Yardım Xiaomi Mi Max 2 Şarj süresi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bilgi amaçlı paylaşmak istiyorum...
Ek'teki Kutusundan çıkan Şarj aleti ve dönüştürücü ile % 12 den % 100'e Şarj süresi 2.5 Saat.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

7.55 h % 12
8,25 h % 31
8.55 h % 52
9.25 h % 79
9.55 h % 94
10.25 % 100
%79 a kadar Pil ısısı 41-42 derece arası
%94 de ise 36 derece
%94 sonrası 32 derece

Şarj esnasında Ana Ekranda 'Quick Charge' yazıyordu.....

Şimdi bu değerler iyimidir, daha da hızlı Şarj olabilirmi, hiç bir fikrim yok açıkcası...Ben bu durumdan fazlasıyla memnunum...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Hocam fotoğraf kalitesi lenslerin türü itibariyle Mi5 den üstün olması gerekiyor sanki sizce böylemi? Karşılaştırma imkanınız oldumu hiç, birde ois varmı telefonda ? Herşeyi benim istediğim gibi ama birtürlü fotoğraftan emin olamadım.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam fotoğraf kalitesi lenslerin türü itibariyle Mi5 den üstün olması gerekiyor sanki sizce böylemi? Karşılaştırma imkanınız oldumu hiç, birde ois varmı telefonda ? Herşeyi benim istediğim gibi ama birtürlü fotoğraftan emin olamadım.
OIS yok bildiğim kadarıyla...Kamera'dan pek anlamam, ama Cihazımla çekmiş olduğum bazı Resimler şöyle....Size bir fikir verebileceğini umuyorum....

Xiaomi Mi Max 2 Tanıtıldı Teknik Özellikler ve Resimler

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Skorpi hocamın fotoğraflarını inceledikten sonra şöyle bir kullanıcı karşılaştırması var hocam inceleyebilirsiniz. (Soldaki foto MiMax ile, sağdaki foto MiMax2 ile çekilmiş)

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocamın fotoğraflarını inceledikten sonra şöyle bir kullanıcı karşılaştırması var hocam inceleyebilirsiniz. (Soldaki foto MiMax ile, sağdaki foto MiMax2 ile çekilmiş)
Kesinlikle Cihazım Mi Max 2 olduğu için değil, ancak gerçekten sağdaki Resimler daha Güzel....8=)muscle~~

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam ellerinize sağlık çok güzel bir kaynak olmuş. Aslında hava sıcaklığının etkisini de belirlemek adına gece ve gündüz şarjı arasında da bir kıyaslama yapılabilirse bence pek çok kişinin aklına takılan ısınma sorunu için de güzel bir kaynak olabilir.

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Bilgi amaçlı paylaşmak istiyorum...
Ek'teki Kutusundan çıkan Şarj aleti ve dönüştürücü ile % 12 den % 100'e Şarj süresi 2.5 Saat.

7.55 h % 12
8,25 h % 31
8.55 h % 52
9.25 h % 79
9.55 h % 94
10.25 % 100
%79 a kadar Pil ısısı 41-42 derece arası
%94 de ise 36 derece
%94 sonrası 32 derece

Şarj esnasında Ana Ekranda 'Quick Charge' yazıyordu.....

Şimdi bu değerler iyimidir, daha da hızlı Şarj olabilirmi, hiç bir fikrim yok açıkcası...Ben bu durumdan fazlasıyla memnunum...

Üstadım işyerinde yoğun olduğumdan daha yeni bakma fırsatım oldu..

İlk once şarj süresine değinmek istiyorum. Tam olmasa da tatmin edici.. tam derken ? Hızlı sarjlarda cihaz mesela %50 ye kadar bellirli bir sürede ulaşması beklenir.

Qualcomm Quick Charge 3.0 ile standart bir cep telefonu sıfır şarj seviyesinden %80 dolu şarj seviyesine yaklaşık 35 dakika içinde çıkabiliyor. Ama sizin cihaz standartların üzerinde kastetmek istediğim bu belirli bir sarj oranına belirli bir sürede yakalaması gerekir. Biraz araştırmış olsamda sizin cihaziniz icin xiaomi nin belirlediği bir süre varmi yok mu bunu öğrenmek gerekir. Bu işi size bırakıyorum Bunu öğrendikten sonra cihazı sarja takmadan once önbelleği temizlemek faydali olacaktir.

İkinci değinmek istediğim şey bizim prizlere uygun olmasi için kullandığınız aparat.. bu malzeme ne kadar kaliteli olursa size o kadar iyi bir sonuç verir.

Ayrıca kendi cihazım ( redmi note 4X ) hızlı sarj özelliği olmasına rağmen kullanılamıyormus. Sizin cihazda böyle bir durum olurmu onuda bilmiyorum. kullandığım kablo ve adaptör farkı ile hizli sarj ozelligini kullanamasamda normal sureden biraz daha kisiyorum. Acikcasi sarj suresindende memnunum.

Umarım faydalı olabilmişimdir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Üstadım işyerinde yoğun olduğumdan daha yeni bakma fırsatım oldu..

İlk once şarj süresine değinmek istiyorum. Tam olmasa da tatmin edici.. tam derken ? Hızlı sarjlarda cihaz mesela %50 ye kadar bellirli bir sürede ulaşması beklenir.

Qualcomm Quick Charge 3.0 ile standart bir cep telefonu sıfır şarj seviyesinden %80 dolu şarj seviyesine yaklaşık 35 dakika içinde çıkabiliyor. Ama sizin cihaz standartların üzerinde kastetmek istediğim bu belirli bir sarj oranına belirli bir sürede yakalaması gerekir. Biraz araştırmış olsamda sizin cihaziniz icin xiaomi nin belirlediği bir süre varmi yok mu bunu öğrenmek gerekir. Bu işi size bırakıyorum Bunu öğrendikten sonra cihazı sarja takmadan once önbelleği temizlemek faydali olacaktir.

İkinci değinmek istediğim şey bizim prizlere uygun olmasi için kullandığınız aparat.. bu malzeme ne kadar kaliteli olursa size o kadar iyi bir sonuç verir.

Ayrıca kendi cihazım ( redmi note 4X ) hızlı sarj özelliği olmasına rağmen kullanılamıyormus. Sizin cihazda böyle bir durum olurmu onuda bilmiyorum. kullandığım kablo ve adaptör farkı ile hizli sarj ozelligini kullanamasamda normal sureden biraz daha kisiyorum. Acikcasi sarj suresindende memnunum.

Umarım faydalı olabilmişimdir

Tekrardan merhaba Skorpi üstadım. Şöyle bir bilgi buldum.

Quick Charge 3.0 hızlı şarj sayesinde telefon 1 saatte %68 şarj edilebiliyor.. bu sure mi max 2 için.

Sizden ricam cihazinizi önbellek vb. Temizliği yaparak cihazı rahatlatmaniz. Sonrasında cihazi sarja takim 1 saatdeki dolum oranini test etmeniz

Yanıtı merakla bekliyorum

Oyla:
Üst Alt