Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 2 Kullanıcılar Kulübü

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hasan hocam konu hayırlı olsun. :) Doğrusu ben katılsam mı bilmiyorum çünkü tek isteğim bir an önce Mix 2 den kurtulmak. :(

Yaşadığım sorunlar,

1 - Zayıf şebeke. Bizim evde evet biraz çekim sıkıntısı var fakat önceki cihazim redmi note 4 ile hiç problem olmamıştı. Mix 2 bildiğin çekmiyor, bir - iki diş ile internete girmiyor, sadece telefonu ters çevirince sayfaları açıyor garip bir şekilde :D

2 - karşıdan ses kesik ve boğuk geliyor. Çoğu zaman telefonda konuştuğum insanları anlayamıyorum, o kadar kötü.

Telefonda miui10 global beta yüklü. İki üç gün önce unlock için kayıt yaptım. Bir kaç tane rom denicem, çekim sorunun düzeleceğini sanmıyorum ama en azından seslerin boğuk gelmesi çözülür diye umuyorum.

Hocam sen istemesende ben seni eklerim. Ama nasıl olur mix 2 global değil mi sizin kırsal bölge bandı mevcut olması gerekir gerçi 4G var mı ? Eğer yoksa sizin için 3G bantları önemli ona bir bakmak lazım note4 ile arasında hangi band farklılıkları var.

Mix 2 çok güzel cihaz hocam tasarım olarak artık kolay kolay çerçeveli bir cihaz kullanmam ben
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global romda volte kullanabiliyor muyuz?
Evet bende açık Turkcell

Beni de ekleyin MiMix2
Beni de ekleyebilir misiniz hocam?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Ekledim arkadaşlar sizleride

Ne çok Mix 2 kullanıcısı varmış yeni farkediyorum açıkçası, neyse varmı güzel detaylar ipuçları falan ekleyelim ilk mmesaja

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam sen istemesende ben seni eklerim. Ama nasıl olur mix 2 global değil mi sizin kırsal bölge bandı mevcut olması gerekir gerçi 4G var mı ? Eğer yoksa sizin için 3G bantları önemli ona bir bakmak lazım note4 ile arasında hangi band farklılıkları var.

Mix 2 çok güzel cihaz hocam tasarım olarak artık kolay kolay çerçeveli bir cihaz kullanmam ben

Evet bende açık Turkcell

Ekledim arkadaşlar sizleride

Ne çok Mix 2 kullanıcısı varmış yeni farkediyorum açıkçası, neyse varmı güzel detaylar ipuçları falan ekleyelim ilk mmesaja
Maşallah hocam, gerçekten de amma da kalabalıkmışsınız yahu, resmen korktum valla...şu ana kadar tam tamına 10 Kişi misiniz? Wowwww8=)haha--haha--
Bende mi Kulüp açsam acaba?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hasan hocam global versiyon, evet 4g yok sadece 3g var.

Benim aklıma bir kaç ihtimal geliyor, ya m35 hocamın belirttiği gibi sar değerini düşürdükleri için çekmiyor, yada anten konumunu sağ el kapatacak şekilde konumlandirdiklari için, çünkü telefonu döndürdüğümde yani kalın çerçeve üstte olduğu zaman internete sıkıntısız giriyor, düz olduğunda bir sayfayı açması neredeyse 20 sn alıyor, tabi bu sadece bir - iki diş çektiğinde oluyor, üç dişten fazla olunca sıkıntı yok ama evin içinde de üç diş çektiği yok, ayrıca sinyal seviyesinde ani iniş çıkışlar oluyor, yada band ile ilgili bir sıkıntı var anlamadım gercekten.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hasan hocam global versiyon, evet 4g yok sadece 3g var.

Benim aklıma bir kaç ihtimal geliyor, ya m35 hocamın belirttiği gibi sar değerini düşürdükleri için çekmiyor, yada anten konumunu sağ el kapatacak şekilde konumlandirdiklari için, çünkü telefonu döndürdüğümde yani kalın çerçeve üstte olduğu zaman internete sıkıntısız giriyor, düz olduğunda bir sayfayı açması neredeyse 20 sn alıyor, tabi bu sadece bir - iki diş çektiğinde oluyor, üç dişten fazla olunca sıkıntı yok ama evin içinde de üç diş çektiği yok, ayrıca sinyal seviyesinde ani iniş çıkışlar oluyor, yada band ile ilgili bir sıkıntı var anlamadım gercekten.

Hocam sizi şu bölgeden kurtarsak ne cevherler çıkacakta olmuyor sanırm.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam sizi şu bölgeden kurtarsak ne cevherler çıkacakta olmuyor sanırm.
Ahahaha sormayın hocam, bir kaç aydır TTNet'e musallat oldum. 1km mesafe var altyapı için her gün arıyorum, dilekçe veriyorum, adamlar benden bıktı, gelip yapsalar onlarda kurtulur bende :D

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Maşallah hocam, gerçekten de amma da kalabalıkmışsınız yahu, resmen korktum valla...şu ana kadar tam tamına 10 Kişi misiniz? Wowwww8=)haha--haha--
Bende mi Kulüp açsam acaba?

hocam 10 kişiyi geçmiş sayı giderek artıyor

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam 10 kişiyi geçmiş sayı giderek artıyor
Artsın be hocam, kimin umurunda ki, 100 sayısını, hadi 150 olsun, zor görürsünüz.....
Biz Mi Max 2 ciler zaten en kalabalık grubuz forumda, varmı aksini iddia edebilecek birileri8=)haha--

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Artsın be hocam, kimin umurunda ki, 100 sayısını, hadi 150 olsun, zor görürsünüz.....
Biz Mi Max 2 ciler zaten en kalabalık grubuz forumda, varmı aksini iddia edebilecek birileri8=)haha--

olsun hocam o da güzel:)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

Şimdiye kadar forumda Max 2 lobisi vardı. Artık işler eskisi gibi kolay olmayacak, ortalık çok fena karışacak çok.. :Dhaha--

Üst Alt