Haber Xiaomi Mi Mix 2s

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İphone x le karşılaştırmada bizim 5 kuruşla yapmışlar . Kimsenin haberi yok heralde yazmamış

Canlı yayın konusunda karşılaştırma yapılırken resmini çekip yazmıştım. Hatta pek çok haber sitesi o fotoğrafı kullanarak yazdı, bir sonraki sefer watermark yapmadan paylaşmayacağım :D

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Canlı yayın konusunda karşılaştırma yapılırken resmini çekip yazmıştım. Hatta pek çok haber sitesi o fotoğrafı kullanarak yazdı, bir sonraki sefer watermark yapmadan paylaşmayacağım :D
Bencede abi patladı gitti valla sayende

emirimer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir İmer
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Kıl payı alamıyorum çok üzüldüm valla. Bir fuar için akrabam çin'de bu hafta cihaz mi store'lara gelmiş canlı olarak inceledik ama ne yazık ki satışa haftaya çıkacakmış.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Huwai P 20 Pro 899 Euro
P20 P.D. 1029 Euro Telefonlar ALdı basını gıttı bızım ulkemıze gelıs fıyatları dusunemıyorum bIle.

P20 Efsane Telefon Olmus .
Bu 1029 €'luk telefonu alsam mesela ne gibi ayrıcalıklarım olacak/olacakmı? Bilenlerin beni bu konuda aydınlatırsa, sevinirim
(Bilmeyenler için...yaşım 60, gözlerim bozuk, teknoloji cahili ve hiç bir şeyden anlamıyor oluşumdan dolayı, bir takım şeylerden yoksun ve eksik uygun fiyatlı Mi Max 2 sahibiyim)

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Huwai P 20 Pro 899 Euro
P20 P.D. 1029 Euro Telefonlar ALdı basını gıttı bızım ulkemıze gelıs fıyatları dusunemıyorum bIle.

P20 Efsane Telefon Olmus .
Yapmayın hocam kamerası hariç hiç olmamış p20 bence. tasarım felaket.

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Bu 1029 €'luk telefonu alsam mesela ne gibi ayrıcalıklarım olacak/olacakmı? Bilenlerin beni bu konuda aydınlatırsa, sevinirim
(Bilmeyenler için...yaşım 60, gözlerim bozuk, teknoloji cahili ve hiç bir şeyden anlamıyor oluşumdan dolayı, bir takım şeylerden yoksun ve eksik uygun fiyatlı Mi Max 2 sahibiyim)

bu tamamı ıle gorus meselesı tabı 20 pro ıle arasında fark yok denecek kadar az ana ekran altı parmak ızı ve kablosuz sarj benım fark ettıgım

bugun 2018 model cıvıc ıle ferrari arasında fark zevk ve kullanmayazagın ozellık farkı vardır bugun en pahalı arabanda olsa ıst trafıgınde fark yok telefon da oyle .. " kısaca bır hıkaye 522 st ıle leventten gecerken bır ferrarı bır artıslık yaparak gectı sekılcı bır ınsan belli kopru ayapına gelidigimde berarber beklıyorduk tırafıkte yanı anlayacaGIN neyın varsa fark yok trafıkte ucamadıgına gore 522 st ıle gecen kısı ıle aynı yolda beklıyorsun "

Kısı kendi maddı ve zevk meselesıne baglı olarak.
[doublepost=1522252855,1522252810][/doublepost]
Yapmayın hocam kamerası hariç hiç olmamış p20 bence. tasarım felaket.

doğrudur dxomark sıtesınde 2 telefonu en basta ıse vardır sebebı ama o fıyata alınacak sey degıl ..

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
bu tamamı ıle gorus meselesı tabı 20 pro ıle arasında fark yok denecek kadar az ana ekran altı parmak ızı ve kablosuz sarj benım fark ettıgım

bugun 2018 model cıvıc ıle ferrari arasında fark zevk ve kullanmayazagın ozellık farkı vardır bugun en pahalı arabanda olsa ıst trafıgınde fark yok telefon da oyle .. " kısaca bır hıkaye 522 st ıle leventten gecerken bır ferrarı bır artıslık yaparak gectı sekılcı bır ınsan belli kopru ayapına gelidigimde berarber beklıyorduk tırafıkte yanı anlayacaGIN neyın varsa fark yok trafıkte ucamadıgına gore 522 st ıle gecen kısı ıle aynı yolda beklıyorsun "

Kısı kendi maddı ve zevk meselesıne baglı olarak.
[doublepost=1522252855,1522252810][/doublepost]

doğrudur dxomark sıtesınde 2 telefonu en basta ıse vardır sebebı ama o fıyata alınacak sey degıl ..
Hocam yazı yazarken i ş ö gibi harflere dikkat edip, noktalama işaretlerine özen gösterirseniz çok daha iyi olacak.Çünkü yazdığınız güzel bir yazı ama anlamak için ekstra gayret göstermek gerekiyor :)
Saygılarımla :)

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Hocam yazı yazarken i ş ö gibi harflere dikkat edip, noktalama işaretlerine özen gösterirseniz çok daha iyi olacak.Çünkü yazdığınız güzel bir yazı ama anlamak için ekstra gayret göstermek gerekiyor :)
Saygılarımla :)
Haklısınız . :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37

Hocam sen makinenin kralını kullaniyon ayrica tevellutun kralindasin evelallah forumun piri büyük üstad hocaların hocası Skorpi hocam selametle

Üst Alt