Soru Xiaomi Mi Mix 2s Fiyatları

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Herkese iyi akşamlar dilerim.

Tanıtıldığı mart sonundan beri bu telefonu almak için bekleyen birisi olarak fiyatları şuan oldukça yüksek geliyor. Şuan hb üzerinde 3350 gibi bir rakama 6/64 gb versiyonu satılmakta. Üstelik garantisi de xiaomi türkiye değil. Sizce Mi store’lar istanbul’da açıldıktan sonra bu telefonun fiyatları ne yönde oynar? Ya da ne olacağı konusunda bilginiz var mıdır? Bir de Ben 8/256 versiyonunu istiyorum. Türkiye’ye gelmez diyorlar ancak mi store’ların getirmemesi için herhangi bir sebep göremiyorum açıkçası. Böyle demelerinin sebebi nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Forumda daha önce bunun tartışması yaşanmıştı arkadaşım; sanırım takip etmelisiniz. Xiaomi Türkiye diye bir garanti yok. Bu sadece bir algı, pazarlama taktiği. HB gibi sitelerde satılan Xiaomi ürünleri Evofone adında dağıtıcı bir firmanın sattığı ürünler. Xiaomi' nin Türkiye distribütörü olduklarını söylüyorlar ama Xiaomi' nin bundan haberi var mı orası muamma.
Bu konuda yorum yapacak daha deneyimli arkadaşlar forum vasıtasıyla fikir beyan edebilirler.Lâkin bence siz siz olun böyle ucuz pazarlama taktiklerine aldanmsyin. Sonra üzülürsünüz.

Açıkçası ben aşağıdaki video’yu izledikten sonra bilgi sahibi oldum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Teknoloji inceleme kanalı. Belki siz de daha önce görmüşsünüzdür ya da zaten tanıyorsunuzdur bilemiyorum.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Forumda daha önce bunun tartışması yaşanmıştı arkadaşım; sanırım takip etmelisiniz. Xiaomi Türkiye diye bir garanti yok. Bu sadece bir algı, pazarlama taktiği. HB gibi sitelerde satılan Xiaomi ürünleri Evofone adında dağıtıcı bir firmanın sattığı ürünler. Xiaomi' nin Türkiye distribütörü olduklarını söylüyorlar ama Xiaomi' nin bundan haberi var mı orası muamma.
Bu konuda yorum yapacak daha deneyimli arkadaşlar forum vasıtasıyla fikir beyan edebilirler.Lâkin bence siz siz olun böyle ucuz pazarlama taktiklerine aldanmsyin. Sonra üzülürsünüz.
Teknosa da satılan Xiaomi ürünleri başından beri Evobt garantilidir. Neticede Evobt ile Evofone aynı firma...

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
KVK da Evo BT fazla para vermeye gerek yok KVK için

Oyla:

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Kvk servis bakımından kafa rahat kullanılabilecek bir servis midir peki?

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Dediğim gibi Evofone
Açıkçası ben aşağıdaki video’yu izledikten sonra bilgi sahibi oldum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Teknoloji inceleme kanalı. Belki siz de daha önce görmüşsünüzdür ya da zaten tanıyorsunuzdur bilemiyorum.

Dediğim gibi Evofone adlı firmanın satış pazarlaması. Yani cihazinizda bir sıkıntı olursa garanti kapsamında bakacak olan firma Evobt' dir. Ki servis tarafında KVK nin da delta nin da gerisindedir.
Daha önce Donanım haber den erdi Özüağ da bu konuda bir video yayınlamıştı. Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama para insana herşeyi yaptırır. Yanıltıcı reklamı bile.

Oyla:

Asaf04

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Dediğim gibi Evofone

Dediğim gibi Evofone adlı firmanın satış pazarlaması. Yani cihazinizda bir sıkıntı olursa garanti kapsamında bakacak olan firma Evobt' dir. Ki servis tarafında KVK nin da delta nin da gerisindedir.
Daha önce Donanım haber den erdi Özüağ da bu konuda bir video yayınlamıştı. Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama para insana herşeyi yaptırır. Yanıltıcı reklamı bile.

KVK da Genpa ya Genpa da Evo BT hocam

Delta servis sadece Delta Servis gerisi KVK Xiaomi Türkiye Evo falan hepsine Evo BT bakıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kvk servis bakımından kafa rahat kullanılabilecek bir servis midir peki?

Resmi servis yedek parçaları gelene kadar hiçbir servise güvenme Xiaomi İçin

Oyla:

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4

Delta servis sadece Delta Servis gerisi KVK Xiaomi Türkiye Evo falan hepsine Evo BT bakıyor

Apple’dan geçeceğim için biraz soru işaretlerim var tabi. Malum dünyada garanti, servis ve müşteri memnuniyetinde apple gibi bir marka yok. Şimdi biraz sıkıntı yaşıyorum kafada o yüzden çok soru soruyorum kusura bakmayın

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Resmi servis yedek parçaları gelene kadar hiçbir servise güvenme Xiaomi İçin
Kvk da GENPA da uzun yıllardır hizmet veren ve Nokia ve Samsung gibi firmalara servis hizmeti veren kurumsal firmalardır sevgili dostum. Daha adı sanı yeni duyulan Evobt gibi bir firma nasıl onlara da bakıyor anlamadım. Bu bilgiyi nereden aldınız?

Oyla:

Asaf04

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Kvk da GENPA da uzun yıllardır hizmet veren ve Nokia ve Samsung gibi firmalara servis hizmeti veren kurumsal firmalardır sevgili dostum. Daha adı sanı yeni duyulan Evobt gibi bir firma nasıl onlara da bakıyor anlamadım. Bu bilgiyi nereden aldınız?

KVK servise verenlerin hepsi Evo BT de işlem görüyor hocam kurumsal ama resmi destek olmadığı için taşeron firma gibi Xiaomi konusunda

Forumda kvk garantili veya şikayet var da kvk garantili Xiaomi cihazları evo BT işlem görüyor bulursun nette azıcık arama ile

Apple’dan geçeceğim için biraz soru işaretlerim var tabi. Malum dünyada garanti, servis ve müşteri memnuniyetinde apple gibi bir marka yok. Şimdi biraz sıkıntı yaşıyorum kafada o yüzden çok soru soruyorum kusura bakmayın

Önemli değil hocam garanti için Apple ve Huawei gerisi yalan zaten bizim ülke de :)

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
KVK servise verenlerin hepsi Evo BT de işlem görüyor hocam kurumsal ama resmi destek olmadığı için taşeron firma gibi Xiaomi konusunda

Forumda kvk garantili veya şikayet var da kvk garantili Xiaomi cihazları evo BT işlem görüyor bulursun nette azıcık arama ile

Önemli değil hocam garanti için Apple ve Huawei gerisi yalan zaten bizim ülke de :)

Xiaomi konusunda teknik destek ve eleman yeterliliği hususunda inanılmaz derecede kötü referansları olan ve servis ağında en zayıf halka sayılan Evobt nin kvk ya teknik destek vermesi bana pek inandırıcı gelmedi hocam. Dediklerinize elbette ki itibar etmek zorundayım ama sorumu tekrar etmeden de geçemeyeceğim. Bu bilgi size nereden geldi? Ve ne derece güvenilir?

Oyla:
Üst Alt