Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Ben koca dötlü, göbekli,kel ve teknoloji özürlü, dandik büyük ekranlı ÇİN malı telefona Kral diyecek kadar telefondan anlamayan, emekli, bastonla bile sokakta zor yürüyebilen, kara cahil yaşlı bir adamım ve Hybird HD Pro kulaklığım bana yetiyor....:(

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
değerli Skorpi hocam
bende keeellliimm :$:$:$:$

Oyla:

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Cihazın hayırlı olsun gelince bu sayfalardan ayrılma buralarda ol :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eyv..benim acelem yok ama..bu fiyatlar fazla bu cihaz icin..insin biraz daha , yılbaşından sonra almayi düşünüyorum..ama doviz durumlari malum..fazla inecegini sanmıyorum..6"lik r5+ ufak geliyor artik, büyük ekran ve bataryalı bir cihaz lazım..fazla da alternatif yok.. şimdilik en uygunu max 3..

Ben koca dötlü, göbekli,kel ve teknoloji özürlü, dandik büyük ekranlı ÇİN malı telefona Kral diyecek kadar telefondan anlamayan, emekli, bastonla bile sokakta zor yürüyebilen, kara cahil yaşlı bir adamım ve Hybird HD Pro kulaklığım bana yetiyor....:(

Hocam forumdaki unvanların pek oyle demiyor ama happy~~;)giggle~~

Kulaklik degil de b.tooth adaptor onerisi yapabilirim..kablolu kulaklığınizi ya da hoparlorunuzu b.t. ile baglayip kablosuz olarak kullanabilirsiniz.. eşime aldim gecen ay..sarjini bitiremiyor, toplam 14 saat muzik ve film izleme sonrasi ilk kez batarya az uyarisi verdi ilk kullanimda ..iki mikrofon var üzerinda,berrak ses veriyor konusurken..ses kontrolu ve ileri geri müzik-video atlama özelliği de var.. normal kulaklığı olup da bt kulakliga fazla para vermek istemeyenler icin kullanisli olabilir diye düşünüyorum..(kaliteli bt kulakliklar 300 lerden başlıyor,2500 e kadar yolu var)..tabi super batarya ömrü kadar kaliteli ses beklemeyin(ses yüksekliğini epey arttırıyor ama)..sahsen ben cok beğendim kendime de sipariş verdim..11 kasim da indiriminde alınabilir aliex.den daha uygun fiyata :

Son düzenleme:
Oyla:

omrfrk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer faruk
Cihazım
mix 2 - max 3
Konular
3
Az önce migrosta max 3 ü inceledim
Telefon bomba gibi tasarım olarak beğendim
Yalnız kasma yapıyordu elimde
Kapatıp açtım ilk başta düzgündü sonra yavaş yavaş kasmaya başladı yine üstelik pek bişey de açık değilken
Sadece o cihaza mahsus bişey olsun lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Az önce migrosta max 3 ü inceledim
Telefon bomba gibi tasarım olarak beğendim
Yalnız kasma yapıyordu elimde
Kapatıp açtım ilk başta düzgündü sonra yavaş yavaş kasmaya başladı yine üstelik pek bişey de açık değilken
Sadece o cihaza mahsus bişey olsun lütfen

Hiç kurcalanmamış cihaz mı kasma yapıyordu, çok enteresan geldi bana

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Hiç kurcalanmamış cihaz mı kasma yapıyordu, çok enteresan geldi bana

Valla banada çok enteresan geldi
125 program var telefonda benim yükledikletim ve romun içinde gömülü olanlara birlikte 6gb lik ram genelde 3.7 si dolu oluyor ama ne kasma gördüm nede takılma

Oyla:

omrfrk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer faruk
Cihazım
mix 2 - max 3
Konular
3
Valla banada çok enteresan geldi
125 program var telefonda benim yükledikletim ve romun içinde gömülü olanlara birlikte 6gb lik ram genelde 3.7 si dolu oluyor ama ne kasma gördüm nede takılma

O cihazla ilgili bi sorun olsa gerek
Donanımsal olabilir belki
Mi max 3 ten vazgeçmiş değiliz tabi
:)
Ekrana hayran kaldım resmen
Tam benim aradığım ekran boyutu, devasa :)

Oyla:

oskis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oski
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Hayırlı akşamlar efendim
Birkaç sorum olucak idi cihaz almayı düşünüyorum ama sizlerden destek bekliyorum
1)Cihazi hepsiburada üzerinden almayi düşünüyorum 6gb ve 128 gb li modeli sanirsam gelmicek türkiyeye bir fark varmidir 4gb ile 6gb arasinda ram ve hafiza dişinda bu genel performansa ne gibi ektisi vardir
2) Mi max 2 kullaniyordum telefonum takside düştü ve çalindi .Mi max 2 de Türk telekom bandlari destek konusunda sikintilar mevcut idi
şöyle ki 4g ye hemen hemen hiç geçmiyordu ama turkcell de 4g+olarak görüp o hizlda bağlaniyorduk bundada ayni sorun mevcutmu?
yani daha çok band desteği varmidir?
3)Çift sim olayinda 2ci sim taktiğimda o hat sürekli 3g de duruyor idi ne 2 g nede 4g alabiliyorduk bu cihazdada durum aynimidir
4)Mi max 3 te telefon konuşmasi yapiliyor iken 4g den 3g ye düşme durumu mevcutmudur acaba bilginiz varmidir? mimax 2 de bu durum mevcuttu sürekli 3g de konuşuyor idik.
Aklima gelen sorular bunlar cevaplarinizi bekliyorum efendim iyi akşamlar..

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Hayırlı akşamlar efendim
Birkaç sorum olucak idi cihaz almayı düşünüyorum ama sizlerden destek bekliyorum
1)Cihazi hepsiburada üzerinden almayi düşünüyorum 6gb ve 128 gb li modeli sanirsam gelmicek türkiyeye bir fark varmidir 4gb ile 6gb arasinda ram ve hafiza dişinda bu genel performansa ne gibi ektisi vardir
2) Mi max 2 kullaniyordum telefonum takside düştü ve çalindi .Mi max 2 de Türk telekom bandlari destek konusunda sikintilar mevcut idi
şöyle ki 4g ye hemen hemen hiç geçmiyordu ama turkcell de 4g+olarak görüp o hizlda bağlaniyorduk bundada ayni sorun mevcutmu?
yani daha çok band desteği varmidir?
3)Çift sim olayinda 2ci sim taktiğimda o hat sürekli 3g de duruyor idi ne 2 g nede 4g alabiliyorduk bu cihazdada durum aynimidir
4)Mi max 3 te telefon konuşmasi yapiliyor iken 4g den 3g ye düşme durumu mevcutmudur acaba bilginiz varmidir? mimax 2 de bu durum mevcuttu sürekli 3g de konuşuyor idik.
Aklima gelen sorular bunlar cevaplarinizi bekliyorum efendim iyi akşamlar..
1. Gelmeyecek derken resmi olarak gelmiyor kaçak göcek gelir çünkü 6/128 global version değil çinliler vermek istemiyor galiba
2. 4g de 44gbit indirme 4.7gbit gönderme ölçüm oldu (Sakarya merkez Türktelekom)
3.çift sim hiç kullanmadım hafıza kartı kullandığım için cevabım :bilmiyorum
4.görüşme olurken sürekli 3g deyiz ayarı varmıdır bilmiyorum çünkü yarı Çince yarı İngilizce olduğu için

1. Gelmeyecek derken resmi olarak gelmiyor kaçak göcek gelir çünkü 6/128 global version değil çinliler vermek istemiyor galiba
2. 4g de 44gbit indirme 4.7gbit gönderme ölçüm oldu (Sakarya merkez Türktelekom)
4.görüşme olurken sürekli 3g deyiz ayarı varmıdır bilmiyorum çünkü yarı Çince yarı İngilizce olduğu için
1. Sorunun cevabını biraz daha açalım
Hiç Ford la Ferrari bir olurmu

Oyla:

oskis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oski
Cihazım
mi max 2
Konular
0

1. Sorunun cevabını biraz daha açalım
Hiç Ford la Ferrari bir olurmu
Cevaplariniz için teşekkür ederim
Görüşme esnasinda demek hala 3g düşüyor sistem tamamdir efendim cevaplar için teşekkürler
Hepsiburada da satilan ithalat garantili ürünler global rom yaziyor ama türkçe yokmudur?

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Cevaplariniz için teşekkür ederim
Görüşme esnasinda demek hala 3g düşüyor sistem tamamdir efendim cevaplar için teşekkürler
Hepsiburada da satilan ithalat garantili ürünler global rom yaziyor ama türkçe yokmudur?
4/64 ler global version yani doğuşdan türkçe konuşuyor
6/128 ler sonradan türkçe oluyor
Nasıl oluyor dersen
Alınca buralarda bu sayfalarda geziniyorsun 360 saat bekleyip türkçe konuşturuyorsun

4/64 ler global version yani doğuşdan türkçe konuşuyor
6/128 ler sonradan türkçe oluyor
Nasıl oluyor dersen
Alınca buralarda bu sayfalarda geziniyorsun 360 saat bekleyip türkçe konuşturuyorsun
Ben daha 209 saatim var

Oyla:
Üst Alt