Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 485
  • Görüntüleme 33K

erencimen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
3
Arkadaşlar telefonu sizce Android 9 a yükseltmeli miyim yoksa 8 olarak kalsın mı ?

Atilla1373

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Mi max 3
Konular
0

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
hali hazırda max3 kullanıcısıydım bana 1 adet daha max 3 lazım bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı siz nerden aldınız son fiyatlar ne alemde?
bugün biraz aciliyeti var ankaradayım yarın istanbula yola çıkacağım telefonum alıkonulduğu için telefonum yok şuan madurum

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
hali hazırda max3 kullanıcısıydım bana 1 adet daha max 3 lazım bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı siz nerden aldınız son fiyatlar ne alemde?
bugün biraz aciliyeti var ankaradayım yarın istanbula yola çıkacağım telefonum alıkonulduğu için telefonum yok şuan madurum
sıfır mı almak istiyorsunuz ikinci el mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar telefonu sizce Android 9 a yükseltmeli miyim yoksa 8 olarak kalsın mı ?
aralarında aman aman bir fark yok yinede tercih size kalmış

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Anatolia Grup Teknoloji var Ankara'da oraya sorun ciddi ve garantili bir firmadır..

EzelEcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Emin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
Android 9la (beta sürüm) birlikte telefonun akıcılığı baya arttı. Kamera performansıda daha iyi. Geçmelisin.

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
tamamen fiyat ile alakalı bir politika izleyeceğim sıfırına 280 dolar fiyat istiyorlar bulduğum yerlerde kayıtsız
benim mi max 3 cihazımı satmayı düşünüyorum almak isterseniz hatasız ve çiziksizdir. 3.5 aylık siyah renk olup migrostan alınmadır.

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
tamamen fiyat ile alakalı bir politika izleyeceğim sıfırına 280 dolar fiyat istiyorlar bulduğum yerlerde kayıtsız

Kayıtsız telefon almayın 620lira pasaport kaydı var. Pahalıya gelir.

Yagmurcuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yağmur
Cihazım
Max 3
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,
Mi Max 3 sahibi oldum ve İphone'dan geçtiğim için alışmam zaman alacak ve yardıma ihtiyacım var fakat herkes mi max 3 e mesafeli.Sebebini anlayamadım ben çok beğendim.
-iphone ile sorunsuz kullandığım yazıcıyı mi max 3 görüyor ancak mesela not defterinden nasıl çıkarabileceğimi bir türlü bulamadım.

-iphone'da bulunan notlarımı nasıl taşıyabilirim.? notlarım icloudda duruyordu fakat google drive seçeneğini işaretledim 2 tlefonumda buna rağmen senkronize olmadı benim için çok önemli yardımcı olur musunuz?
-malum mi max 3 de 2 adet sim kart takılıyor. ben ilk taktığımda 2. kart yuvasına takmışım. 1 ye mi takmam lazım şimdilik tek hat kullanacağım. 2. boş mu durmalı?

-

Üst Alt