Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 485
  • Görüntüleme 33K

sinan.k

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
MI Max 3
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Arkadaşlar halihazırda iphone 6s 16gb kullanıcısıyım. Telefonumda yaşadığım en büyük problem yetersiz alan olması bu yüzden bir arayış içerisindeyim. Mi max 3 de ilgimi çeken iki özellik var ekran ve bataryası. Öncelikle telefondan beklentilerim pubg ve türevi gibi oyunları sorunsuz oynayabilmek, kamera kalitesinin en az 6s kadar olması ve birde instagramda hikaye paylaşıyorum bazı arkadaşların videolarım kasılıyor öyle birşey yaşamak istemiyorum. Cihaz çok fazla ilgimi çekiyor önerir misiniz ? Birde mi 8 lite da ki gibi şebeke problemleri oluyor mu ?
Eski bir iPhone kullanıcısı olarak Mi Max3'den oldukça memnunum..Ve artık benim için iPhone ve İOS yazılım mazıde kaldı...

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
İphone nun hangi modelini kullanıyordunuz ?
İlk.nesil 2G den itibaren iPhone X ile veda ettim.Artik "Denetimli Serbestlik"den kurtuldum.Androide geçmekle ve Xiaomi cihazlarını kullanmakla Jailbreak stresinden çıktı çıkacak vs den.kurtuldum..

erencimen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
3
İlk.nesil 2G den itibaren iPhone X ile veda ettim.Artik "Denetimli Serbestlik"den kurtuldum.Androide geçmekle ve Xiaomi cihazlarını kullanmakla Jailbreak stresinden çıktı çıkacak vs den.kurtuldum..
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. X kullanmış birisi olarak kamera performansı tatmin edici mi ? Bir kaç saat sonra satın alacağım hala aklımda sorular var :)

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. X kullanmış birisi olarak kamera performansı tatmin edici mi ? Bir kaç saat sonra satın alacağım hala aklımda sorular var :)
Evet oldukça Performansı yüksek çekimler yapabilirsiniz.Ayrıca alacağınız cihazın Bootloader yanı kilitini açarsanız.Rootlarsanız cihazınızı dolu dolu sınırsız kullanabilirsiniz..Google Camera APK yani uygulamasını Root yaptıktan sora yüklersiniz Vs..O bakımdan Denetimli Serbestlık adını koydum İOS a...:D

erencimen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
3
Evet oldukça Performansı yüksek çekimler yapabilirsiniz.Ayrıca alacağınız cihazın Bootloader yanı kilitini açarsanız.Rootlarsanız cihazınızı dolu dolu sınırsız kullanabilirsiniz..Google Camera APK yani uygulamasını Root yaptıktan sora yüklersiniz Vs..O bakımdan Denetimli Serbestlık adını koydum İOS a...:D
Siprarişini veriyorum ve aranıza katılıyorum artık :D

Üst Alt