Rehber Xiaomi Mi Mix 2 Bootloader Kilidini Açma.

ewrimj4

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Evrim
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Cihaz perşembe günü elimde olacak 72 saat bekleme süresini düşünerek, bugün bilgisayarımdan bir Mi hesabı oluşturup kilit aç komutu versem problem olur mu?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Cihaz perşembe günü elimde olacak 72 saat bekleme süresini düşünerek, bugün bilgisayarımdan bir Mi hesabı oluşturup kilit aç komutu versem problem olur mu?
Bootloader kilidini açmak için başvuru yapıp onaylandıktan cihaza mi hesabı ile giriş yapıp geliştirici seçeneklerinden kilit açma kısmından MI hesap'ını aktif edip verilen süre zarfını doldurduktan sonra mi unlock programı ile kilidi açabilirsiniz.

zaqa17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi5
Konular
6
merhaba arkadaşlar mix 2 9.1.7 çin stable rom yüklü bootloader kilidini açmak için yukarda yazanları yaptım 72 saat beklemelimiyim 10008 hatası alıyorum saygılar

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
merhaba arkadaşlar mix 2 9.1.7 çin stable rom yüklü bootloader kilidini açmak için yukarda yazanları yaptım 72 saat beklemelimiyim 10008 hatası alıyorum saygılar
Global developer rom kurup MI hesap'ını aktif edin mi unlock tool ile kiliti açmayı deneyin verdiği süre zarfını bekleyip kiliti açabilirsiniz.

madenci34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Üstad 10008 hatası alıyorsan VPN işini yapamamışsın VPN işlemini yapıp 72 saat sonra açabilirsin ben Çin stabile de açtım kilidi

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaqa17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
mi5
Konular
6
Üstad 10008 hatası alıyorsan VPN işini yapamamışsın VPN işlemini yapıp 72 saat sonra açabilirsin ben Çin stabile de açtım kilidi

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
çin rom yüklü vpn denedim olmadı miunlock ile 50 saat kaldı yazıyor bekliycem artık teşekkürler.
[doublepost=1513344769,1512994973][/doublepost]72 saat sonunda unlock yaptım arkadaşlar saygılar teşekkürler.

cihatozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cihat
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
unlock işlemi için kayıt oluşturdum fakat şöyle bir durum oldu. dil türkçeyken doğrulama mesajı alamıyorum. ingilizce yapıp tekrar istediğimde mesaj geliyor. şimdi onay mesajı gelene kadar ingilizce mi kullanmam gerekecek cihazı. bir de 10 gün sonra mesaj gelecek yazdı bu normalmi

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
unlock işlemi için kayıt oluşturdum fakat şöyle bir durum oldu. dil türkçeyken doğrulama mesajı alamıyorum. ingilizce yapıp tekrar istediğimde mesaj geliyor. şimdi onay mesajı gelene kadar ingilizce mi kullanmam gerekecek cihazı. bir de 10 gün sonra mesaj gelecek yazdı bu normalmi
Başvuru yaparken sayfanın dilini türkçe yaparsanız mesaj almazsınız ingilizce dilde başvuru formunu doldurmanız lazım türkçe dildede kullanabilirsiniz sorun olmaz telefona onay mesajın gelmesi 3 ile 10 gün arası değişiyor dahada erken gelebiliyor mesaj arada burdan MI hesapınızla giri yapıp kontrol edin paylaştığım resimdeki gibi sayfa ile karşılaşırsanız kiliti açmak için onay verilmiştir mi hesapınızı telefonla eşleştirdikten sonra unlock toolu indirip bootlader kilidini açabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cihatozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cihat
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
Kiliti açmak için sorunsuz bir şekilde başvuru yaptıysanız sorun yok türkçe dildede kullanabilirsiniz telefona onay mesajın gelmesi 3 ile 10 gün arası değişiyor dahada erken gelebiliyor mesaj arada burdan MI hesapınızla giri yapıp kontrol edin paylaştığım resimdeki gibi sayfa ile karşılaşırsanız kiliti açmak için onay verilmiştir mi hesapınızı telefonla eşleştirdikten sonra unlock toolu indirip bootlader kilidini açabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
teşekkürler. mesajı yazdıktan sonra onay mesajı da geldi. 2 saatte falan onaylandı. bundan sonrasını yarın yapacağım

TurkerTatar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Türker
Konular
7
Hocam sayfaya girip işlemleri yaptım fakat 10 gün sonra bilgi alırsın yazıyor 10 gün bekleyecek miyim kilit açmak için ?
[doublepost=1516441739,1516441330][/doublepost]Bu arada şu vpn olayını yaptım geliştirici seçeneklerinden mi hesabıyla ilişkilendirdim

Üst Alt