum yerlerde bolca var gidicen ve alıcan hepsi bu selametle hocam

Malum siteler derken? Özel mesaj ile gönderebilir misiniz ben bulamıyorum bir türlü.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Malum siteler derken? Özel mesaj ile gönderebilir misiniz ben bulamıyorum bir türlü.

Malum yerlerde derken doğubank ı kastettim forumda aldığı yeri yazan çok kişi var aratırsan bulursun hocam site içersindede satanlar var babara mesala
[doublepost=1529347202,1529347180][/doublepost]
Malum yerlerde derken doğubank ı kastettim forumda aldığı yeri yazan çok kişi var aratırsan bulursun hocam site içersindede satanlar var babara mesala
Selametle hocam

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
[doublepost=1529347202,1529347180][/doublepost]
Selametle hocam

Teşekkür ederim hocam.

Peki Mix 2s'lerde Mi6'daki gibi panel farklılıkları var mı acaba? Mi 6'da Lg, Jdi, sharp gibi 3 farklı panel çıkıyordu yanılmıyorsam. Mi 6 alan insanlar Lg panel olmaması için açıp bakıyor lg çıkarsa iade ediyorlardı ghost screen yüzünden. Bunlarda da bu şekilde 3 farklı panel olayı var mı? Hangi firma yapıyor panellerini acaba?

babara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
One plus 5t
Konular
3
Bildiğim kadarıyla

mi6
mi5s
mi5

bunlar dışında ekran yanığından muzdarip çok model yok. mi4 modelinde de sararma çok nadir cihazlarda yanık-hayalet olduğunu gördüm internette.

redmi note3
redmi note4 ama bunlarda çok dillendirilmedi ghost olayı

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Huawei
Konular
0
Dostum tek tuk getirilen yerlerden almak istemiyoruz sorun o. Çince oluyor ingilizce oluyor.hic birsey olmasa bile ithalatci garantili dahi olsa bi garantisi olsun istiyoruz.o yuzden hepsiburada, migros,teknosa gibi yerlerde satisinin olmasini bekliyoruz doğrusu

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Teşekkür ederim hocam.

Peki Mix 2s'lerde Mi6'daki gibi panel farklılıkları var mı acaba? Mi 6'da Lg, Jdi, sharp gibi 3 farklı panel çıkıyordu yanılmıyorsam. Mi 6 alan insanlar Lg panel olmaması için açıp bakıyor lg çıkarsa iade ediyorlardı ghost screen yüzünden. Bunlarda da bu şekilde 3 farklı panel olayı var mı? Hangi firma yapıyor panellerini acaba?
Selam
mix2s kullanan arkadaşların yorumlarında, hiç birisinin lg panel olduğunu okumadım, duymadım da.
yanlış olmasın ben okuyup, duymadım.
mix2s de Jdi panel mevcut, mix 2 de kullandım 6 ay kadar onda da Jdi panel mevcuttu, hiç bir soruna ghostscreen vs rastlamadım. panel konusun da jdi dan yana bence sıkıntı yok.
Zaten Xiaomi nin, Samsung ile panel konusunda anlaşmasından sonra Üst segment telefonlarda özellikle ve bu kadar sıkıntı yaşadıktan sonra başka panel kullanıcağını sanmam.
Şahsi fikirim.

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar mi mix 2s de samsunglarda olan sürekli açık ekran var mı ?

Üst Alt