Yardım Xiaomi Mi Max 2 Şarj süresi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bilgi amaçlı paylaşmak istiyorum...
Ek'teki Kutusundan çıkan Şarj aleti ve dönüştürücü ile % 12 den % 100'e Şarj süresi 2.5 Saat.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

7.55 h % 12
8,25 h % 31
8.55 h % 52
9.25 h % 79
9.55 h % 94
10.25 % 100
%79 a kadar Pil ısısı 41-42 derece arası
%94 de ise 36 derece
%94 sonrası 32 derece

Şarj esnasında Ana Ekranda 'Quick Charge' yazıyordu.....

Şimdi bu değerler iyimidir, daha da hızlı Şarj olabilirmi, hiç bir fikrim yok açıkcası...Ben bu durumdan fazlasıyla memnunum...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tekrardan merhaba Skorpi üstadım. Şöyle bir bilgi buldum.

Quick Charge 3.0 hızlı şarj sayesinde telefon 1 saatte %68 şarj edilebiliyor.. bu sure mi max 2 için.

Sizden ricam cihazinizi önbellek vb. Temizliği yaparak cihazı rahatlatmaniz. Sonrasında cihazi sarja takim 1 saatdeki dolum oranini test etmeniz

Yanıtı merakla bekliyorum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu an şarjım %90 larda... Ancak 2 gün sonra

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam 5300 mah batarya icin iyi rakam benimki 1saati biraz geciyor malum oda 3200 mah
Bencede çok iyi.... Ağzı olan konuşuyor işte

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Görülen rakamlar o batarya ya göre çok iyi. Benzinli kumandalı araba ya entegre etsek kullanırsın 20 dkhaha--

Oyla:

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
merhaba skorpi dün bir arkadaşımla birlikte mi max 2 aldık 128gb olan versiyon sana bir soru sormak istiyorum bu cihazda 800 band desteği olmadığı için lte de sıkıntı yaşıyor arkadaşım nerdeyse hiç 4g bağlantısına geçmiyor cihaz sürekli H+ modunda calısıyor çok nadir 4g yazısını gördüğümüz oldu istanbulda yaşıyoruz peki sende durum nedir 4g ne kadar görebildin arkadaşım turkcellde arada bir göründüğünü söyledi türktelekomda hiç görünmüyormuş bu durum hakkında bi fikrin varmı ?

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
merhaba skorpi dün bir arkadaşımla birlikte mi max 2 aldık 128gb olan versiyon sana bir soru sormak istiyorum bu cihazda 800 band desteği olmadığı için lte de sıkıntı yaşıyor arkadaşım nerdeyse hiç 4g bağlantısına geçmiyor cihaz sürekli H+ modunda calısıyor çok nadir 4g yazısını gördüğümüz oldu istanbulda yaşıyoruz peki sende durum nedir 4g ne kadar görebildin arkadaşım turkcellde arada bir göründüğünü söyledi türktelekomda hiç görünmüyormuş bu durum hakkında bi fikrin varmı ?
Valla Ben Büyükçekmecede oturuyorum ve TürkTelekom (AVEA) Hattı kullanıyorum....genelde de 3G bende sadece açık, çünkü 4G'nin Para Tuzağı olduğunu düşünmekteyim ve burada bildiğim kadarıyla 4G fazla çekmiyor....LTE'ye getirdiğimde ama 4 G yazısını görmekteyim....Pek yardımcı olabildiğimi sanmıyorum Size...Üzgünüm

Oyla:

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Valla Ben Büyükçekmecede oturuyorum ve TürkTelekom (AVEA) Hattı kullanıyorum....genelde de 3G bende sadece açık, çünkü 4G'nin Para Tuzağı olduğunu düşünmekteyim ve burada bildiğim kadarıyla 4G fazla çekmiyor....LTE'ye getirdiğimde ama 4 G yazısını görmekteyim....Pek yardımcı olabildiğimi sanmıyorum Size...Üzgünüm

bende öyle düşündüm bu kadar az 4g görmesinin sebebi cihazda donanımsal bi lte problemi mi var acaba detirtti tamam band desteklemeyebilir ama 4gnin belli seviye görmesi lazım tr de sadece 800 bandı yok 1900 2100 1800 ve diğer bandlarda kullanılıyor yani yinede teşekkürederim mi max 2 kullanan bulmak zor özellikle yeni olduğu için ama gün içinde başka yerlere gidip 4g açarsanız ve bana yanıt olarak burdan atarsanız sevinirim yada 1 gün 4g de kullanın deneyimlerinizi paylaşın şimdide teşekkürler

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
bende öyle düşündüm bu kadar az 4g görmesinin sebebi cihazda donanımsal bi lte problemi mi var acaba detirtti tamam band desteklemeyebilir ama 4gnin belli seviye görmesi lazım tr de sadece 800 bandı yok 1900 2100 1800 ve diğer bandlarda kullanılıyor yani yinede teşekkürederim mi max 2 kullanan bulmak zor özellikle yeni olduğu için ama gün içinde başka yerlere gidip 4g açarsanız ve bana yanıt olarak burdan atarsanız sevinirim yada 1 gün 4g de kullanın deneyimlerinizi paylaşın şimdide teşekkürler
Bende sırf meraktan şu an Testi yaptım....Ana Ekranımda gördüğünüz üzer LTE yazısı var....Hız testi ise ilk değer 3G de, ikinci değer 4G....

Son düzenleme:
Oyla:

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bende sırf meraktan şu an Testi yaptım....Ana Ekranımda gördüğünüz üzer LTE yazısı var....Hız testi ise ilk değer 3G de, ikinci değer 4G....

iyimiş lte fark yok görünüyor birde avea yazması dikkatimi çekti :D ben arkadaşıma iletirim bir tane daha sorum olacak hocam bende redmi note 4x kullanıyorum snapdragonnlu o cihazın mi max 2 nin daha fazlamı gidiyor sarjı yoksa ekran büyüklüğü vs derken bir birine denkmi geliyor sarj süreleri bunun hakkında bilginiz varmı ? yada sizin kullanıp senaryonuza göre sarj süresi nasıl

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
iyimiş lte fark yok görünüyor birde avea yazması dikkatimi çekti :D ben arkadaşıma iletirim bir tane daha sorum olacak hocam bende redmi note 4x kullanıyorum snapdragonnlu o cihazın mi max 2 nin daha fazlamı gidiyor sarjı yoksa ekran büyüklüğü vs derken bir birine denkmi geliyor sarj süreleri bunun hakkında bilginiz varmı ? yada sizin kullanıp senaryonuza göre sarj süresi nasıl
Eklentiyi güncelledim...ilkinde Mobil Verisiz, Wifi den yapmışım...dalgınlık işte....Şarj süresi derken, anlayamadım? Cihaz ne kadar sürede şarj olduğu en başta yazıyor....Ekran süresi ni soruyorsanız yaklaşık 10-12 Saat ve 2.5 Gün

Oyla:

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Eklentiyi güncelledim...ilkinde Mobil Verisiz, Wifi den yapmışım...dalgınlık işte....Şarj süresi derken, anlayamadım? Cihaz ne kadar sürede şarj olduğu en başta yazıyor....Ekran süresi ni soruyorsanız yaklaşık 10-12 Saat ve 2.5 Gün
yo hayır tam bu kısımdan bahsetmiştim ''Ekran süresi ni soruyorsanız yaklaşık 10-12 Saat ve 2.5 Gün'' teşekkürler iyi geceler

Oyla:
Üst Alt