İnceleme Xiaomi Mi Max 2 Tanıtıldı Teknik Özellikler ve Resimler

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Link varmı acaba trdeki ürünler zaten ithalatcı bi tanıdıgıma burdan aldırıyım tr gelince getirsin 400 lira karim oluyor iki cihazda globalmi sadece renk farkımı var acaba?
Öncelikle cihazda bootlader kilidi açık değilse onu açın sizin açınızdan daha iyi olacaktır bootloader kilidini açtıktan sonra Mi flash programı ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz Google'den aratın çıkacaktır.

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
Öncelikle cihazda bootlader kilidi açık değilse onu açın sizin açınızdan daha iyi olacaktır bootloader kilidini açtıktan sonra Mi flash programı ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz Google'den aratın çıkacaktır.
sa kardeş ikisi arasında fark varmı? 32 gb ve 64 gb diyor fiyat farkı cok az birde bu modelin hangi rengi daha güzel duruyor siyah mı gold mu sence? telefonum olmadıgından konu açamadım buruya yazdım maruz gör

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
sa kardeş ikisi arasında fark varmı? 32 gb ve 64 gb diyor fiyat farkı cok az birde bu modelin hangi rengi daha güzel duruyor siyah mı gold mu sence? telefonum olmadıgından konu açamadım buruya yazdım maruz gör
dogruyu söylemek gerekiyorsa gösteriş seviyorsanız gold iyidir "ben gold renk kullanmayı hiç sevmem " 32-64 arasında donanım olarak fark yok hafıza olarak fark var 20-30 tl için 64 den vazgeçmeyin sürekli telefon degiştiren biri degilseniz 64 çok yeterli bir alan

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
dogruyu söylemek gerekiyorsa gösteriş seviyorsanız gold iyidir "ben gold renk kullanmayı hiç sevmem " 32-64 arasında donanım olarak fark yok hafıza olarak fark var 20-30 tl için 64 den vazgeçmeyin sürekli telefon degiştiren biri degilseniz 64 çok yeterli bir alan
Siyah yokki reis cepporta sence cihaz nasıl

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Siyah yokki reis cepporta sence cihaz nasıl
Alacağım cihazda siyah renk seçeneği varsa siyah alırım, ekranda siyah çerçeve varsa göze batmaması açısından Mi Max 2 Xiaomi'nin orta segment cihazlarından sizin için cihazın büyüklüğü sorun olmazsa tavsiye ederim pişman etmez.

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
Alacağım cihazda siyah renk seçeneği varsa siyah alırım, ekranda siyah çerçeve varsa göze batmaması açısından Mi Max 2 Xiaomi'nin orta segment cihazlarından sizin için cihazın büyüklüğü sorun olmazsa tavsiye ederim pişman etmez.
Allahtan mani olmazsa 1-2 güne siparişi vericeğim 5sden sonra 6.44 bi ekrana alısmak nasıl olacak bilmiyorum. :D İnsallah kamerası aratmaz 5si cok cok kafamı kurcaladı bu kamerasi ama bu aralıkta rakibi yok

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Allahtan mani olmazsa 1-2 güne siparişi vericeğim 5sden sonra 6.44 bi ekrana alısmak nasıl olacak bilmiyorum. :D İnsallah kamerası aratmaz 5si cok cok kafamı kurcaladı bu kamerasi ama bu aralıkta rakibi yok
Kamerası gündüz çekimlerinde idare eder gece çekimlerinde kalite düşüyor ama iş görür. :)

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
Kamerası gündüz çekimlerinde idare eder gece çekimlerinde kalite düşüyor ama iş görür. :)
hocam word kart var gittigidiyorda taksitle alma diyorum ama takst seçeneği cıkmıyor sorun karttamı acaba

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
hocam word kart var gittigidiyorda taksitle alma diyorum ama takst seçeneği cıkmıyor sorun karttamı acaba
O konuda bir bilgim yok hocam bilgisi olan arkadaşlar yazar veya satıcıyla iletişime geçip sorabilirsiniz.

KARACA5533

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMETBAŞKAN
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
2

Valla hocam gecesi gündüzü çok iyi bence. Ama gece çekimlerinde manuel olarak çekerseniz daha çok verim alırsınız.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt