Rehber Xiaomi Mi Mix 2 Root Ve TWRP Recovery Yükleme Rehberi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

emreolol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sabahtan beri uğraşıyorum ya öyle kalıyor ya da komutta hiçbirşey olmuyor yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

lütfen yardımcı olun kafayı yedim sabahtan beri olmuyor birtürlü

böyle kalıyor eksik olan ne yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• 111111111111111111111111111111111111111111.png
    111111111111111111111111111111111111111111.png
    64,9 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

k464n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kağan
Cihazım
xiaomi mi 6
Meslek
mühendis
Konular
14
Otomatik yükleme aracı yokmu ben bu yöntem ile yapamıyorum

MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
yapamayanlar adb klasorune gelıp boş bı yerde shıfte basarak sağ tık yapıp shellı çalıştır yazısına tıklayı komutları ordan yassınlar

linkler çalısmıyor

klastr0055

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7
Cihazım
Mi mix
Konular
9
Link kırık hocam

Azazel_41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dogus
Cihazım
Mi Mix2
Konular
0
Herkese merhaba. Mi mix2 telefonuma root atma işlemi yapmak istiyorum ancak bu konuda hiç bilgim yok. Yardımcı olabilirmisiniz yada Kocaelinde bu işlemi yaptırabileceğim bu işi duzgun yapan biri varmı??? Şimdiden çok tesekkurler

TurkerTatar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Türker
Konular
7
Linkler kırılmış hocam

1kemal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal eskici
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Not: TWRP'yi cihaza yüklerken, sistem kontrolü ve benzeri şeyler yapmaya yatkındır, bu da yeterli bakım yapılmazsa cihazın düzgün şekilde başlatılamamasına neden olabilir; yalnızca Magisk'i basitçe kurmanızın yanı sıra bunun üzerinden de root erişimi sağlamanız önerilir cihazı sistem kontrolleriyle tamamlamaya devam edin. Bu nedenle, aşağıdaki kılavuzu izleyin ve aşağıda belirtildiği gibi Magisk'i kurun - TWRP'yi kurduktan sonra durmayın, Magisi'ye devam edin ve yükleyin.

İndirme

• (Codered tarafında derlenen sorunsuz sürüm)
Uyarı!

Cihazın tam adı:

• Xiaomi Mi Mix 2 , kod adı chiron dur. Bu işlemleri sadece bu cihazda uygulayın..
Bu sayfadaki prosedürleri izlerseniz cihazınız garanti dışı kalabilir. Cihazınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. Cihazınız ve / veya bileşenleri üzerinde herhangi bir hasar meydana gelmesi durumunda sorumlu olmayacağım.

Yedekleme!

Aşağıdaki adımları izlemeye başlamadan önce cihazınızda depolanan ve önemli dosyaları yedekleyin ; böylece bir sorun oluşması durumunda önemli dosyalarınız kaybolmaz..

Yükleme!

TWRP (.img) ve Magisk dosyasını indirdikten sonra, her şeyin düzgün çalışabilmesi için PC'nize gerekli sürücülerin yüklü olduğundan emin olmanız gerekir.

• TWRP kurtarma yazılımını yükleyebilmek için önce Mi Mix 2'nin Bootloader kilidini açmanız gerekir. Bunun için bu sayfasına gidin ve talimatları izleyin. Burada sağlanan e-posta kimliğinizde Xiaomi tarafından kilidini açma kodu gönderileceğinden, bunun için bir hesap oluşturmanız gerekebilir.
      └ Not: Önyükleyicinin kilidi açılıncaya kadar TWRP kurtarma yükleyemezsiniz.
    • TWRP dosyası ve Magisk dosyasını yukarıdaki linkten indirin.
    • İndirdiğiniz dosyaları bilgisayarınızın masaüstüne çıkarın.
    • Daha sonra, bilgisayarınıza kurun.
    • PC'nizde indirilen TWRP dosyasına sahip olduğunuz adb klasörün içine bir komut penceresi açın .
      • Bunun için adb klasörünün içine girip daha sonra adres çubuğuna cmd yazın ve enter tuşuna basın. Bir komut penceresi açılacak ve klasör konumu, indirilen TWRP img dosyasının bulunduğu yer olacak.
    • Şimdi, Mi Mix 2'yi fastboot modunda yeniden başlatın .
      1. Cihazınızı kapatın .
      2. Ekranda Mi simgesini görene kadar Ses Seviyesi ve Güç düğmelerini yaklaşık 7 saniye basılı tutun . (Bu işe yaramazsa, Ses azaltma + Ana Sayfa + Güç düğmelerini birlikte deneyin.)
    • Şimdi, cihazı pc ye bağlayın ( tercihen cihazınızla birlikte verilen kablo).
      └ Telefon ekranınızı kontrol edin, "USB hata ayıklamasına izin ver" sorusu sorulursa, Tamam / Evet seçeneğini belirleyerek onaylayın.
    • Şimdi, aşağıdaki komutu vererek TWRP recovery kuruyoruz .
    • fastboot flash recovery twrp_321_miuitr_v3.1.img
    • Şimdi, Magix'i kurarak TWRP recovery özelliğini Mi Mix 2'yi root lamak için recovery modunda yeniden başlatın. Kolayca yapmak için aşağıdaki komutu kullanın.
    • fastboot boot twrp_321_miuitr_v3.1.img
    • TWRP'de bunu sorduğunda, Sistem değişiklikleri yapmaya izin verin . Bunun için hızlıca geçmeniz gerekebilir. Şimdi, bu arkadaşı Root yapalım.
    • Bunu yapın: Yükle düğmesine dokunun ve ardından Magisk zip dosyasını seçin . Ardından, Magisk kök aracını yüklemek için alt kısımdaki hızlıca kaydırma işlemini yapın. İşlem bittikten sonra TWRP'nin ana ekranına dönmek için Geri düğmesine dokunun.
    • Cihazınızı reboot edin.

İşlemleri doğru yaptıysanız cihazınız TWRP yüklenmiş ve root yapılmış olacaktır.

linkler patlamış hocam yenilermisin

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
güzel anlatım uzun zamandır kimse yönergelere uyarak anlatım yapmıyordu sanki herkes herseyi biliyormus gibi davranıyorlardı ve cok cihaz pert oluyordu bu yüzden herşeyi böyle tane tane anlatmak lazım.

Üst Alt